Top Gear USA

(relácia)
TV spot

Americká kopie slavného britského motoristického pořadu, kterým provází Tanner Foust, Rutledge Wood a Adam Ferrara. (Warle)

JARDAHONDA

Clarkson,Hammond,May...Tato Britská trojka se jaksi nahradit nedá..Opakovaný vtip není vtipem,,,,řekl kdysi dávno jeden člověk a to platí i u tohoto seriálu,takže sorry Amíci,,,,,,,,,,,,,,,,není to jaksi ono..Odpadovat určitě nebudu,auta za to nemůžou,takže pouze za 3 *** ()

GH98 odpad!

V jedné větě: okopčená, nudná, hloupá a velice špatná verze Top Gearu. Ten britský zbožňuju, ale tohle je šílenost! ()

Charlie519 odpad!

Nepodařený pokus o napodobení britského fenoménu. Moderátoři jsou nesympatičtí, neoriginální, bez špetky humoru a k tomu všemu neuvěřitelně nudní a nezajímaví. Za tento neoriginální americký výtvor se nedá dát nic jiného než: "ODPAD!". ()

Zabiak odpad!

Smysl tohoto pořadu nechápu. :-( Redaktoři jsou uplně naprd a jenom kopírují své britské originály, žádná inovace. Licencování u takovýchto pořadů prostě nefunguje. Top Gear není o autech, ale o Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May. Je to jako, kdyby chtěli licencovat vystoupení Madony a místo ní by tam zpívala zpěvačka z laciného baru. ()

YvLeZa odpad!

Strašná americká kopie originálního britského Top Gearu. Moderátoři jsou strašní, snaží se být zábavní, vůbec jim to ale nejde a nikdy nepůjde. ()

jakubg

Nerozumiem či im to nieje ani trošku trápne skopírovať Britský Top Gear. Nemajú tam nič vlastného iba ťažia zo slávy druhých a to je podla mňa dosť úbohé. ()

petkac odpad!

koukla jsem na pár díl jen ze zvědavosti a jejich snaha napodobit Jeremyho, Jamese a Richarda? Kdyby si vymysleli vlastní formát show udělají lépe...ale moment to by je nikdo nesledoval. Nejhorší pořad o autech ()

ja.prvni odpad!

neskutečně nevtipná a trapná kopie britského originálu s hloupými moderátory a s Americkým Stigem, co vůbec nevypadá jako americký Stig z originálu. ()

HonzaZ84 odpad!

Jak Já rád říkávám: Když už si to má člověk posrat - tak po svym. Naprosto trapná kopie bez vlastního nápadu. Nejenomže kopírujou schéma, rádobystejný moderátorský trio který tady ale působí víc než trapně narozdíl od sehranýho a přirozeně vyváženýho originálu, celebrita v autě za rozumnou cenu, "jedinečný" Stig apod... ale oni dokonce kopírujou i jednotlivý náměty konkrétních dílů - a to už je moc. Jedna z nejhorších věcí co sem kdy měl možnost vidět. odpad! ()