Záhadný agent CIA odhalí tajemství, která by mohla agenturu úplně zničit. Bývalý kolega, co nejspíš zešílel, pak vypíše odměnu na jeho hlavu a nahání ho po celém světě. (Netflix)

kladnyhrdina

Překvapivě nedobré. Děj prostý jak bulharská striptérka (díky RD!) + kdo má knírek = záporný hrdina. U akčního béčka by absence překvapivého scénáře neměla zase tak vadit, ale po půlroce od projekce marně hledám zapamatovatelnou scénu. Pokud nepočítám nepříliš povedenou jízdu tramvají DPP načerno (našedo). O finále na zámku raději nemluvě. Není to málo za 200 milionů USD? Sakra je! ()

Naby

Mohlo to byt celkem dobry, ale fyzika v letadle a letajici tramvaje byly na muj vkus trochu moc. Scenar jasnej od zcatku az do konce, konalo se jen jedno miniaturni prekvapeni. Ostatni plne predvidatelna brecka. Z pozitivniho hlediska zabery krasnych mist a dokonce i Prahy. Obcas zajimave akcni zabery bez fyzikalnich nesmyslu. Celkem 1,8* urcite nedoporucuju. ()

dlouheBidlo

Sedlo. Scénář klasický jetý bondovský. Dobře natočené. Akorát megascéna z Prahy budila úsměv právě proto, že byla z Prahy. Čačtí čeští policajti v  krvi. A ta jejich čistokrevná čeština .... Goslinga poprvé co jsem slyšel i trochu mluvit. Na choreografii akčních scén si nestěžuju, v rámci žánru lehce nadprůměrná. ()

PanWolf55

Slušnej akční nášup, v kterým to schytá i Antonín Dvořák a česká URNa / a PČR celkově / dostane pěkně na prdel. Asi nejlepší přestřelka v Praze, co jsem zatím viděl. Škoda, že se v tom střihu trochu ztratili. Mohli líp využít URNu k důvodu, proč se útočníci těsně před Goslingem zastaví a čekají asi na Nový rok. Osobně bych využil kašnu /nebo co to je/ u které je URNa zrovna ve chvíli, kdy se objeví na scéně za jejich zády bravo team. Nechal bych je naskákat do kašny, byli by v pasti, ale chráněni a střelbou by zastavili postup žoldáků směrem ke Kenovi. Čtyři rychlý střihy, hotovo. Taky když jsem připoutaný, tak první kulku použíji ke svýmu osvobození z pout. Takových hloupostí je v celým filmu víc a přitom úplně zbytečně. Tři věci mi na tomhle filmu vadily nejvíc - zbytečně dlouhá stopáž, záchrana fakana v ději a Gosling v hlavní roli. Sice hrát umí, ale na tyhle typy se vůbec nehodí. Posledních cca 20 minut filmu úplně zbytečných. ()

NikiVai

No pěkně nám tu Prahu pošramotili :))) Když se oprostím od toho, jak nereálný Šestka je, tak jsem si docela užila fajn napínavou zábavu. Trocha adrenalinu bez přemýšlení občas neuškodí. ()

coulismoulis

Jednolitá změť akce, jednolitá kulisa Prahy, která má představovat tři různá města. Ryan jako macho di tutti machi je roztomilý; proti němu stojí padouch–osmdesátkový pornstache–Chris, který se pokouší dokázat, že zvládne i jinou hereckou polohu (no ehm). Jako televizní oddechovka dobré, za ty prachy, co to stálo to tedy ale rozhodně nestálo 😊 ()

BigFoot odpad!

