Magazín Ligy majstrov

(relácia)
  • Česko Magazín Ligy mistrů (viac)

Rekapitulácie futbalových zápasov prestížnej Ligy majstrov. (oficiálny text distribútora)

Dzvandzi

Geniální pořad o nejlepší fotbalové soutěži světa.Zde opravdu nemám co vytknout,líbí se mi,že je to aktuální,pravidelné a to nejlepší jsou příběhy hráčů a rozhovory s nimi.V každém dílu se dozvím něco nového a vždy opravdu zajímavého.Do pozadí hraje dobrá hudba,nic se zbytečně neprotahuje,nenudím se a vždy si rád spříjemním den shlédnutím tohohle pořadu v televizi.Takže zde je to s hodnocením jasné ! ;) ()

hero_bk

Vydání z týdnů, kdy se nic nehrálo, jsou tak nějak zbytečná, ale jinak asi nejlepší shrnutí nejlepší fotbalové soutěže... ()

AjfelCZE

Už od dětských let byl v naší rodině fotbal sport číslo jedna. Stejně tak i úterní a středeční večery patřily svátku fotbalu - Lize mistrů. A pokud jsem během zápasu usnul, vždy se člověk mohl podívat v pátek na sestřihy. Také se dozvěděl nějaké novinky ze zákulisí a mohl sledovat rozhovory s hráči a jejich pohled a tipy pro jednotlivé zápasy. Já nemůžu hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček - u mě se jedná o srdcovou záležitost ;) ()

sosi

Ďakujem za tento program. Prináša široké spektrum informácií a udalostí. Vďaka tomu mi nič neunikne a mám "po ruke" všetky dôležité fakty. ()

Basso

Vynikajúci program, ktorý obsahuje nielen aktuálne výsledky a zostrihy posledných zápasov prestížnej európskej ligy, ale aj zaujímavé pripomienky a fakty o týchto kluboch. Nemôžu chýbať ani rozhovory s osobnosťami, ktoré vo svete futbalu niečo znamenali. Vynikajúce spracovanie. ()

Marcos

Magazín LM je specifický stejně jako sama soutěž. K rekapitulaci zápasů dodává příběh a nechává vyniknout jednotlivé postavy a kluby objevující se v profilech. Přidává tím další rozměr fotbalu a prestižnosti ligy mistrů. ()

radys.v

Jako fanoušek fotbalu si přece nemůžu nechat ujít zápasy jak Ligy mystrů, tak i Evropské ligy. Jelikož se většinou vysílá pouze 1 z mnoha zápasů téhož dne, velmi rád podívám na sestřihy ostatních zápasů :). ()

TarzanLesni

Na pořad Magazín ligy mistrů rád koukám, protože tu jsou shrnuty odehrané zápasy, zajímavé informace o klubech a upoutávky na zápasy budoucí. ()