Lockout: Útek z MS-1

• Slovensko Útek z MS-1 (viac)

Najstráženejšie väzenie na svete, vesmírnu väznicu MS-1, sa nečakane rozhodla navštíviť Emilie Warnocková (Maggie Graceová), dcéra prezidenta Spojených štátov, aby naplnila program svojej humanitárnej misie.  Ocitne sa však v zlom čase na zlom mieste. Na vesmírnej stanici vypukne krvavá vzbura a väzni zajmú Emilie ako mimoriadne vzácnu a cennú rukojemníčku. Zachrániť Emily z rúk najhorších zločincov sveta môže len jediný človek, bývalý špičkový vládny agent Snow (Guy Pearce). Tvrdohlavý a nekompromisný muž je však v súčasnosti v nemilosti a čelí obvineniu zo sprisahania proti USA. V tejto výnimočnej situácii však dostane od prezidenta jedinečnú ponuku - nový život a slobodu výmenou za záchranu prvej dcéry Spojených štátov. Lenže, ako sa ukáže, v stávke je omnoho viac, než len jej život... (TV JOJ)

xChorosh

Klasická "americká slátanina", typu - Jsem hlavní hrdina, ze všeho si dělám srandu, na co šáhnu se mi povede, necítím bolest a zachráním prezidentovu dceru, která se do mě zamiluje .. Místy až legrační scény ( např. plastická honička, připomínající počítačovou hru ).. Viděl jsem, stačilo.. :-)) ()

films3

tak tento film ma bavil od zaciatku az do konca...aj ked to mozno vyzeralo ako beckovy film,ale pre mna to bol vyborny akcni film s prijemnym humorom hlavneho herca...nasmial som sa na nom riadne ()

sweet.papaya

Bezva akční oddechovka plná vtipných hlášek pronášených hustokrutěmegasexy Guyem. To je aspoň hrdina, jak má být - kouří a je politicky nekorektní, hotovej Bruce Willis za mlada (chybělo už je to bílý tričko :-)). ()

Karel.Racek

Naprosto nudná akční podívaná. Sice to trochu zachraňují efekty ale samy o sobě to nedokážou utáhnout. Film má strašně rychlé tempo a než se nadějete je konec a jediný co si pamatujete je jak Snow žmoulá v hubě cigáro. ()

KubaST

Film v podstatě o ničem, ale Guyovy drsné hlášky společně s atraktivní Maggií to zachraňují...Ale příště si raději pustím Pátý element, to je přeci jen jiná liga.... ()

xray0045

Slusna sci-fi se slusnymi triky a s pribehem ktery uz k videni byl. Cely film je prospikovan hlaskami Guye Pearce, ktery to diky tomu pozvedl na mnohem vetsi zabavu. Film stoji za to videt uz jen kvuli Gilgunovi, hraje spickoveho magora . ()

De_Marko

Filmu dávam 3* ale Guy Snow Pearce to teda valcuje, takže 1* navyše. Super hlášky, sympatickí väzni a dokonca aj prekvapenie na záver :) ()

eexDon

Für mich - 65%, - /docela tvrdý film a s dějem o ničem, ale to je vlastně už jedno a pokud se jedná o film od Luca, tak se děj nemůže očekávat, navíc v tomto filmu o děj vůbec nejde, jde o akci a souboje/, + /Guy a jeho hlášky, film jede a nenudí/ještěže tak/, akce + souboje/, hodnocení - a další akční Bessonovka, tentokrát žánr sci - fi, s Guyem a plná hlášek a akce, prostě průměrná bečková zábavička ()

sobol1

Opravdu velká nuda herci strašní, trochu napětí dělá jen ten pošahanec co je vysvobodil. každý krok hrdiny a blondýny jsem věděl už 5min dopředu a té logiky nula,takové vězení ovládne jakýsi jeden vychrtlý pošahanec. vysvobozeno 500 věznú a hrálo a rozhodovalo jich tam 8 ??? béčková blbost ()

Clareeta

Další příklad toho, jak poslední čtvrthodinka dokáže zabít solidně rozjetý příběh plný akce, vybuchování, násilí a humoru hlavního hrdiny a skotské angličtiny. ()

Marwin3D

Tohle byla fakt paráda! Kdyby to nepos....kvrnili tou úvodní dementní digitální super honičkou.. napálil bych tomu čistou za 5!!! :o) Prostě smrtonosná past ve vesmíru.. Guy je prostě masér.. a skoro celej film.. je jedna super hláška za druhou.. :o) Joseph je opravdu pjekně skurvenej vyšinutej padouch.. takhle to má kurva vypadat!!! :o) 4,6* ;o) ()

Onanista

Guy a jeho hlasky snad na vsechno a na vsechny opravdu stoji za to. Rudy z misfits si evidentne tyhle magoristicky role uziva a podle myho mu to jde. Fajnova podivana se sympatakem v hlavni roli, na jehoz tricaky byl fajn pohled a misis prezidentova je taky dobra stava. Co mi docela uvazlo v oku byla scena kdy typek ujizdi na jednokolce-motorce. Ty triky byly opravdu tragicky. ()

STRATEGYsro

Pre priaznivcov sci-fi pekný snímok, avšak viac je prospešný pre priaznivcov akčných filmov. Nemám čo dodať 3/5 pretože vo filme bolo málo deja a veľa "utekajme už ide"... ()

+sfinx+

Parádní akčňák. Má svou francouzskou a americkou stránku. Ta francouzská tomu dává lehkost, vtip a šanci dělat si srandu z nejvyšších představitelů Jůesej a zároveň brání průniku toho jejich debilního patriotismu - prezident tak není polobůh, ale obyčejný zoufalý člověk, odkázaný na odpadlíka. Nejvyšší velení se kupodivu dokáže i zmýlit a klamat a nekalé praktiky nejsou jen otázkou teoretických debat anarchistických kroužků. Ta americká to trochu potápí svojí hloupostí a jednoduchostí. Naštěstí je na první pohled patrné, která část převládá - a tak kromě několika střihů, které záhadně dostanou hrdiny ze svízelné situace nebo trochu divných zvratů je vše, jak má být. Padouši jsou úžasní, hrdina - drsňák nechodí v předklonu, dialogy pobaví a příběh neurazí. ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017

Hollywood se už řadu let snaží zremakeovat Útěk z New Yorku. Béčková uberklasika nedávno vyhrála soudní spor, v němž vytřískala peníze z Útěku z MS-1 (prý šlo o neautorizovanou předělávku), a teď ji… (viac)