Tento amatérský film je záznamem svatebního obřadu z roku 2000, během kterého si řekli své "ano" Jiří Kára a Blanka Divišová. Autentický náhled do světa "dolních deseti tisíc" si získal početné publikum především na serveru YouTube.com, a díky prezentaci naprosté nonkonformity zúčastněných před, během i po obřadu má dnes až kultovní status. Vzhledem k osudům svatebčanů lze tento záznam vnímat také jako tragikomickou výpověď o životě pražských alkoholiků a drogově závislých spoluobčanů. (L_O_U_S)

Shamusss

Dnes už opravdu kultovní video. Při prvním přehrání jsem nerozuměl pomalu žádnému slovu, ale něco mě pořád nutilo si toto ''dílko'' pouštět znova a znova. Geniální hlášky a svérázné charaktery pražské feťácké a boverácké aristokracie dělají z tohoto homevidea poměrně neotřelou zábavu, která ovšem končí ve chvíli, kdy se dočtete o hodně brutálním osudu některých zúčastněných (nevěsta zavražděna, Flojd spadl opilý do světlíku a další). Mezi mé oblíbence patří dozajista inteligentní (!) Flojd a flegmatik Miloš. Ke konci záznamu je bohužel evidentní, že se kameramanovi vybíjí baterka v kameře, jinak bych snad šel do plnejch. Děti, neberte drogy. ()

pmftsc

říkal jsem si, že bych nemusel ty 4 hvězdičky dávat, ale poté co jsem si přečetl stížnost v kometáři jakéhosi místního uživatele "tvůrce" a další někdy spřízněné názory že tohle na čsfd nepatří, říkám si že proč vlastně ne, rád upřednostním před spoustou autorských zbytečností. Nakonec chvílemi ty hlášky stojí za to, no a celkově je to docela úlet, že... ()

Endavour

Damn it, opět jsem se dostal na odvrácenou stranu YouTube. U tohoto "dokumentu" jsem pociťoval jistý mráz po zádech a jen tiše pozoroval tragedií pěti, či více ztroskotanců..A nejednou se zrodil zájem o SS Division Valonie!! SIEG HEIL VOE! :D ()

Borg

Navzdory povědomí většiny lidí byl Jiří Kára výborný a velmi slušný člověk. V tomto dokumentu zachycujícím jeho dojemnou svatbu je jen vidět, jak se může slušný člověk stát politováníhodnou obětí byrokracie a fašistických zákazů a nařízení ze strany úřadu a systému. ()

Kirman

Tohle opravdu napsal život. Určitě to má hodnotu, ale jakou a zda to patří i sem...no budiž - za tu absurditu a všechno kolem dávám hodnocení jaké dávám (ano, je to odpad, ale z jiného pohledu taková rarita...), ale je to smutné, možná se člověk chvílema usměje, ale nakonec - je to prostě "smutné". ()

Olík

Jo, jo, Štikovy, Jiří Kára, Jaromír Soukup, Babiš, Kájínek, Jirka Pomeje…..i tohle je Česká republika, tohle jsou naši spoluobčané, tohle je jedna z forem reality všedního života. Svatební home video zadané firmě „Dám si sedm piv a jednu zelenou“ ukazuje jednu z podob lidského bytí….. podobu zavšivenou, neupravenou, čpějící močí a levným alkoholem. Ale jak už blahých let zpíval rakouský Opus: „Live is LIfe“ a mne nezbívá, než dodat: „Nanánanana“. ()

AloeB

Upřímně jsem toho moc nepochytil, ale nemohu za to, že na YouTube mají pouze automatické portugalské titulky a řečí dolních deseti tisíc pravděpodobně nemluvím. Tak či onak jde přes svoji bizarnost o zajímavý pohled na lidi, kteří žijí poněkud odlišně než většina z nás. ()

Ydrosten odpad!

Cpalo mi to pod nos tolik lidí, že jsem se na to teda podíval. A byla to chyba. Není tady nic co by ospravedlňovalo byť jen třeba 5% v celkovém hodnocení, natož to šílené číslo které tam momentálně je. Netuším co tím chtěl kdo dokázat. ()

longercz

To snad ne! Ono už je to i na csfd! Jako není nad to si tohle shlídnout při pohodlném popíjení s přáteli. Při něčem takovém není větší humor. "UŽS TADY MĚL BEJT 4 MINUTY TY MAGORE!!!" :D:D:D:D:D ()

SiMMaS

To je punk! Nehodnotím kameru, nehodnotím "obsazení". Hodnotím úžasnou autenticitu dokumentu. Jestli se toto zachová příštím generacím, opravdu se obávám, o jejich úsudek z toho vyvozený. Ale Svatba Jiřího Káry je jedinečná. Teda možná není - ale já ještě nic takového neviděla. ()