Misfits: Zmetci

• Veľká Británia Misfits (viac)
Veľká Británia, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvorcovia:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Iwan Rheon, Joe Gilgun, Nathan Stewart-Jarrett, Antonia Thomas, Lauren Socha, Robert Sheehan, Robert Sheehan (a.z.), Karla Crome, Nathan McMullen (viac)

Patricia...

Prvá séria super, ale ďalšie série postupne strácali úroveň a k štvrtej som sa už ani nedostala a asi to je aj lepšie lebo by to bolo určite asi za menej *. ()

Domin_S

Kdyby byl seriál zasazen do prostředí debilní americké střední školy, jistě by to byla neuvěřitelná hloupost, ale díky partě mladých delikventům, žijících na londýnském sídlišti se z celého seriálu stává skvělá podívaná plná černého humoru, násilí a klasických problémů mladých lidí, řešených neklasickými způsoby. (Nathan hodí na Sallyino auto cihlu a rozbije přední sklo.) Sally: Co je to s tebou? Jsi mentálně zaostalej? Nathan: Kdybych byl mentálně zaostalej, tak bych se netrefil. S přáním pěkného Domin. ()

Harroc

Do té doby než se začalo měnit obsazení, jednalo se o výborný a vtipný seriál. Poté to byla stále sranda, ale opravdu o ničem. Příběh? Když to tak vezmete žádný to nemělo. Jednalo se spíše o "povídky", kde byli stejné akorát ty postavy. Nehledě na závěr seriálu, který vůbec nic nevyřešil. Neboli na začátku to stálo za to, na konci hořké zklamání. ()

Bobinov

Docela mě to překvapilo vulgárními výrazy, nejsem vůbec jejich zastáncem. Velmi vtipný seriál, který má spád. Vtipné slovní hříčky dávám 5 hvězdiček. ()

Lady Marcy

Misfits nabízí spád, akci, černý humor i napětí, což vás donutí pustit si další díly. Každá originální postava, schopnost i dějová linie je propracovaná do posledního puntíku. Scénaristé nešetří humorem ani drsnějšími formami dialogů Herci ztvárnili své role bravurně a věřitelně. Nejlepší je Nathan a jeho hlášky. ,,Vylil jsem to na třikrát" :D ()

neon13hc

Britové prostě umí. Toto je zcela unikátní a originální a přitom to v sobě nese jasný britský stopy. Ani mi to neustálý píčování nevadilo, je to docela zábavný, ale v pravdě scénárista odvedl poctivou sci-fi práci. Zajímavé je, že v krátkých sériích se velmi rychle vystřídají postavy a přitom to není na škodu, což leckoho asi překvapilo, přecijen, ruku na srdce, 90% seriálů dneska spoléhá, že si někoho oblíbíte a pak mu ledacos odpustíte. Ať už je to Jack ONeil a prostřední "vatozní" sezóny SG1 či přidrzlej Jane/House. Misfits mají dále obrovskej potenciál na kultovku, i když já to tak nemám, ale pochopím, že někdo jiný ano. Každých deset minut zazní hláška, která má koule na to se vrýt do historie jako hláška, je tu zjevně potřeba vyseknout i poklonu českýmu dabingu i překladu, že to nepo.... Ale objektivně, i já se kloním k názoru, že po třetí sezóně už to uvadá. Proč? Protože i přes kopici vulgarismů, seriál stál na velmi dobrých základech scénáře a mysteriozního příběhu.... a to se od čtyřky vytrácí. Sezóna 1 - 85%, sezóna 2 - 90%, sezóna 3 - 85%, sezóna 4 - 70%, celkový dojem: pro vyznavače scifi, který si nelibuje v komediálním pojetí... nečekaně dobrá zábava. Oblíbená hláška: Bo sem kurva raketova inženýrka. ()

breebee

2015 (5*) Ne vždycky se stane, že by mě seriál chytil už v dvaceti minutách prvního dílu, ale Misfits se to teda povedlo. Naprosto geniální sériál, plný zajímavých postav a nepřekonatelných hlášek. Britové prostě umí. edit. Pri ctvrtem dilu ctvrte serie musim konstatovat, ze serial klesl do hlubin nudy. Kdyz vymenili Nathaniela za Rudyho, tak to bylo stale v pohode, ale zbavit se vsech clenu castu a vymenit je za podivne postavy byla opravdu chyba. Curtis bez party me moc nebere a sam Rudy to neutahne. Pro me bohuzel, nevim, jestli to vubec dokoukam. 2022 (?*): seriál jsem si po letech pustila znovu, protože Umbrella Academy, a byla jsem dost zklamaná. Musím říct, že už dlouho jsem neviděla seriál, co by zestárl tak špatně. Přišlo mi to o dost míň vtipný a ty problematický místa, kterých je tam prostě hrozně moc, mi to sledování dost kazily. Nakonec si člověk zvykne i na novej cast, ale prostě.. pokud jste to ještě neviděli, tak už na to asi ani nekoukejte. ()

