Na ostrůvku Port Gamble v Americe je normální den. Někdo nechápe své rodiče, někdo dostane padáka, někdo není spokojený s hamburgerem. Všechny tyto příběhy se však nakonec k večeru spojí a občané tohoto zcela normálního a obyčejného místa začínají zjišťovat, že je napadla hrozivá epidemie. Stojí za tím teroristé? (jamesjimbo)

Curlyman

Dráma, komédia a horor. Tak trochu všetko z toho, ale hlavne dobrá zábava, ktorá sa nebojí uťahovať si z 11. septembra a všetkého "rozruchu" okolo neho. Pridajte si k tomu náboženstvo a homosexualitu a dostanete netradičný zombie horor reflektujúci problémy súčasného sveta, pri ktorom sa určite nebudete nudiť. ()

kery-

Konečně film kde si ze sebe amíci umějí udělat srandu; společně s farářem, kterého umlátí zombie jeho vlastní rukou jsou tohle důvody, proč musim dát za 4* :) ()

Phorbo

Leželo mi to na disku dloooooouho od vydání, a potom příjde jedno období kdy mě nejde internet a prostě je na čase si pustit i ty filmy, které si stáhnete, a jenom čekáte kdy příjde nálada. A zase jsem udělal chybu. Film začíná zase nevinně. Klasické městečko, nuda nuda šeď šeď, a potom se najednou objeí virus. Ono taky nikde nikdy snad nebylo ukazané, jak se zombie virus objevil a kde co a jak. Což o to, o tom přece tendle komediální psycho zombie horror. Sice je to kombinace Harper's Island a Shaun of the Dead (berte to s nadsázkou) ale i tak to pobaví. Neznámý herci, šílený tatík vlastenec (který je prostě hilarious redneck). Samozřejmě pokulhávačka při rozuzlení a konci, ale co... řikam.. o tom to přeci není :D ()

mosnak odpad!

Komedie? Možná,ale pouze pod podmínkou,že bych byl totálně na šrot a měl v sobě tunu Ibalginu :-( Zombie film? Možná,ale pouze tehdy,že bych tu smrtící kombinaci alkoholu a Ibalginu přežil. Prostě režisér Kevin Hamedani se pro mě stal dalším prznitelem mého oblíbeného žánru :-( 2% - za to,že mě donutil si to stáhnout :-))) ()

Illy

"Právě sežrala svoje oko. Padáme z tohohle podělanýho ostrova!" Slušná zombie komedie, která si utahuje i z gay a americko-arabské paranoie, ()

LordBeeDoO

Pohodová zombie Déčková (není to překlep, B to není :-) ) ptákovina, u které člověk narazí na pár vtipných okamžiků a hlášek a zjistí, že se vlastně celý film docela obstojně baví. ()

Israha

Labužnicky jsem si pochrochtával nad šťavnatým gore a bavil se vším tím přehnaným a dost nekorektním strefováním se do všech možných aktuálních sociálních otázek, a v těchhle chvílích jsem byl ze ZMD nejednou nadšen. Je však škoda, že krom krvavých scén a fórků tahle nízkorozpočtová taškařice už nic víc nemůže nabídnout, a ani kadence všech těch pokleslých ptákovin není dostatečně intenzivní...ten film je i na svou stopáž až moc řídký, první skoro půlhodinu se neděje nic, a ještě to má šíleně dlouhou závěrečnou "scénu poté". Z kousku s potenciálem splatter-comedic kultu tak zbyla "jen" srandička na jedno zkouknutí. Místy hodně zábavná, jste-li fanoušek žánru, ale zkrátka ne dostatečně obsažná. ()

jamesjimbo

nebojím se dát čtyři hvězdy, tato zombie komedie s prvky hororu mě bavila, určo by se dalo ještě hodně co pilovat, ale rozhodně lepší než kdejaká konkurence. ()

