Je vysoká, štíhla, úspešná... a je to blondína. Čím nás prekvapí dnes večer? Adelu zažijeme v novej polohe, v akej sme ju doteraz nemali možnosť vidieť. Vaše večery bude spríjemňovať reflexiu každodenných problémov, ktoré za pomoci svojich glosátorských kolegov rozmení na drobné, podfarbí vtipom a odľahčí iróniou. Samozrejme nebudú chýbať ani zaujímaví hostia. (TV Markíza)

Ten Druhy

Sklamanie a ľadová sprcha. Adela show má všetky predpoklady skončiť v žumpe televíznej zábavy, teda presne na mieste, odkiaľ čerpá svoje námety. Banášová, ktorá sa zatiaľ prezentovala inteligentným humorom, nonšalanciou a šarmom, teraz prepiera stokrát prepraný bulvár, podľa možností ten najprízemnejší. Možno je trochu nútená, ale predsa nie je nesvoja, čo je akiste zarážajúce. Štruktúra show, ktorú moderuje neprináša nič, čo by sme už nevideli. Realizátori tohto programu sa neštítia zájsť až za hranicu ľudskej dôstojnosti. Teraz mám na mysli najmä diel s Bartošovou, o ktorej rozpoložení určite niečo vedieť museli a predsa ho využili ako studnicu škodoradostných poznámok. Dojem z vyslaného redaktora s ilustračnými fotkami v pozadí, ktorý sa zjavuje na veľkej obrazovke a má osviežovať a rozbiehať vtipnú diskusiu, je prinajmenšom rozpačitý. V podstate je to len ďalšia z bŕzd programu, ktorému chýba invencia, základná filozofia a najmä jasný cieľ. Ale také plytké témy zrejme nevylepší ani nápadité spracovanie. ()

robo7773

Po tom ako bol hosť u Adely Ľubo Višňovský tak si myslím že lepší diel tejto show nebol. Bolo to ozaj veľmi vydarené, vždy som túto show považoval za dobrú ale niektoré diely ma ozaj veľmi príjemne prekvapili a zabavili. Glosátori sú perfektní, Sajfa je proste klasik, ktorý sa tažko hľadá, Marcel mu skvelo vtipne asistuje a Adela to má jednoducho celé pod palcom. Pre mňa vydarený projekt a dúfam, že ešte dlho aj bude :d ()

triatlet

Tomuhle se odpad dát nedá, protože Ivetiny hlášky o přirozenosti mě fakt neskutečně rozesmály. Pozměním slovy klasika Štrosmajera:"Kdyby blbost byla přímoúměrná hvězdičkovému hodnocení, pak by Iveta brala plný počet:-)) Lituji komparzisty v publiku, tvrdě odtleskaná zábava! ()

Kubrickon

Priemerná talkshow, ktorá musela byť vysielaná v širokouhlom formáte aby sa tam zmestil Adelin neuveritelne veľký nos. Z počiatku dosť suché a trapné, ale tento problém celého formátu prerazil Karel Gott, ktorý ako hosť zaručil show doposial najvyššiu sledovanosť. Ale po fiasku v jeseni 2010 keď show začínala a nemala veľkú sledovanosť si Adela dáva dobrý pozor koho si do svojej show pozve. ()

FireTight

No, tomuto pořadu jsem se chtěl původně tak nějak potichoučku vyhnout, jenže když jsem se dočetl, že bude jedním ze včerejších hostů (díl z 9.9.2010) Bartošová, zkusil jsem do toho jít. Když pominu fakt, že jsem se díky zřejmě ožralé a totálně vyduté Bartošové celkem pobavil a párkrát se i nad jejími výroky zasmál, nebylo to nic moc. Sice si následní glosátoři ještě párkrát do Ivetky kopli, ale jinak... děs a hrůza. Nevím, čím to, jestli to bylo opět tím "ultra vtipným" Marešem, který má vtipy opravdu na úrovni mateřské školky nebo něčím jiným, ale tak nějak jsem si začal říkat proč se vlastně okrádám o první kolo BMW Championship. Nakonec to za mě rozhodlo samotné "Adela show", začala se totiž rozebírat zácpa na dálnici v Číně. Na obrazovce se objevil jakože vtipný redaktor přímo na místě v jakože vtipném kostýmu a já raději rychle přepnul. Tím pádem se dá říci, že Banášová (která vždy ČS Superstar zachraňovala od totálního trapasu a která je podle mě velmi dobrá moderátorka) tak trochu šlápla vedle a zatím třeba Krausovy úrovně nedosahuje. ()