Hodnocení filmu: 10/100; Herecké výkony: 5/100; Scénář a dramaturgie: 5/100; Kvalita akčních scén: 10/100; Kvalita CGI: 35/100; Přiměřená délka: ne; Chci film ještě vidět: ne ()

Vseznalek

Skvělý výkon herců jak herecky, tak choreografií boje apod. Akorát režisér by si mohl rozmyslet, co chce, jestli nereálnou hovadinu nebo film o agentech, protože to nepůsobí věrohodně. Vidět policii někoho zatknout a místo odvezení na stanici dotyčného připoutají k lavičce to je fakt výsměch k tomu jedoucí tramvaj s otevřenými dveřmi a naprosto bez lidí to jako fakt? Padouši střílející na policejní auta to by samozřejmě ničemu nevadilo, ale to by nesměla být jediná auta na silnicích jakýkoliv provoz v tu chvíli asi zmizel. Popřípadě fixa, co se nerozmaže na ruce ani potom, co zabijete hromady lidí a utíkáte několik hodin. Pochválit musím určitě za vztah mezi hrdinou a dívkou + retrospektivu z jeho dětství, což dodává příběhu větší šmrnc a více jsem si to díky tomu užil na čemž měl zásluhu i padouch, který mě bavil. Každopádně pro někoho, kdo se rád odreaguje u akčního filmu bez přemýšlení, tak takovým lidem bych to doporučil. Film v sobě má prvky (Johna Wicka) a vzhledem k tomu, že se v celé Evropě vyskytují asi jen zbrusu nová a nablýskaná auta, tak i (Rychle a zběsile). ()

doom.cz

Trochu nechápu tak nízké hodnocení. Já jsem se skvěle bavil. Sympatický Gosling, slizký záporák vystřižený z německého knírkového porna, zbytek obsazení taky potěšil. Akce v podstatě bez zaškobrtnutí, až na ten konec. Destrukce Cajzlhradu, přestřelka v šalině, likvidace policejních Ovcí... cajk, cajk cajk. Filmek sice kapku vykrádá svou konkurenci, ale díky povedenému vizuálu mu to odpustíme. Rozpočet nepřišel nazmar. Trochu mě zklamal závěr, ten bych klidně oželel, už to bylo takové nastavované a blbě uvěřitelné. Každopádně, solidní 4* za solidní řemeslo. ()

nightclawer

Strašné, keď akože točíš po celom svete a pritom všetko vyzerá ako bulharský ateliér, ktorý Ti doporučil Stallone a spol. Ak by niekto dal JCVDammovy 200 mega natočí podobný film.  Kurňa veď to sa podobalo na Expendables . ()

SobCze

Ach... ty ma velka ocekavani... V 70% filmu jsem to musel vypnout a dokoukat pozdeji... Jedina pozitivni vec na filmu byl Chris Evans.. Jinak jde o uplne dalsi zbytecnou akcnarnu s totalne nezazivnou zapletkou i celym pozadim..  Nekolikrat z Prahy udelali Berlin, cesky policajti houkacky jak cetnici ze saint trope :-D Celkove film prosel obri post produkci v podobe efektu mlhy, prachu, vystrelu, vybuchu a to mi vadi asi nejvic.. Cele to na me pusobilo umele... Ne-uveritelne...  Dalsim zaporem je pak dabing.. Ackoli povazuji za cesky dabing jeden z nejlepsich na svete.. a jsem ten typ ktery rad dabing vyhledava.. Tady mi stali vlasy na hlave .... Vazne snimek ktery kdyz neuvidite, budete spokojene zit dal.. Zajimalo by me kde se promitl ten obri rozpocet, jelikoz ani to nepomohlo.. Predpokladam ze ho spolkl hvezdne obsazeni a ten zbytek se varil na koleni.. ()

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

19.07.2024

Když si s bráškou zrežírujete jedny z nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie, odchází se jen velmi těžko. Bratři Anthony a Joe Russo to nicméně zkusili a po režii veleúspěšných hitů Avengers… (viac)

Nový Svatý se hýbe kupředu

31.10.2023

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

04.11.2022

Jako by těch bizarních filmových zpráv nebylo v poslední době dost, přišli nyní tvůrci dvou posledních Avengers filmů a taky snímku The Gray Man na Netflixu Anthony a Joe Russo s odhalením, že jejich… (viac)