mala_kea

Je mi špatně, z toho čemu vy říkáte hororová komedie. Viděl jsme jich spoustu, ale tohle bylo něco otřesného. Povedené vtípky a brutální scény jsou tu na denním pořádku, ale působí to děsně křečovitě a irelevantně. Navíc herecké obsazení je vrchol všech vrocholů..Experimenty mám rád, ale nic se nesmí přehánět. ()

franya69

Správně zábavná blbůstka. "Ahoj Buzny, ahoj Džiháde" :-D ...Frida je boží a opět jsem se přesvědčil, že je lepší zůstat kdekoli ve vřavě, než hledat útočiště u jeblejch pánbíčkářů ... ()

vojtik

Zombie horor jako satirická komedie. Náboženství, rasová nesnášenlivost a homosexualita je tady konfrontována se zombie efektem. Vznikají tak úsměvné scénky typu: "Nestřílejte! Jsem gay!" nebo "Historicky nejvýznamější zombie je Ježíš Kristus". Z toho vyplývá, že postavy jsou tady tak zábavné, až vám bude z jejich následné zombifikace líto. Bohužel film je jasně určen do videopůjčoven, takže po vizuálních a dějových stránkách od toho moc nečekejte. Jinak jak napovídá lživý název filmu - žádnou masovou destrukci tady nenajdete - vše se odehrává na maloměstě a skončí to ve chvíli kdy už si to konečně začínáte parádně užívat. Nejblíže to má k americkým zombie hororům z padesátch let. Škoda, že to do těch padesátek nezasadili - filmu by to mnohem víc slušelo. Nejlepší hláška: "Nedělal jsem kuřecí řízek už 20 let, tak mě nenuť abych ho udělal z tebe." ()

JendaCh

Od tohoto filmu jsem si mnoho nesliboval, ale nakonec jsem byl velmi příjemně překvapen. Je to vtipné, zábavné a krvavé, kéž by takových hororů bylo víc! ()

intro

ZMD je hodně ujetá zombie komedie. Scény kdy starosta utrhne ruku pastorovi a bude ho s ní mlátit, nebo ničení zombie pomocí strunové sekačky stojí za to. ()

Patches1984

Ta nálepka "horor" je u tohohle filmu opravdu jen díky zombiím, které tam ale prakticky vůbec nemusí být. Hlavním tématem totiž ani zdaleka není boj hlavních hrdinů o život, ale parodování typického amerického maloměsta, kde nešvary jeho obyvatel díky konfrontaci se všudypřítomnými nemrtvými snáze vyplouvají na povrch. A Hamedimu se to povedlo udělat vtipně, občas i inteligentně. Zombie tomu všemu jen přidávají na zábavnosti, ačkoliv bát se jich nebudete, Ale pokud se chcete pro změnu spíše pobavit, jsou Zombie hromadného ničení ta správná volba. 7/10 ()

Simo16

Má to zmysel vobec komentovať?V dnešnej dobe skoro neexistuje Zobmie horor, ktorý by mne osobne ,,zachutil´´ , ale to čo som videl v tomto filme mi bolo ešte dvakrát odpornejšie.Blbý béčkový Zombiák. ktorý svojimi hereckými výkonmi ako ,,skvelými´´ efektami posúva hranicu na nie o ďalšiu úroveň, ale o minimálne 4 levely nižšie.....otras....des...hroza....1 hviezdička za snahu a mimochodom to čo sa dialo v kostole, to snáď tvorcovia nemysleli vážne????!!!!Veď kde by sme predsa boli???Takže ak poviem, že som to pochopil ako nevydarenú iróniu, alebo pokus o žart, tak to beriem... ()

Yweet

střeva, krev, kůže z hlavy, oko to všechno bylo super, ale i přesto že toměla být "asi" parodie tak herecký výkony a stupidita scénáře mě ničily od začátku do konce...ale s větším množstvím alkoholu v krvi doporučuju ()