Skús ma rozosmiať

• Česko Zkus mě rozesmát (viac)

Danny Macabee (Adam Sandler) nosí falošný snubný prsteň preto, aby mohol získavať ženy a pritom nikdy nenadviazať ozajstný vzťah. Keď však stretne ženu svojich snov (Brooklyn Decker), nastanú problémy a Danny musí rýchlo zinscenovať falošný rozvod. Zaplatí svojej dlhoročnej asistentke Katherine (Jennifer Aniston) a jej deťom, aby vystupovali ako jeho budúca exrodina. Po jednom klamstve nasleduje ďalšie, až sa všetci ocitnú na rodinnom výlete na Havaji, kde sa každý z nich snaží hrať svoj vymyslený príbeh, pokiaľ sa sen nepremení v nočnú moru. (TV Markíza)

silentname

2011 bol pre Adama Sandlera asi najhorší rok. Najprv sme museli prežiť katastrofálny film "Jack A Jill," no súdiac podľa hodnotení ľudí som si hovoril, že to snáď bude lepšie. Tento film je však podľa mňa ešte horší než bol ten predošlý a najviac ma na tom asi mrzí herecké obsadenie, kde sme mali Nicole Kidman alebo Jennifer Aniston. Je to ale len lacná komédia bez dobrého humoru, chémia medzi našimi protagonistami nefunguje a mladá učiteľka v podaní Brooklyn Decker bola pre mňa maximálne neznesiteľná. Jennifer Aniston v mnohom tento film zachraňuje no aj tak je to žalostne málo. Pre mňa asi jeden z najhorších Happy Madison filmov. Osobne viac doporučujem "Blended", ktoré vyšlo tohto roku. Nie je to síce super film, ale je poďla mňa o poznanie lepší než tento. ()

predators

Sice to tu až tak nepatří, ale proč ne...tedy, ono omýlané téma, Jennifer nebo Angelina? I poslepu, JA! Jinak pohodová komedie s trochu uspávacím Chrisem Sadlerem a s několika trapnými scénami, jako vždy, hm... 60% ()

nash.

Průměrná, místy trapná komedie, plná zcela zbytečného fekálního "humoru". Neměla příliš čím pobavit a její jedinou světlou stránkou byla okouzlující, zábavná a sympatická Jennifer Aniston. Ta si pro sebe ukradla ty nejlepší scény, ani jednu z nich nepromarnila a film vlastně v mých očích zachránila a dotáhla k té třetí hvězdě, protože Sandlerovi se tentokrát bohužel příliš nepodařilo mě rozesmát. A na rozdíl od 50x a stále poprvé ani romanticky pobavit. ()

cukorek

Výborný romantický letný dážď, ktorý svojimi kvapkami humoru spríjemnil môj dnešný podvečer. Ešte stále počujem hlášku malého žiačika " smilník, cudzoložník ". Rôzne slovné,ale aj komické situácie padali z rozpršanej oblohy a mne to vôbec nevadilo, priam naopak výborne som sa bavil. Teraz už viem, že správny " ovčiak " vie ako oživiť polomŕtvu ovcu a ako sa dá zodvihnúť zo zeme kokosový orech bez pomocí rúk .Nebolo to prvý krát, keď J.Aniston podala dobrý výkon a navyše ukázala napriek svojmu veku, že nepatrí do starého železa, keď sexi žiarila v šatách z " výpredaja Victorie Beckham". Aj A.Sandler tento raz siahol hlbšie do vrecka a ukázal, že ma aj na viac ako na béčkové komédie. 80% ()

Arsenal83

Keby tam nedávali sprosté reči aj do úst detí mohla to byť bezchybná romantická komédia. Apropo deti horších hercov som fakt ešte nevidel a to dievča bolo neznesiteľné. Ale všetko ostatné fungovalo na jednotku. Komédia má zlepšovať náladu a tento film mi to robí pravidelne. ()

