Novinářka, která už má po krk článků o celebritách, se chce věnovat vážnějším tématům. Při vyšetřování vraždy pak ale musí soupeřit s jedním z kolegů. (Netflix)

Necrotongue

No, žádné veledílo to sice nebylo; vtěsnat do této stopáže propracovanou kriminálku by snad ani nebylo možné, ale jako nenáročné pobavení to vlastně nebylo až tak špatné. Dokonce můžu tvůrce za něco i pochválit, protože jsem očekával, že se bude opět jednat o jednu z těch spíše divadelních záležitostí, ale ne, tvářilo se to jako film. Největším problémem bylo to, že tvůrci neměli de facto čas, aby mohli příběh propracovat do hloubky, takže to na mě působilo jako jedna velká rychlokvaška, v níž se klouzalo pouze po povrchu. Možná se ale pletu a ze scénáře by se nic lepšího vytěžit nedalo ani se štědřejším časovým fondem. Hmmm, postěžoval jsem si, takže teď mohu přijít s přiznáním, že jsem se přes všechny své výhrady vlastně vcelku dobře bavil, aniž bych musel namáhat své už tak přetížené, zbylé mozkové buňky. / Poučení: Pozor na příliš podrobné popisy. ()