Sherlock - Season 4 (2017) (séria)

Klamár detektív (S04E02)

(epizóda)
  • Česko Skomírající detektiv (viac)

Sherlock sa ocitne tvárou v tvár jednému z najdesivejších nepriateľov svojej dlhej kariéry. Silnému a zdanlivo neotrasiteľnému Culvertonovi Smithovi – mužovi s veľmi temným tajomstvom... (TV Markíza)

malylada

Tak tento díl je z kategorie těch nejlepších. Začátek naprosto démonický, depresivní a Benedict předvádí naprostého šílence. Případ zločinu je úchvatný a celý scénář je vypiplaný do detailu, včetně dramatické části mezi postavami, která tentokrát funguje bez výhrad. Závěr mě opět rozsekal a navozuje nové možnosti do dalších dílu......9/10 ()

Hust3r

Rozhřešení bylo trošku lepší než v prvním dílu. Nemohl jsem se zbavit pocitu, že je ten závěr "too obvious" a těch vodítek bylo víc než dost, i když jsem si to nedokázal spojit, jelikož si ty dvě osoby fakt byly podobné. Nicméně Toby Jones je sice výborný herec, ale sem mi tak trošku neseděl. Celkově si ale myslim, že ani ve čtvrté sérii tempo nepolevuje a důstojné završení je nasnadě. ()

pakobylka

Halucinogenní masakr jako jediné možné východisko ... příběh stejnou měrou zoufalý jako odhodlaný - zjitřený i chladnokrevný ... pokud je něčeho takového schopen ... ve svém stavu. Ale je ... jistěže je schopen ... absolutně všeho, co je třeba. Proč by nebyl, když ho zaštiťuje svou přítomností Sherlock. ()

Autogram

Starý dobrý Sherlock na drogách je späť. Ocitá sa v zapeklitom prípade, alebo prípad v ňom, vlastne to je jedno, keď je to skvelá zábava na zamotanie mysle. A naviac sú tu aj zaujímavé triky a skvelá pani domáca s novým autom. –––– Smrť človeka najviac postihne ostatných. Život vám nepatrí, nesiahajte si naňho. –––– Sleduje vás veľký brat. – Áno, doslova. –––– Na čísle tri musí byť čosi uspokojivé. Ľudia to zvyknú vzdať, keď dôjdu k trojke. ()

kaylin

Na jednu stranu jsem si říkal, o čem to proboha zase je, na druhou stranu to bylo zase celkem chytré, anebo se to jako chytré tvářilo tak dobře, že jsem na tu hru opět skočil. Postavy se pořád dál vyvíjejí, případy jsou pořád zajímavé a Toby Jones byl jako záporák geniálně zvolený. Jojo, tenhle díl stál za to. ()

• V této epizodě je vidět perfuzor od společnosti Braun v tzv. space systému. (Winster)