pivson22

Jeden z nejlepších britských seriálů. Do konce třetí řady se na to skvěle koukalo. 4 a 5 sérii táhne hlavně Rudy, ostatní postavy jsou spíše průměrné až podprůměrné. Ale koukat se na to dá a závěr rozhodně není špatný :) za mě 9/10 ()

skarsely

Ja to môôôôžem kedykoľvek. ;) Skvelé obsadenie, no nezamilujte sa do Simona ... ;) ehm ehm. Aj soundtrack výborný, perfektne dopĺňa scény. A tie šialené nápady čo sa tam premelú ... to treba vedieť vymyslieť! Keď ujsť mimo realitku hnusnú každodennú .. tak zapnúť MISFITS a vstrebávať. ENJOY. :) ()

sten32

Po dopozeraní 2. série ani nepokračujte... Považujte seriál za ukončený a nevšímajte si že sú natočené ďalšie série. ()

Kletus

Když vydržíte první sérii, kdy mi byla většina sígrů dost nesympatická, neztratíte chuť a budete sledovat dál zjistíte, že se jedná o naprosto geniální seriál. Postavy začínají mít vetší hloubku (nejvíc postava Iwana Rheona) a už se vám ani neotvírá kudla v kapse když Kelly promluví :-) mrtvoly se hromadí (přísahám, že v každý sérii minimálně dvakrát někoho pohřbili) do konce třetí série vás seriál úplně pohltí...Bohužel je tu ještě čtvrtá série, která je prakticky one man show Rudiho...no...no...one man show je asi blbej výraz, ale to nic nemění na tom, že spolu se čtyřma pětinama herců opouští seriál i napětí a mění se v lehce unylý dojezd parádně vygradovanýho seriálu, ale stejně 9/10 [Edit] Jo vona je ještě petka, ale to se mi po čtyřce vůbec nechce... ()

slovan.mma

Prve dve serie bomba a kult. Potom nielen odisli hlavne hviezdy, ale mam pocit ze aj scenaristi. Dalsie serie uz radsej ani nepozerajte ak nechcete byt najprv sklamani a potom pekne nasrati. ()

StanleyVanH

První dvě série super, nějaké to navázání bylo, mínus za změnu herců a třetí a čtvrtá série jen díly o ničem, nic na co se těšit. ()

jizvoun

Rozhodl jsem se tomu dát maximální hodnocení, ale to podmiňuji pouze prvními dvěma sériemi. Od třetí série už seriál nevnímám a musel bych hodnocení hodně strhnout. První série naprostá pecka!Super zápletka, neskutečný smradi, ve kterých bych si ani ve snu nepředstavil nějaké hrdiny. Neuvěřitelně mě to bavilo a táhlo koukat dál a dál. A opravdu po letech jsem se neuvěřitelně u něčeho od srdce zasmál. Většina dílů první série byla prostě parádní, ale nejvíc mě učaroval díl, ve kterém se Curtis vrátil do minulosti a dějové linie všech aktérů se tu propojily. Prostě lahoda. Druhá série už byla o poznání horší, ale pořád mě bavila. Akorát mi to již připadalo všechno takové umělé. Celý seriál jakoby se smrskl do jediné lokace s několika herci, už to na mě nepůsobilo tím otevřených světem špinavého anglického předměstí, ve kterém jakoby mimochodem pracovala parta šmejdů na prospěškách. A už mi chybělo i pevnější propletení jednotlivých dílů. Následující série jsou už odpad, pár světlých momentů to bohužel nezachrání a obměnění herců to ještě víc shodilo. ()

entronov

||| Hodnocení seriálového fanatika: 4.0 ||| It's a fine TV show, innit mate? Ale zpět k češtině od "britštiny" - seriál není perfektní, obsahuje hodně chybiček ve scénáři, logiku někdy musíte u sledování vypnout. I tak je seriál velmi originální, vtipný a svižný - rozhodně doporučuji lidem, kterým se líbí například film Chronicle a lidem, co překousnou tvrdý britský humor :) ()

RoyBatty444

Superhrdina bez pozlátka z anglického panelákova. S fóbiami, asociálnym prístupom a nekonvenčným riešením kritických situácií. Seriál prináša svieži a hlavne realistický prístup k ľuďom s nadľudskými schopnosťami a pri tom rieši hlavne každodenné problémy dospievajúcich výrastkov. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

20.06.2012

Timur Bekmambetov horlivě propaguje svůj historický akční horor Abraham Lincoln: Lovec upírů a na tiskových konferencích se ho novináři často ptají na dlouho slibované pokračování komiksové adaptace… (viac)