Rocky62

Měl jsem pochyby. Sandler mě nelákal, žánr mě nelákal a především jsem měl husí kůži z amerického humoru. Nakonec se však této novince povedlo mě rozesmát. Pohár všelijakých gagů a neotřepaných vtípků je štědře naplněn a v “”prcičkovském”” stylu se naštěstí nijak zvlášť nedrží. Občas se objeví nějaká méně úsměvná scéna a vytřeštěná krasotinka Kidman je na facku, ale to je tak vše, co bych vytknul. Sandler mi nevadil a krom toho se mi líbil způsob, s jakým zacházel s tou havětí (dětmi). Pokud divák není až příliš náročný, bude se bavit. 75% ()

klerik

Prekvapivo vysoké hodnotenia... Pri 50 X A STÁLE PO PRVÝ RAZ chápem, prečo to niekoho očarilo, ale toto je úplne obyčajná dovolenková romantická komédia, ktorá prekvapila akurát tým, že nie je trápna (ako boli miestami PROBLÉMY V RAJI). Pár vtipov funguje aj napriek debilnosti námetu založenom na neustálom klamaní. No, romantický večer týmto určite nepokazíte... Logické lapsusy to prekvapivo nijako nekazia, navyše sa film v tých správnych chvíľach vyhne očakávanému klišé... ()

MiiRA

Přemlouval jsem se na to delší dobu a byl jsem mile překvapen! Od začátku do konce mě to bavilo a "Aniston" je stále sakra hot. 4,5* minimálně... ()

mcb

Zkus mě rozesmát je vtipná, romantická komedie, se sympatickým obsazením, výbornými hláškami, krásnou "turistickou" výpravou a jedná se téměř dokonalý film pro párovou návštěvu kina...ale co na tom, když je jen další z nekonečného zástupu totožných kopií, kterých nikdy nebude dost a diváci je budou neustále vyžadovat. Status quo se navrátí vždy. ()

Chrustyn

O tomto filmu by se dalo napsat hodně špatného ale nakonec jsem si řekl, že postačí, když napíšu: "komedie s Adamem Sandlerem v režii Dennise Dugana", tudíž je to pro někoho dostatečné varování a pro jiného radostná pozvánka. Vyberte si do jaké skupiny patříte. Potěší snad jen minimální trapnost. ()

iamek

Zatraceně příjemná letní popcornová oddechovka. Od obsazení Aniston a Sandler jsem čekal slušnou zábavu a co jsem čekal jsem dostal. Akorát místo Nicole Kidman bych raději viděl někoho jiného, ale tenhle malý detail mi nepokazí celkový skvělý dojem z filmu. A Jennifer Aniston je stále neuvěřitelně sexy. ()

LaciLC

V prvom rade, nie sú to čisté 4*..keby sa dalo, dám 3 a pol *. Pre sexi Brooklyn Decker, no hlavne pre neskutočnúú Jessicu Aniston som sa ale priklonil k štyrom. Obrovská škoda, že Jen v plavkách uvidíme len asi na 30 sekúnd. A to má film takmer dve hodiny.. Ináč ozaj príjemná letná komédia. ()

heyda

Absolutně typická americká kýčovitá kravinka, která se nepochopitelně pohybuje v červených barvách. To je asi tou Hawaí. Tak mě napadá, že bych mohl zajet taky na Hawai, vzít si kameru, natočit tam, jak se rýpu v nose a úspěch mám jistej. Když to porovnám s 50x a stále poprvé, tak tohle je prostě jasný propadák = žádná invence, žádný nápad, hromada kýče a zbytečné nechutnosti. 1 hvězdička za Hawai, 1 hvězdička za ty praštěný malý děcka. ()

jojinecko

Po spŕške nadávok počas prvej polhodiny som bol nakoniec v rámci možností (t.j. nemám rád Sandlera ani "sandlerovky, nemusím silené americké rodinné komédie, atď) celkom spokojný. Havaj ma vždy dokáže obmäkčiť...:) ()

Flego

Ak sa zamyslím nad príbehom, musím skonštatovať, že hlavná zápletka je riadne trafená do hlavy. Toľko konštrukcií a naivity, aby sme sa dostali na Hawai, kde sa skoro celý príbeh odohráva, sa nevidí tak často. Takže odporúčam vypnúť mozgové závity a nechať sa unášať jednoduchým príbehom na nedeľné popoludnie. ()