Z mora sa vynoria obrovské príšery Kaiju a pustia sa do vojny s ľudstvom, ktorá si vyžiada milióny životov a ľudstvo na roky zaťaží. Pre boj s Kaiju bola vyvinutá špeciálna zbraň: masívni roboti zvaní Jaegers, ktorí sú simultánne ovládaní dvomi pilotmi, ktorých mozgy sú prepojené neurálnym mostom. Lenže aj títo roboti sa tvárou v tvár nezničiteľným Kaiju zdajú byť takmer bezmocní. Na pokraji porážky nakoniec sily brániace ľudstvo nemajú inú možnosť než obrátiť svoju nádej smerom k dvom nečakaným hrdinom: bývalému pilotovi (Charlie Hunnam) a neskúsenému nováčikovi (Rinko Kikuchi), ktorí sa dajú dohromady, aby spoločne riadili slávneho, avšak zároveň zjavne zastaraného Jaegera. Spoločne budú čeliť hroziacej apokalypse. (TV Markíza)

srajovec odpad!

Tomuhle filmu jsem se snažil dlouho vyhýbat, nakonec jsem se přemluvil a pustil si ho. To byla obrovská chyba. Větší "shit" jsem dlouho neviděl. V polovině jsem to musel vypnout, což se mi dlouho nestalo.. Film, jestli to tak lze nazývat, je totální odpad. Divím se Elbovi, že se takovému filmu propůjčil. ()

bjehna

Efektní bitky. Dokonce nevídaně několik a ne pouze jedna nebo dokonce půl bitky. Efekty vychytaný. Ďějově nula plus nula. Základní rovina a nic víc. Nic co by překvapilo nebo trochu vybočilo. Jedna za nápad, druhá za provedení, třetí za rubačky. 53%. ()

Poga

Po druhom zhliadnuti zvysujem hodnotenie na 60%, vlastne to nie je az take zle. Vizual nie je pradoxne az tak na posratie, skor priemer. Je to predsa len moc "over color", aby z toho v Azii mali radost. Scenar je defacto tupy a prazdny, chyba mu elementarna logika postavenia zastaraleho stroja proti Kaiju. Avsak, strhne vas nostalgicka atmosfera apokalyptickych sci fi z 80. rokov, fajnova vypravna hudba a pocit ze vsetko sa da. ()

Ruslan

Film nabitej úžasnejma efektama a megelomanskou akcí , u kterého je příběh až na druhé né-li třetí koleji. Na konci se to snažilo o doják , který mi přišel spíš k smíchu. Lepší průměr 65%. ()

KapitanKuraz

Tak ak toto stalo len 190 mega, tak aj 5*. Nie, nie srandujem, no pravdupovediac ma tato blbost drzala az do konca. Rinko Kikuči, ked sa nesmeje na plnu hubu, je naozaj pekna a nastastie tu na to moc priestoru nemala. Super herecka, slusne je aj ostatne obsadenie, kopa robotov, no uz len vdaka hviezdnej pechote cislo tri dam o jednu viac. Tam to s "Mechwarriors" posrali ako sa len dalo, to uz len power rangers prekona. Morfujem na styri* ()

zbynek.poliv

Musím se potupně přiznat k tomu, že mě tenhle blockbuster vlastně docela bavil. Líbili se mi souboje, efekty, a celkem i "Jégři". Film sice nabízí několik zcela nelogických momentů,jako je průlet skrze onu "bránu" a následná bez problémová komunikace přes vysílačku atd. ale přes to jsem se snažil nějak přenést. Velitel jednotek Jegr, Idris Elba, mi připadal jako docela sympaťák, kdežto ty dva vědátoři, to byla katastrofální role. Hodně mi to připomínalo http://www.csfd.cz/film/271125-evangelion-shin-gekijoban-ha/galerie/?type=1 který nebýt neskutečně uřvaných a otravných hrdinů, byl by celkem snesitelnou záležitostí. ()

Malchy odpad!

Je to zvlastni. Ctu komentare a vetsina lidi je spokojena hlavne s prehlednou akci. Na film jsem se teda s utrpenim dodival a uz dlouho jsem nevidel nic tak strasneho. Efektu je tam natolik, ze dokaze vyvolat celkem slusnou migrenu a popraskaji vam z toho zilky v ocich. Naprosto neprehledne a o scenari filmu ani nemluvim. Ano, je to moc hezky udelane, ale co z toho, kdyz vubec nevidite o co jde. Pro me naprosta hruza. ()

Arbendaelin

Upřímně? Ten film byl neskutečná pitomost! .... Ale nemůžu se dočkat pokračování!!!!! Spousta naprosto nepochopitelných, zbytečných, nelogických věcí, ale na druhou stranu fakt zábavná řežba!!! :-DDD ()

mullerad

Nemôžem si pomôcť, skvelé Sci-Fi. Videl som to tri-krát a určite si to ešte dám. Motív je kvalitný, spracovanie na jedničku. Bojové scény su veľmi bohato prepracované, nie je tam zbytočná scéna láska - sex - rozlúčka. Ďakujem, že toto klišé chýba v takomto filme. Roboty boli super, charaktery zaujímavé, viem si predstaviť aj dlhšiu stopáž. Keby bol "Extended Cut", srdce by mi zaplesalo. Vrelo odporúčam každému, kto môže Sci-Fi, temnú budúcnosť a záchranu Zeme. Koniec neurazil, až na ten finálny prelet vrtuľníkov. Palec hore. ()

