Skús ma rozosmiať

• Česko Zkus mě rozesmát (viac)

Danny Macabee (Adam Sandler) nosí falošný snubný prsteň preto, aby mohol získavať ženy a pritom nikdy nenadviazať ozajstný vzťah. Keď však stretne ženu svojich snov (Brooklyn Decker), nastanú problémy a Danny musí rýchlo zinscenovať falošný rozvod. Zaplatí svojej dlhoročnej asistentke Katherine (Jennifer Aniston) a jej deťom, aby vystupovali ako jeho budúca exrodina. Po jednom klamstve nasleduje ďalšie, až sa všetci ocitnú na rodinnom výlete na Havaji, kde sa každý z nich snaží hrať svoj vymyslený príbeh, pokiaľ sa sen nepremení v nočnú moru. (TV Markíza)

MartinezZ

Standardně sterilní Sandlerovská klišoidní romantická komedie, během které si musí Adam ujasnit, že to pravé není to, za čím se pachtí, ale to, vedle čeho takřka dennodenně žije. Po dlouhé době jsem zažíval tzv. "inception-déjà vu": déjà vu viděné v déjà vu prožité v déjà vu hluboko uvnitř déjà vu... Nedetekovatelně stopové množství jakékoliv originality. ()

Vxxx

****Přesto že je Vám po dvaceti minutách filmu jasné, jak to všechno dopadne, je to příjemná, milá komedie u které si člověk zaručeně odpočině a občas i zasměje :) ()

ArsenalEagle

Moc jsem si od toho nesliboval, ale rázem se z toho stala jedna z nejpříjemnějších komedií poslední doby. Sandler a Aniston jsou skvělý herci, které vkusně doplňují děcka nebo Swardson. Scény s Nicole Kidman byly sem tam na hraně, ale také to nebylo čisté zlo. Příběhově vkusné, dějově hezky zpracované s čekaným happyendem. Výborná komedie. ()

ivishka

Snažím si dokola pořád opakovat moudro - díky hrozným filmům si vážíme těch dobrých, ale bohužel mi to spíše pomáhá k tomu, abych se ještě více rozčílila. Skoro dvě hodiny bezduchého tlachání o plastických operacích, sexu, dětech a snaze o romantickou komedii. Komedie ?? HAHA nenechte se vysmát!!! Romantika ? To bude asi ten karamel co mi ke konci tekl z monitoru mého počítače. Nebyla minuta filmu kdy bych si nekladla otázku SERIOUSLY????Zabíjela bych "herce" jako je Bailee Madison, protože tahle holka přehrává snad nejvíc na světě a měla by za to dostat obrovitánskou shnilou malinu na podstavci s nápisem WORST ACTRESS EVER EVER EVER!! No mimochodem chválím Jennifer Aniston, jelikož ona byla jediná záchrana filmu. Pokud někdy uvidím tento snímek znovu, tak se oběsím na futru. ()

Riddick77

Tohle si žádá ještě jednu projekci, protože sice mě to bavilo, celkem jsem se řezal, ale zatím z neznámého důvodu nemohu dát víc... Asi jsem čekal moc... 8/10! ()

fremy

Škoda toho sladkého příběhu, kdy muž najde to pravé vždy nejblíže sobě. Toho mám již dost a prostě už nápad nefunguje. Ale já dal na český název a zkusil jsem se rozesmát. A jak se dařilo! Výborně, opravdu humorný film na odpoledne či večer s přáteli. Havajský výlet byl vysmátý od začátku do šťastného svatebního konce. Snad se zas brzy najde podobná komedie. ()

GodComplex

Lidi fakt jeste bavi romanticke komedie na Hawaii a jeste k tomu s Adamem Sandlerem v hlavni roli? Plusove body ziskavaji girls. Nicole Kidman byla prekvapko, ale porad nemuzu zkousnout tu jeji plastickou mutaci. 4/10 ()

JJ.Gibson

Adam Sandler rodí romatické komedie ve dvou rovinách průměrné a podprůměrné, bohužel co se týká Just Go with It, je to ta druhá možnost. I přesto, že Jennifer Aniston je moje oblíbená herečka, nemůžu hodnotit více. Ty dvě hvězdičky jsou čistě jenom za Jenny, pač vše ostatní bylo přinejlepším hrozné. Sandlerovi dialogy ehm, arrg, hmm, ehh a nemožnost se vymáčkounout mě vážně nebavila. Naproti tomu Jennifer zářila a byla skvělá a neskutečná kočka :) Každému je je jasné během prvních pár minut jak dopadne celý film a je jen škoda, že scénáristi se nepokusili něčím překvapit.... ()

