Misfits: Zmetci

• Veľká Británia Misfits (viac)
Veľká Británia, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvorcovia:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Iwan Rheon, Joe Gilgun, Nathan Stewart-Jarrett, Antonia Thomas, Lauren Socha, Robert Sheehan, Robert Sheehan (a.z.), Karla Crome, Nathan McMullen (viac)

haasha

První a druhá serie jsou super, třetí má svoje mouchy. Hlavně okolo prostředka. Ale na konci se to zase zvedne. A také se nesmíte stresovat pár nelogičnostma a nesmyslama v ději :) ()

veere

Špica. Až na několik nepovedených dílů. Je to temné/zábavné; psychotické/humorné. Prostě paráda. I. 80% II. 90% III. 80% ()

snowman

Mno. První dvě série jsme s ženou doslova zhltli. Grandiózní. Třetí série pokles. V titulkách jsem zaregistroval jiné jméno u režie. Plus zmizel Nathan. Bohužel. ()

Radim98

Tohle asi vážně není nic pro mě...Narozdíl od většiny ostatních mi všechny postavy přijdou maximálně nezajímavé, o to více nesympatické a děravý a nelogický scénář mi prostě vadí...Některé díly se mi vcelku líbily, ačkoli rozhodně nenadchly, ale některé byly vyloženě dementní a nudné...k tomu ještě nutno připočítat jednoznačně sestupnou tendenci seriálu...takže zkrátka a dobře-za mě ne... ()

Barlog951

No S01 bola genialna (90%) nieco nove ako tu bolo doteraz ... S02 uz kusok stracala dych oproti S01 ale aj tak to bol vysoky nadpriemer ale davam 80% ... Pozor !SPOILER! No co zacali stvarat v S03 ?? Z nadulaneho serialu urobilu s***ku ... Po S03E1 som zostal v šoku ... vyhodit Nathana ktory robil cely serial tak nadupany bola osudova chyba ... musim sa priznat ze ostatne casti serie som dopozeral iba pre kvality S01 a S02 ... z lutostou davam 30% a po zverejneni informacii ze serial opušťaju dalsie 3 postavy uz pravdu povediac ani nemam chut pustat dalsiu seriu ... Takze celkovo 60% ... Este musim dodat ze CZ dabing sa podaril a Kelly sa podarila najviac :) ()

Zizou_

"Can we please stop killing our probation workers?" - Hodnotím jen první dvě řady, a to z důvodu že na třetí už jsem neměl sílu a přišla mi jako nezáživné, zbytečné natahování. Taky kvůli tomu, že už tam chybí Nathan, který byl v podstatě tahounem seriálu. [První série: 95 %; Druhá série: 80 %] ()

HerMister

prvni serie 5 druha 4 a treti zatim tri (jeste jsem nedokoukal celou)...na zacatku me to mile prekvapilo, dobry napady i postavy se me libily (nathan super - proto jedinej to z nich dotah do hollywoodu)...nikdo z nich nema superschopnosti jak US heroes a hlavne to ani neumeji pouzivat jak supermani...druha serie rozviji pribeh velmi dobre a je tam spousta odlehcujicich (parodujicich?) momentu (viz gorilla a vetrelec placenta)...SPOILER!!!nechapu promenu schopnosti hrdinu to me neprislo jako dobry napad, ale budiz treba to bude mit nejakou pointu...mlikar je frajer a vraceni se simona z budoucnosti to me taky prislo trosku preplacanny...terti serie bez Nathana asi proste nebude ono a ten novej co se rozdeluje (i kdyz se snazi hlaskama zastoupit Nathana) tak zatim spis otravnej nez opstava kterou bych uvital....romanticka rovina mezi Kate a Simonem je uplne mimo a za chvili z toho mozna bude telenovela...snad ne a treba budu mluvit jinakaz to dokoukam...ale zatim asi takhle ()

Mr.Jokker

Pro nás mladší je to kult !! Hrdinové po Anglicku dost dsně a tvrdě pojatí ! Ou Yeah ... Nářez do konce druhé série ! Stejně jako Heroes i tenhle seriál se pomalu a jistě začíná topit !! 3 Série je vysloveně na jednu hvězdičku což je dost škoda nicméně doporučuju všem . (J) ()

Glowlady

Ale jo... začátek trochu rozporuplný, musela jsem si na jednotlivé postavy zvyknout (nejspíš na to, že to nejsou žádní "američtí krasavci", ale jak jsem do seriálu pronikla, tak jsem sjížděla jeden díl za druhým. Nedovedla jsem se nesmát vtipům a kecům Roberta Sheehana a docela jsem se i v druhé sérii zamilovala do Iwana Rheona - jehož proměna je opravdu neskutečná. Zklamala mě série třetí, kde se snažili Roberta nahradit jinou postavou, která se chová vlastně stejně, ale vůbec jí to nesedí... Ale celkově seriál hodnotím 80%. ()

Kucin

Perfektní nic tomu nechybí srandy je tam až moc příběh zvraty všechno to má...první 3 serie perfektní už se těším na čtvrtou všem doporučuji ()

mine.slayer

Vážně dobrej seroš, který se od druhé poloviny začal měnit na něco dost nevkusnýho, ale celkově pořád pět hvězd, minus jedna za to jak to dopadlo, po odchodu Roberta Sheehana. ()

DelMann2

Poslední řada se zatím klube značně mimo. Nic moc. Uvidíme. EDIT: Srážím na čtyři hvězdy, nelíbí se mi ty obrovské změny a seriál sám o sobě ztrácí na váze. Pořád je to ale celkem sranda, oproti orginálním sérím ale menší. EDIT2: Srážím na tři, poslední řada byla vtip, ale první dvě chcete vidět. ()

otoman92

První série byla skvělá plná originálních nápadů a vtipů té dávám 95%. 2 série po odchodu Roberta Sheehana poněkud slábne takže 75% a třetí už spadá do průměru komediálních seriálů 60% ()

feet5

jeden z nejlepších seriálů kde nechybí peprnější výrazy, nadlidské schopnosti a samozřejmě mladiství ve výkonu trestu. První dvě řady neměli absolutně chybu. Ve třetí řadě nahradí Nathana pošukem jménem Rudy na kterého se dá celkem zvyknout. Dle mého názoru to ztratí šťávu ve chvíli kdy ve čtvrté řadě z původních postav zůstane akorát Curtys a skoro každý díl někoho odpraví. Čtvrté řadě prostě chybí nápad. S01 a S02: 90%, S03: 80%, S04 60%. Na S05 se asi ani nebudu dívat. ()

kookies

prvé dve serie vynikajúce. Skvelí sarkastický humor a dobré herecké obsadenie. Ale tretou sériou to postupne išlo dolu vodou. Napriek tomu pre mňa najlepší seriál poslednej doby. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

20.06.2012

Timur Bekmambetov horlivě propaguje svůj historický akční horor Abraham Lincoln: Lovec upírů a na tiskových konferencích se ho novináři často ptají na dlouho slibované pokračování komiksové adaptace… (viac)