Scooby-Doo: Záhada jazernej príšery

(TV film)
  • Česko Scooby Doo! Prokletí nestvůry z jezera (viac)
všetky plagáty

Fred, Velma, Daphne, Shaggy a samozrejme Scooby Doo majú cez leto brigádu v country klube. Lenže ľudia sa začnú čoskoro sťažovať, že ich terorizuje žabie monštrum a začnú sa diať čudné veci. (TV Markíza)

Tominko12

Toto ma celkom prekvapilo. Aj napriek tomu, že som fanúšikom Scoobyho, od tohto som veľa nečakal. Avšak bol tu humor, dobrý nápad a Scooby Doo nám tak má ešte čo ponúknuť aj v roku 2010. Pre mňa príjemné prekvapenie. ()

lusst

V podstate všetko napísal Radyo. Nemá zmysel to opakovať. Len zduplikujem: "...obsazení (Fred? Shaggy?? Daphe??? Velma???? wtf?????..." ()

Dominicaa

Já miluji Scooby Doo a tenhle díl není vyjímkou. Mám moc ráda tyhle herce ze Scooby Doo začátekkteří jsou lepší než ti v předchozích dílech. Vtipný rodiný film i jsem se zasmála ()

bratr_jezek odpad!

Největší urážka kreslené předlohy. V prvním filmu o tom, jak se dali všichni členové party dohromady, jsem přehlédnul malou podobu hlavních hrdinů i velmi mizerný scénář, protože jednu hvězdu tam vyškrabal místy vtipný Scooby. V tomto "pokračování" o tom, jak vznikla jejich firma "Záhady s.r.o." však řeší hlavně Shaggyho první lásku k Velmě!!! (fakt divné) a Scooby jde stranou (tím pádem bohužel klesá zábavnost filmu na nulu). ()