Svižné, přesné, užitečné, tak hodnotí svou vlastní zpravodajskou relaci TV Prima. Ta má podle druhé nejúspěšnější komerční televize u nás přinášet přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí uplynulého dne doma i ve světě. (Paity)

BluT odpad!

V minulých letech bych Zprávy TV Prima přirovnal k takovejm horším Televizním novinám, ale co s tim prováděj poslední dobou je hrozný. Neobjektivní pořad populisticky cílený na průměrného diváka, kterému podsouvá pouze násilí, vraždy a znásilnění a sem tam i nějakou normální reportáž, kterou ale podbarvěj tak, aby útočila na city. Neutrální pohled na věc a onu objektivitu aby člověk hledal mikroskopem. 5% ()

Paity

Tři hvězdičky prostě musím dát. Ne, že by zprávy plné bouraček a dalších neštěstí pro mne představovali novinářský vrchol, ale proto, že musím ocenit, jak to dělá v posledním roce Prima dobře. Rozdělení zpráv na normální, krimi a VIP, přičemž je naprosto upozaděn sport. Každému se to nezdálo a teď všichni vidí, jak to funguje. ()

halixCS93

Zprávy jako takové nejsou zpracovány nejhůře a jak již tu bylo řečeno, jsou o 100% lepší než na Nově. Hrozně mi ale vadí, že po zprávách hned následuje Krimi plus (aneb černá kronika). Je mi z toho vždycky těžce a musím přepnout... třeba na Simpsňáky ()

Johny303

Na Primě ty zprávy ujdou, alespoň se z nich člověk něco dozví o dění u nás a v zahraničí, není to sbírka dojemných hovadin, jako na Nově. ()

alambert odpad!

Dlouhodobě nejhorší zprávy z české velké trojky, které často až šokují, jak jsou hloupé, směšné, komerční (v tom nejhorším smyslu slova) a někdy i mylné a neověřené. ()

Ydrosten

Chtělo by to upravit informace vedle obrázku. Nemá to 25 minut ale Hodinu a něco + se to vysílá 3x denně. Jináč je to stejný jako v jiných zpravodajských pořadech, na které jsem se přestal dívat už tak před 10 lety. Sem tam mrknu na ČT, ale jináč mi takové pořady nesmí na oči. ()