Skús ma rozosmiať

• Česko Zkus mě rozesmát (viac)

Danny Macabee (Adam Sandler) nosí falošný snubný prsteň preto, aby mohol získavať ženy a pritom nikdy nenadviazať ozajstný vzťah. Keď však stretne ženu svojich snov (Brooklyn Decker), nastanú problémy a Danny musí rýchlo zinscenovať falošný rozvod. Zaplatí svojej dlhoročnej asistentke Katherine (Jennifer Aniston) a jej deťom, aby vystupovali ako jeho budúca exrodina. Po jednom klamstve nasleduje ďalšie, až sa všetci ocitnú na rodinnom výlete na Havaji, kde sa každý z nich snaží hrať svoj vymyslený príbeh, pokiaľ sa sen nepremení v nočnú moru. (TV Markíza)

vieriX

Když je ve filmu vidět jméno Adama Sandlera tak hned zbystřím Sandler je pro mě jistota a platí to už hodně dlouhou dobu, neříkám, že jeho filmy mají nějaký hlubší koncept, ale fungují dobře a kouzlo tam je a o to jde. Obsazeni je na můj vkus více než dobré podařilo se ukecat královnu romantiky posledních let a pořad kočku jak blázen Jennifer Aniston menší štěk tu má i Nicole Kidman. Podle mě po pěti letech a to včetně Grows Ups nejlepší Sandlerovka, kde je cítit i nějaká ta romantika i když co si budeme povídat jde nám hlavně o typicky buranský humor, který umí snad jen Adam Sandler. ()

DoubleJo

Za posledny cas asi najlepsia komedia s Adamom Sandlerom. Mam ho rad a vtipy jeho postav, ked su nasrate ma vzdy pobavia dostatocne. Bolo to celkom svizne, ziadne hluche miesta som nenasiel, dokonca ani Jenniferin ohyzdny 100krat "vylepseny" nos mi az tak nevadil ako napriklad v The bounty hunter. A bonusom, ktory by som nikdy necakal bol Dave Matthews ako manzel umelej Nicol Kidman. ()

ratpile

Sandler mě opravdu jen zkusil rozesmát. Párkrát se mu to povedlo, bohužel ale veškeré opravdu vtipné momenty pohřbil nános typicky debilního humoru. Přesně po sandlerovsku. ()

Marrianna

Po komediích, u kterých skřípu zuby, svírám ruce v pěst, kroutím hlavou z leva doprava a místo abych se smála mám chuť vraždit, nebo přinejmenším spát je tohle příjemná změna. Romantických komedií bez oplzlostí je pomálu, hlavně tedy v poslední době, takže jsem byla velmi mile překvapena tímto dílkem. Just Go with it, je spíše podle mého názoru než komedie pouze romantika, ale i zde se člověk zasměje a hlavně je rád, že tak příjemně strávil čas. Ústřední dvojice - je velmi dobře vybrána, mezi nima to opravdu jiskří a romantika, která mezi nimi panuje je taková reálná - taková dospělá. Po Zoolendrovi s radostí křičím Sandlere vítej zpět. ()

katuuuska

Jedna z těch lepších Sandlerovek. Joo sice to nebylo nijak přehnaně vtipný, jak mám u Sandlera zvykem, ale taková oddychovka s originálnim námětem. Já jsem se pobavila, navíc Jennifer je prostě kočka. ()

Ferenzo

Po dlouhé době moc hezká,příjemná a dokonce i fakt romantická komedie. Vzhledem k tomu,že na tento žánr nejsem a dokonce jsem si tento film pouštěl s určitými obavami o jeho obsahu,strašně mile mě překvapil. Ty děti jsou úplně boží a ta holčička,co tam předvádí s tím herectvím, to se doufám budete taky řezat smíchy jako já. Sice jsem konec věděl zhruba od chvíle, kdy Jennifer přijde na první schůzku s novou přítelkyní Adama,ale nic mi to nevzalo na tom, že jsem se dobře bavil. Jen ta Kidman tam být nemusela, ale naštěstí měla dost hnusnou a zápornou roli a tak jsem to přežil. 85%. ()

