Misfits: Zmetci

• Veľká Británia Misfits (viac)
Veľká Británia, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvorcovia:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Iwan Rheon, Joe Gilgun, Nathan Stewart-Jarrett, Antonia Thomas, Lauren Socha, Robert Sheehan, Robert Sheehan (a.z.), Karla Crome, Nathan McMullen (viac)

janahorova

První dvě série byly celkem vtipné a byla to docela fajn oddechovka, třetí série ušla ale po odchodu Nathana už to nebylo ono, na začátku 4. série, kde už není ani Kelly jsme přestali koukat a odebrala jsem jednu hvězdu za celek, seriál začal být ještě větší kravina než dosud a začal nudit. ()

Cortesz

Sbohem zmetci, bylo to fajn, jeden z nej seriálů co jsem viděl, podruhé ještě větší pecka, stačí 3 série, poslední dvě bída. ()

ugly_joe

Perfektný námet (superschopnosti vychádzajúce s našich najvnútornejších motivacií), z ktorého sa dá vyťažiť neskutočne veľa. Zatiaľ to autorom vychádza na jednotku a nevidím jediný dôvod, prečo by to mali neskôr pokašľať. ()

Yuksek

dostávají mě ty narážky na Heroes stejně jako zajímavé charaktery hlavních postav. seriál má šmrnc, netopí se ve zbytečných dialozích... těším se na pokračování. ()

Achab

geniální úlet,který nebere na nic ohled včetně nadužívání vulgarismu "wanker". Podivná nesourodá pětice Alisha, Kelly, Curtis, Nathan a Simon, která vykonává veřejně prospěšné práce se stmelí a vydá se na společnou cestu, která je dlážděna jejich nadpřirozenými schopnostmi. Robert Sheenan v roli Nathana je výborný. ()

Mord122

Naprosté překvapení. Heroes mně dost nedostali, tak jsem zkusil tuhle britskou variantu a nelitoval jsem toho. Naprosto dokonalý seriál se sympatickýma hlavníma postavama, kde se pro ostřejší slova nechodí moc daleko.Opravdu ultimátní nářez, jen tomu chybí trocha víc navázností mezi mezi epizodama. Ale jinak už teď moje Top 5. ()

harsni

- ,, It's just so hard when you're so cute, and I'm so horny and it's only a couple of thin layers of cotton separating our genitals ,, - Jeden z mála seriálů, který dokáže člověka totálně uchvátit. Hltala jsem každý díl s nadšením a očekáváním, co se stane a jak to dopadne. Ale jinak vítečný britský seriál se skvělými postavami (úchylák Simon, sprosťák Nathen,..), dobrým soundtrackem, neuvěřitelnými hláškami a velice neobvyklými situacemi. - ,, Why is a gorilla wearing a gorilla costume? ,, - Proto uděluju plný počet. :D ()

White-Man

Alternativa k Heroes pro ty, kteří dávají přednost méně akčnímu žánru. Bohužel, až na Nathana mi žádný z hlavních představitelů nepřirostl k srdci. Pár nelogičností se v příběhu vyskytuje, ale méně než třeba v takových Heroes. ()

yazik

Červený trpaslík to sice není, ale rozhodně se u toho bavím :-D Britský humor přesně tak, jak ho mám rád :-) Snad jim to vydrží... EDIT: S přibývajícími díly to rozhodně není jako červený trpaslík, dalo by se říci, že se jedná o "Hrdiny" v britském podání. Komu se líbili hrdinové, tak věřím,že se bude líbit i tenhle seriál. Jednoznačně doporučuji. 5* Skvělé komentáře: Malarkey ()

Botis

Opravdu netradiční seriál na kterém mě nejvíce zaujaly přízvuky jednotlivých postav a také výborná hudba. Po dokoukání první série plných pět. Původně jsem chtěl dát 4* (přesněji 4,5*), ale poslední díl první série byl famózní. ()

Trishka

Další důkaz, že ostrované ví, jak natočit seriál. V první řadě vtipně a originálně, protože variací na superhrdiny tu byly tisíce, ale příběhů o tom, jak být možná super, ale hrdinou v pravém slova smyslu ne, tu moc nebylo. Partička pěti (více-či-méně) flákačů v oranžových kombinézách je už sama o sobě originální, o stupeň výš tohle všechno posouvají postavy a především slovník, který jim scénáristé vkládají do úst. Fajn, s morálkou to moc nepřehání (zasvěcení pochopí, když řeknu, že bych nechtěla být jejich probation officer) a s koncem druhé série to všechno dostává trochu Peter-Parker nádech, ale ať nežeru. 5* Kelly: Čo keď je v meste viac takých ľudí? (superhrdinů) Nathan: Ne, něco takovýho by se mohlo stát jenom v Americe. ()

