Skús ma rozosmiať

• Česko Zkus mě rozesmát (viac)

Danny Macabee (Adam Sandler) nosí falošný snubný prsteň preto, aby mohol získavať ženy a pritom nikdy nenadviazať ozajstný vzťah. Keď však stretne ženu svojich snov (Brooklyn Decker), nastanú problémy a Danny musí rýchlo zinscenovať falošný rozvod. Zaplatí svojej dlhoročnej asistentke Katherine (Jennifer Aniston) a jej deťom, aby vystupovali ako jeho budúca exrodina. Po jednom klamstve nasleduje ďalšie, až sa všetci ocitnú na rodinnom výlete na Havaji, kde sa každý z nich snaží hrať svoj vymyslený príbeh, pokiaľ sa sen nepremení v nočnú moru. (TV Markíza)

Coliseum

Ani nevim, proč ta jedna. Asi sem vážně jen obyčejnej chlápek, kterýmu k úpravě hodnocení stačí oblbřímí ťuknutí při scéně "dávám sbohem moři, s kozama jak vozy". Jinak je to k uzívání plus ohromný minus za dabing. ()

natalanka

No konečně se Sandler zasekl v prech a blití. Kéž by v téhle poloze zůstal. Tohle je koukatelná komedie s celkem dobrými dialogy. A Anistonko seš tam vážně kočena. Tady asi Brad docela zalitoval, že se s Tebou rozešel. Film je vipný. Zábavný. A Sandler po dlouhé době zase vyfik a je šik. :-) ()

Petule3

Po dlouhé době konečně super komedie! Originální vtipy, super atmosféra a obsazení jedna báseň! Jelikož krásná Jennifer a výbornej Adam patří k mým nejoblíbenějším hercům, méně jak 5 hvězd dát nemůžu! ()

Locksley

Pár vtipných scén, pár nudných a k tomu oživování ovce a sbírání kokosu jsou dvě vyloženě trapný akce, ale aspoň ta Anistoka má u mě pět hvězd. ()

zuzanara

Čekala jsem klasickou podprůměrnou komedii, jakou lze od Sandlera obvykle čekat, kromě pár radostných výjimek. Nicméně mě tento film několikrát upřímně rozesmál a Jennifer Aniston, kterou jsem měla zařazenou jako průměrnou seriálovou herečku, zahrála roli dokonale přirozeně. Tedy typická americká romantická komedie + originalita a hlášky vytažené snad skutečně z mysli malého dítěte ("mami, pojď do vody, je teplá jako chcanky"). ()

Astinas

Moc mě pobavil tenhle film, je to příjemné a místy vtipné, obvzlášť pak resuscitace ovce. Fakt super, do toho sexy kočky a sdělení pro chlapy, ženit se až vylítanej, starší. Do 40 to fakticky nemá smysl. Jsem nadšený velmi moc. ()

kymla

Mně to hodně připomínalo film: Kaktusový květ. Sice se nevyhnula poněkud trapným momentům, ale i tak vcelku povedená, pohodová komedie. ()

lusa

Komédia, ktorú si vždy zopakujem. Jennifer je síce priemerná herečka, ale svojou pretrvávajúcou dievčenskou roztomilosťou patrí medzi moje naj :) Množstvo vtipov a komických scén, až mi je čudné, že iba 71% - 4* ()

subic

Sandler a Aniston nepatří mezi mé oblíbence, ale nevadí mi. K tomu tenhle příběh bych nazval spíš úsměvným než komedií, zasmál jsem se u toho kolikrát, jednou? Nejzábavnější je asi dcerka malá Bailee Madison a její hlášky, jako pojď se koupat, moře je teplý jako chcánky. 55% ()

MirkaP

Tohle mě fakt překvapilo. Na Sandlera se většinou nedívám, ale tady ho dostatečně převálcovaly Jennifer s Nicole. Celkové vyznění filmu - veselá moudrost. ()

DjsVorel

Hrozná nuda, kterou jsem viděla desetkrát jinak....a navíc mnou neoblíbený Adam Sandler, jehož herecké umění mě asi nikdy nepřesvědčí. Takovýhle filmy nemusím vidět ani za deštivého nedělního odpoledne doma. Filmy tohohle typu nemusím totiž vidět vůbec. ()