Réžia:
James FoleyKamera:
Juan Ruiz AnchíaHudba:
James Newton HowardHrajú:
Jack Lemmon, Al Pacino, Ed Harris, Alan Arkin, Kevin Spacey, Alec Baldwin, Jonathan Pryce, Jude Ciccolella, Neal Jones, Bruce Altman, George Cheung (viac)VOD (1)
Obsahy(1)
Přepis úspěšné divadelní hry nás zavádí do realitní kanceláře, jejíž čtyři zaměstnanci jsou nuceni zúčastnit se podivné "soutěže" - mají do čtyřiadvaceti hodin co nejvýhodněji prodat bezcenné pozemky. Vítěz vyhraje luxusní auto, poražený dostane padáka. Každý ze zaměstnanců zvolí jinou metodu, jak obstát... (oficiálny text distribútora)
Hrajú
Jack Lemmon
USA
Najlepšie filmy:
Niekto to rád horúce (1959)
J.F.K. (1991)
Byt (1960)
Al Pacino
USA
Najlepšie filmy:
Kmotr 1, 2, 3 (1992) (TV film)
Kmotr (1977) (seriál)
Krstný otec (1972)
Ed Harris
USA
Najlepšie filmy:
Čistá duša (2001)
Truman Show (1998)
Top Gun: Maverick (2022)
Alan Arkin
USA
Najlepšie filmy:
Čakaj, kým sa zotmie (1967)
Nožnicovoruký Edward (1990)
Srdce je osamělý lovec (1968)
Kevin Spacey
USA
Najlepšie filmy:
Sedem (1995)
L. A. - Utajené skutočnosti (1997)
Podozriví (1995)
Alec Baldwin
USA
Najlepšie filmy:
Skrytá identita (2006)
Pre moju sestru (2009)
Norimberský proces (2000) (TV film)
Jonathan Pryce
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Miss Saigon – koncert (2016) (divadelný záznam)
Jeden život (2023)
Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly (2003)
Jude Ciccolella
USA
Najlepšie filmy:
Vykúpenie z väznice Shawshank (1994)
Million Dollar Baby (2004)
Sin City - mesto hriechu (2005)
Neal Jones
USA
Najlepšie filmy:
Diablov advokát (1997)
Generation Kill (2008) (seriál)
Hriešny tanec (1987)
Bruce Altman
USA
Najlepšie filmy:
Narušenie (1999)
Quiz Show (1994)
Zbesilý útek (2006)
George Cheung
Hongkong
Najlepšie filmy:
Šťastie na dosah (2006)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Smrtonosná zbraň 4 (1998)
Murphy Dunne
USA
Najlepšie filmy:
Bratia Bluesovci (1980)
Naživo z Bagdadu (2002) (TV film)
Konkurenti (1992)
Dana Lee
Čína
Najlepšie filmy:
Legenda o Mulan (1998)
Smrtonosná zbraň 4 (1998)
Rambo II (1985)
Leigh French
USA
Najlepšie filmy:
Bohom zabudnuté deti (1986)
Halloween II (1981)
Konkurenti (1992)
Lori Tan Chinn
USA
Najlepšie filmy:
Život v oblakoch (1995)
Výkupné (1996)
Nejlepší recept (2013)
Julie Payne
USA
Najlepšie filmy:
Rain Man (1988)
Misery nechce zomrieť (1990)
Jahodová proklamace (1970)
Paul Butler
USA
Najlepšie filmy:
Sila priateľstva (2007)
Dymová clona (1999)
Bratia Bluesovci (1980)