Mladý ambiciózny biochemik Andrew Brewster z Los Angeles investoval svoje úspory a vyvinul účinný a ekologický čistiaci prostriedok pre domácnosť. Naplánoval si obchodnú cestu od New Yorku po Las Vegas s cieľom nájsť distribútorov. Cestuje po Spojených štátoch, prezentuje svoj tovar a snaží sa presadiť na trhu. Zatiaľ sa mu to však veľmi nedarí. Z New Yorku si Andy odskočí do New Jersey navštíviť svoju matku Joyce, ktorú dlho nevidel. Nechce hovoriť o práci, a tak hovoria o súkromí. Energická dáma synovi vyčíta, že nemá priateľku a jeho životu chýba romantika. Ona sama ovdovela, keď mal Andy osem rokov, a nikdy sa znovu nevydala ani nikoho nemala. To zasa trápi Andyho. Keď sa Andy dozvie, že jediný muž, s ktorým by sa jeho matka chcela stretnúť, je istý Andrew Margolis, do ktorého sa zamilovala v devätnástich rokoch, rozhodne sa matke splniť sen a tajne zariadiť ich stretnutie. Andy zistí, že Margolis je riaditeľom pobočky prosperujúcej sanfranciskej firmy a nie je ženatý. Povie matke, že má v San Franciscu obchodné stretnutie, a navrhne jej, aby išla s ním. Joyce nadšene súhlasí, netuší však, že Andy jej chce sprostredkovať stretnutie s Andrewom. A tak syn vyráža s matkou na dlhý výlet. Byť týždeň v aute so starostlivou mamičkou však nie je pre chlapca jednoduché. Osem dní, tritisíc míľ a jedna matka - to robí na ceste zázraky. Čím dlhšie cestujú, tým viac sa zbližujú... (TV JOJ)

Pythonator

Standardní Seth Rogen a tradičně protivná Mecha-Streisandka. Docela nevtipná podívaná o vztahu matky a syna, což je už samo o sobě téma docela nezáživné. ()

StanleyVanH

Takže, jako komedie mi to teda moc nepřišlo, spíš jako lehce dobrodružné road movie, které já můžu, takže jsem se bavil, Rogen tu vyjímečně hrál toho rozumnějšího, což mě mile překvapilo, takže good. ()

JAzzeURo

No nevím, osobne mi to moc vtipne nepřišlo a herecký výkon Setta Rogena byl ještě horší, než je u něj běžné. Podle mne by měl zůstat u psaní scénářů a hraní přenechat jiným. ()

Jankoo

Už jen proto, že to má být komedie a přišlo mi to spíš jako nic moc drama dávám 1 hvězdu. Když se jdu koukat na komedii tak to je s tim očekáváním, že se aspoň zasměju ale kdybych řekl, že jsem se u toho zasmál 2x tak bych možná i přeháněl. ()

j27

Chtěl jsem se tu rozepisovat, ale shrnu to takhle: velice příjemný a zábavný film. Rogen se Streisandkou jsou perfektní a doporučuji každému obětovat těch 95 minut života. Záleží asi na náladě, ale zdejší hodnocení je pro mě záhadou. ()

peproch

Lehká, konverzační road movie s několika obvyklými pololechtivými scénami a záplatkami i zápletkami, avšak pro podvečerní sledování s rodinkou, pokud nechcete sledovat mentálně náročný fantasy nebo animáč - ideální. Navíc lze pozorovat a cvičit, jak s mamkou mluvit a jak ne, kdy jí urážíte a kdy povzbuzujete a že i když nejste ani jeden ideální, tak se můžete milovat bez pruzení a zpruzelosti. ()

andy60

I když road movie je můj oblíbený žánr, tohle bych zařadil spíš do škatulky "zbytečné". Film naprosto o ničem, bez humoru, bez nadhledu, bez něčeho, co by mě nutilo to sledovat, potažmo prožívat. Jen spousta nezajímavých keců mezi matkou a synem. které jsou už po pár minutách otravné. ()