Sidonka

Krásná příroda, krásní lidé, přesto nekoukatelný, tedy spíše neposlouchatelný film. Exteriéry jsou nádherné... protože moře je moře, vodopády jsou vodopády, ale této komedii jsem nedokázala zatím přijít na chuť. Třikrát jsem si to zkoušela pustit, nejdřív od začátku, pak zase ještě jednou od začátku, pak od prostředka.... Protože jsem na něho slyšela mnoho pochval, snažila jsem se filmu dát opakovaně šanci. A pokaždé jsem musela rezignovat. ()

sonnak

Proti grown-ups obrovský skok, ale pořád to moc nechápu. Sandler si furt užívá na tropických ostrovech a kvalita humoru pomalu klesá. Kam se poděly aspoň nějaké nápady, invence, radost z filmařiny? Přitom stačí tak málo... Chemie mezi Adamem a Jennifer je přitom dokonalá, zbytek filmu je ale más o menos uplně vo hovně a chvílema je až utrpení to sledovat, jako tu malou dcerku, které jsem přál velice brzké utopení, nebo opravdu trapnej humor - né dětinsky vtipnej, ale regulérně trapnej. Over the top se musí umět a v posledních Sandlerovkách nefunguje. Škoda. ()

vorheese

Neuvěřitelně přepřepřekombinovaný příběh. A úplně zbytečně, protože všechny fungující gagy (smějící se plastický týpek nebo malý černoušek, co ve zpomaleném záběru hází kolu na svou matku) s příběhem nijak spjaty nejsou. Naopak "příběhové" střety postav jsou předvídatelné a nudné. Takže ve výsledku zábava tak napůl. ()

Pilec

Nevím, jak se mi to podařilo, ale tento film jsem viděl za poslední měsíc čtyřikrát.. Pokaždé někdo přišel, jestli jsem neviděl v poslední době nějakou dobrou romantickou komedii, tak jsem mu jej nejen doporučil, ale posléze se na něj i s ním podíval. Děj a konec filmu je velmi dobře předpokládaný a okatý, ale to se stává.. Zřejmě nejvíce mě filmu stále poutali krásky Aniston a Decker, kterým to opravdu hodně sekne :) ()

blackrain

Klasická romantická komedie s pár povedenými vtípky, které ji příjemně okořeňují. Mezi hlavními představiteli to krásně jiskří a chemie funguje tak jak má. Škoda, že děj není trochu víc originální a nějaké milé překvápko by taky neuškodilo. Jen to trošku dotáhnout, ale jemně, nic přehnaně vyhroceného. Ani bych nehádala, že je Jennifer Aniston přes čtyřicet. Vždyť vypadá jako dvacítka. Ostatně, pánové si příjdou na své. Určitě má Jennifer Aniston nějaký super zaručený recept, jak zabránit účinkům neuprosného času. ()

Alementina

milý, skoro vic prijemny nez obvykle u techle typu filmu, jen ten Adamuv infaltilni bratr (nebo co to bylo) me fakt stval, ten byl prehnany... a Brookly Decker je mizerna herecka, pokud teda nemela hrat pipinku, pak je mi ale zahadou, jak se do ni mohl Adam "zamilovat" a taky by mi nekdo mohl vysvetlit, jak se mohli chtit brat na havaji, kdyz ji jeste par dni pred tim tvrdil, ze se bude teprve rozvadet... ()

kaylin

Ten název mluví za své. Adam Sandler mě zkusil rozesmát a zase se mu to podařilo. Ten chlap v sobě má prostě něco, co spousta lidí nesnáší a stejná spousta lidí miluje. Mně to sedí a těším se na každý jeho další film. Tenhle je rozhodně z těch hodně povedených. ()

Mikita

Název hloupě zavádějící, ale jinak dobré. Pod tím nánosem občas trapných fórů se skrývá uvěřitelná romantická linka, která je zábavná a naservírovaná opravdu mile. Co na tom, že Adamovi Sandlerovi ty role svůdníků vždy těžko věřím, obvykle mě nakonec přesvědčí, že humor a šarm je víc, než hezký obal. Tohle je po dlouhé době romantická komedie, která mě velmi potěšila. Příště prosím ubrat trapných shit fórů a perverzních kamarádíčků, jinak pro mě mezi 2 a 3*. A jelikož je to něco, na co se ráda podívám znovu, přikláním se k vyššímu ohodnocení, člověk by si přeci měl život okořenit různými filmovými žánry. ()

Kaluž

Jennifer Aniston tam žongluje s kozama a sluší jí to. Adam Sandler je pořád stejně nevkusný mamlas, ale pár vtipných kousků ještě umí. Ten ”running gag” s kozí bradkou mezi ně ovšem nepatří. ()