Kopite

Film som si zhliadol po odporúčaní od kamaráta, ktorý si ho pozrel 3x (2x v kine, 1x doma). Hodnotil to ako výbornú komédiu, ktorá ho počas celých 116 minút bavila a zabávala. Neviem, je jasné, že každý ma iný vkus, každému sa páči niečo iné, no po mojom zhliadnutí, som tomuto filmu nemohol dať viac, ako 2 hviezdičky. Klasická, romantická zápletka, s maximálne neuveriteľným príbehom (no kúpili by ste v letenky na Hawaii po tom, ako malý chlapec nahodí „sad face?“). Nemôžem povedať, že som sa nezasmial, áno, boli tam momenty, kedy som úsmev skryť nemohol, no bolo toho málo a film nesplnil moje očakávania. Pre zaľúbené dvojice dobrá voľba, na čo ísť do kina, po konštruktívnom zhliadnutí späť si však uvedomíme smutnú realitu tohto filmu. Film zachraňuje dvojica herečiek Jennifer Aniston, Brooklyn Decker, ktoré vyzerajú, nie len v plavkách, veľmi dobre :) ()

xxlch

Né že bych se nezasmála,ale zase žádný nářez to nebyl a u Sandlera jsem čekala daleko více.Taková plytká romantika o ničem. ()

elleyne

Tak dnes jsem konečně shlédla.Přiznám se,že sandlerovky opravdu můžu,a když je k tomu Jennifer Aniston...super,super.Spousta úžasného humoru(i když sem tam trochu trapného a buranského,ale na to už si človek u Sandlera zvyknul).Měla jsem doslova záchvaty smíchu.A děti byli taky na jedničku.A i když bylo od začátku jasné,jak to skončí,tak mi to nevadilo,protože jsem se fakt nenudila. ()

mikhail

Veru smial som sa nespočet krát a po posledných filmoch Sandlera a Anistonovej som to veru nečakal. Decká, najmä malá "Judi Dench", sú jednoducho úžasné a Dolph Lundgren sa postupom času prebojoval medzi moje najobľúbenejšie postavy. Námet jednoduchý, ale pokiaľ je presýtený kopou dobrých vtipov, vznikne vcelku dobrý film. Hodnotenie: 70% ()

Prcos

Sandlerovi filmy mám docela rád ale to už je na mě příliš.Vždyt to nebylo ani vtipný ani nijak dobře zahraný nebo natočený.Ješte k tomu tak šileně na tahlý(Musel jsem to dokoukávat na třikrát protože na jednou bych to asi nezvládl).Nechápu jak mohl převmluvit Nicol Kidman aby v nečem takovem hrála, u Jennifer Aniston mě to ani nepřekvapuje protože ta poslední dobou nemá nějak povedený filmy. ()

CaMMe

Klasická tuctová Sandlerovka, která nijak nevybočuje od ostatních. Bavil jsem se, ale víc než u předešlých, i přes to, že jsem nic nepil a nic nekouřil. Ne, že bych to jinak dělal, ale u filmů tohohle typu je to často potřeba. 70% ()

miki68cz

Kašlu na všechny. Mě se to moc líbilo, chcete pobavit a nechcete při tom myslet??? Ok pusťte si tenhle film, budete překvapeni jako já. Milé, jednoduché, pohodové. Žádná hloubka, ohrané téma, krásná Jennifer a dobrý Sandler. Film obsahuje jednu scénu u které jsem se učůrnul, scéna v koupelně, když jde kluk na záchod :-))))))))))))) Zábavné co víc někdy potřebujeme, já na to měl náladu proto jsem dal čtyři hvězdy a nestydím se DOPORUČIT dál - bavte se. ()

JajinkaBec

Sandlera jsem nikdy nemusela. Filmy, ve kterých hrál, se mi zdály obhroublé, mnohdy trapné a bez nějaké větší pointy. Krom toho mi vždycky tak nějak neseděl ani ten jeho obličej :)) Prostě to rozhodně nebyl herec, kterého bych vyhledávala. O to větším překvapením pro mě byl tenhle film. Možná to zapříčinila Aniston (i když na tu taky nejsem nijak zacílená), možná něco, co tentokrát na Sandlerovi působilo jinak. Pořád to byl on, ale zároveň jako kdyby tak trochu... dospěl. Celé to prostě potěšilo, vykouzlilo na tváři jeden úsměv a i tak nějak zahřálo v ne zrovna dobrých dnech. ()

Jerris008

Chvílema to (malinko) hraničilo s trapností, ale celkově to působí nenásilně - ani afektovaně, ani přesládle. Adam Sandler je v komediích borec a Jennifer mám taky ráda, takže pro mě 4*. ()

Belbas

Tyhlety americké slaďárny moc nemusím, ale tohle bylo něco uplně jiného. I když děj byl více méně o ničem, tak se mi to moc líbilo. Opravdu luxusní komedie. Nejlepší byly ty děti a Nick Swardson. Dlouho jsem se takhle u filmu nezasmál. Na 5 hvězd to není, ale 4 si zaslouží. ()