Aywes

Komentuji po shlédnutí první série. Velmi podivný seriál se směsicí snad všech různých stylů. Každým by si měl najít něco svého ať už to je romantika či akce. Nejvíce však zasahuje do žánru komedie a dramatu. Každá z postav je něčím zvláštní a rozmanitá. Nejsou zde žádné kladné ani úplně záporné postavy což je celkem neobvyklé (i když se to začíná dostávat rychle do módy) tudíž se vám postupně začnou dostávat jednotlivý herci pod kůži. Každá z rolí se mi zalíbila, ale jedna převyšovala všechny ostatní. Možná to nebylo ani tak herectvím, ale spíše výborně napsaným scénářem. Nathanovi hlášky jsou tak skvěle perverzně vtipné, že se prostě u alespoň jedné z nich zasmějete.A přitom jsou ty role tak skvěle napsaný, že mají vlastní potíže a každá se s tím vyrovnává po svém.Jak je ale zvykem u britského humoru(podle mě) vládne i zde cynismus. Tak bezcitné vtípky jsou na jednu stranu smutné a říkáte si " to je ale parchant" a na druhou se prostě musíte smát. Výtečně zpracován překvapivý seriál, kterému už jen chybí málo k dokonalosti.-----------------------------------Při příchodu třetí série šlo všechno do háje.Oblíbená postava byla vyřazena a ze scénáře se stává řadová srajda.Sundávám hvězdu.Nebýt perfektních předešlích sérií jdu na jednu. ()

ChandlerBing

Nebýt faktu, že Misfits bere sám sebe tak trochu s nadsázkou, nejspíš by na mě působil jako tuctová sci-fi slátanina o přestárlých puberťácích. Ale díky jemnému humoru a dělání si legrace ze sebe sama je to pro mě velmi příjemná a hlavně netradiční podíváná. Svého druhu je to velice ojedinělý seriál. A dokážu mu odpustit i některé momenty přitažené za vlasy. Má zaděláno na to, stát se žánrovým kultem. Doufám, že si úroveň udrží. ()

lektvar

Neznášam novodobý britský humor, ale záverečný betlehemský masaker druhej série predčil všetky hlášky z TBBT, všetky úžasné momenty z HIMYM, ktoré si už nepamätám, tancujúcu Moniku s krocanem na hlave v Priateľoch a vôbec... vyrazilo mi to mozog z hlavy a mám po byte mentálny bordel :) ()

spacemaster

I když jsem to nečekal, velmi mě to chytlo. Sice mám pořád radši Heroes, minimálně Volume 1, ale tohle je... jiné. A velmi vydařené. Nasmál jsem hlavně když Nathan popisoval jak viděl Tonyho a Garyho na záchodech :D Tenhle seriál si rozhodně nebere servítky a jde do toho pěkně zhurta. Doufám, že laťka nastavená první sérií mu vydrží. Rozhodně se budu dívat dál. Doporučuju ke shlédnutí! ()

hodbodka

Po prvním díle jsem si nebyla jistá, jestli to není jen parodie. S dalšími díly jsem však zjistila, že naštěstí není a Misfits se mi začaly líbit víc a víc. Parta bláznů, kteří se sejdou při veřejně prospěšných pracích a po jisté události se začínají sbližovat, protože musí - časem už i chtějí :) Skvělý humor, o který se postarají jednotlivé postavy. Některé více a některé méně, ale jako celku jim to prostě svědčí! ()

Dextwer

Misfits je seriál, který bezstarostně okopíroval nápad od Heroes. Nevím, čím to je, ale tenhle seriál se mi líbí mnohem víc. Je tu typický anglický humor doplněný o bezstarostnou mluvu mladých anglických výrůstků. Trochu by se mu dalo vytknout, že se odehrává neustále na jednom místě. Dále bych určitě vyzdvihl výborný výkon mladého herce Roberta Sheehana, který zde opravdu nechává diváka si užívat jeho velmi trefně ujetou mluvu doplněnou o gestikulaci všeho druhu. Slova jako Prick nebo Slut jsou zda obsažena ve velké míře :-) Hodnocení: 80 % ()

zatkyn

Misfits. Serial který ve mě jako první dokázal probudit nutnost stahování seriálů s titulky. Nejlepší seriál který znám, schopnosti v běžném světě a i přesto se nikdo nechová jako hrdina, scenář tohoto seriálu je důkazem toho, že se dá napsat něco kde se lidi můžou chovat přesně jako běžní lidé ačkoliv by mohli mít na víc, serial kdy jsou většinou schopnosti na obtíž něž šťastným darem. První série mě upoutala a drůhá série mě dostala, s nadšením proto očekávám příchod třetí série a bohužel se změnou jedné hlavní postavy seriálu. Uvidíme co v ní bude. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

20.06.2012

Timur Bekmambetov horlivě propaguje svůj historický akční horor Abraham Lincoln: Lovec upírů a na tiskových konferencích se ho novináři často ptají na dlouho slibované pokračování komiksové adaptace… (viac)