Da_reba

Film ktorý nikoho neurazí ale bohužiaľ ani extra nenadchne. Efektami nadupané poriadne ako sa patrý. Nemusí sa pritom príliš uvažovať, stačí si to len vychutnať - a to kľudne aj viac krát! Hlavne sa film na nič extra nehraje, nesnaží sa o žiadne hlboké duchaplné posolstvo a preto je fajn. Skrátka len hodina a pol špecialných efektov v kombinácii s dobre spravenou akciou. V porovnaní s novou Godzilou určite eveľa lepší. Úprimne, komu sa nepáči vidieť obrých robotov poriadne to natrieť nejakým Kaiju :-) 80% ()

Bohulib

Jako oddechovka to šlo. Chtěl jsem původně napsat, že byla škoda Hanibala Chau, moc se mi líbil, ale naštěstí jsem dokoukal titulky. Ten vtípek se dvěma ztracenými botami byl celkem dobrý. ()

Sansnom70

Poslední dobou se mi začínají víc a víc líbit sci-fi filmy. Začal jsem dokonce i číst knížky se sci-fi tématikou. Je to asi tím, že doba šla dopředu a filmy s touto tématikou v dnešní době již vypadaji autenticky a proto se mi asi tak líbí. Kdyby jste si pustili film sci-fi natočená před třčiceti lety a ny\ní tak je to nebe a dudy. Stačí porovnat filmy jako třeba japonská Gapa z nějakých sedmdesárých let a Godzilla s jeanem Renem. Takže pokud máte rádi filmy sr sci-fi tématikou, tak neváhejte a určitě se podívejte ()

Xmarc

Líbili se mi roboti, dost mi sedlo i ztvárnění vetřelců, jak bylo provedeno jejich chování, ani souboje nebyly špatné. Nabyl jsem tedy zpočátku optimismu a přimhouřil oko nad nedostatky v podobě děje, jistých žánrových béčkových klišé apod. Nicméně v druhé půlce se začly násobit hollywoodské trapárny největšího kalibru a hezky se tak vyrýsovala všechna negativa. Tj. velice primitivní děj zcela prostý sebemenší snahy o jakékoli oživení nebo odlišení se od toho, co tu bylo už tisíckrát a vzniklo to snad jen pro tupé akční pobavení pubescentního diváka, který právě prožívá svůj nesilnější záchvat potřeby být největší drsňák a nejvíc "in". Výkony herců taky prachbídné, i když ono nebylo vlastně ani moc co hrát. Z hudebního doprovodu mi v hlavě neutkvělo nic, tak ani nevím, jestli tam vůbec nějaký byl. Jestli ano, tak asi taky stál za hodně. Plácání se po ramenách v americkém stylu a jak jsou najednou vlastně všichni cool a ti špatní najednou strašně uvědomělí, tak to mě může vždycky akorát tak nasrat, když se to začne přehánět. A to se tady bohužel dělo. Prostě taková slátanina bez duše a charakteru. Dávám jednu hvězdu za příšery a druhou za roboty. ()

Xinn odpad!

Tenhle film jsem si pustil jednou večer, když jsem byl doma sám a nudil jsem se... čekal jsem, že to bude nějaká těžká sračka, a můžu říct, že Pacific Rim tato moje očekávání zcela beze zbytku naplnil... ()

Dosty85

První půlka super (4x*) ke krabici popcornu. Druhá půlka to dost pokazí (předvídatelné, vše jenom na efekty, příběhově nudné, navíc se zde ukazují klasické prvky jak jsou Američané "hrdinové" - 2x*). Navíc dojde popcorn, protože jste ho snědli v první půlce :-) ()

Pacific Rim 2 má hlavního hrdinu

Pacific Rim 2 má hlavního hrdinu

06.06.2016

S pokračováním sci-fi Pacific Rim: Útok na Zemi to chvíli vypadalo bledě. Celý projekt se v létě 2015 skoro zrušil, letos v únoru byl ale vzkříšen a příští rok by měl jít do kin. Už nějakou dobu víme… (viac)

Jste připraveni na monstrpokalypsu?

Jste připraveni na monstrpokalypsu?

04.05.2016

Jurský svět vydělal 1,67 miliardy dolarů, takže vás asi nepřekvapí, že nás čeká kupa nových "monstrfilmů". V březnu 2017 se vrátí King Kong ve filmu Kong: Skull Island od Jordana Vogta-Robertse … (viac)

Del Toro si dává pauzu od blockbusterů

Del Toro si dává pauzu od blockbusterů

18.03.2016

Guillermo del Toro nám nadělil dva díly Hellboye nebo Pacific Rim, teď se ale hodlá na dobro vrátit k menším projektům. Alespoň to tvrdil loni v říjnu, když propagoval svůj horor Purpurový vrch, a… (viac)

Uvidíme Pacific Rim 2?

Uvidíme Pacific Rim 2?

18.09.2015

Nad pokračování sci-fi rubačky Pacific Rim - Útok na Zemi, se pomalu stahují mračna. Režisér Guillermo del Toro (Hellboy: Zlatá armáda) ho připravuje na 3. srpna 2017, teď to ale vypadá, že se datum… (viac)