Partička

(relácia)
  • Česko Prima Partička (viac)
Česko, 2011, 82x35 min

Réžia:

Dano Dangl

Scenár:

Dano Dangl

Účinkujú:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (viac)

Pejska

Improvizační show, která je příjemné zpestření nudného večera. Najdou se světlé a vtipné momenty, ale taky občas trapné chvíle, kdy si říkám - to už hraničí. Avšak koukat se na to dá a dávám 75%. Na živo jsou daleko lepší. V tomhle jsou Slováci. lepší ()

Scorpionka

Partičce bych dala pravděpodobně hvězdy tři, ale byl to po dlouhé době důvod, proč jsem aspoň chvíli zapínala televizi. I mě kdysi pohltilo ono facebookové šílenství, proto hodnocení nechávám na čtyřech. Přestože námět je převzatý, je to u nás v momentální době originál, takže díky, hoši, že děláte taky něco jiného, i když ne každému to musí být po chuti. ()

Meow86

Improvizace je v tomhle byznyse kurva těžká věc. Někoho rozesmát a ztrhnout při tom davy lidí, to není jen tak. Ač má Partička na ČSFD průměrné hodnocení, ve skutečnosti tomu tak není. Je mnohem vyšší. Jasně, takový pořad se rychle okouká a časem zevšední. Nejde něco takového vymýšlet donekonečna. Scénky a vtipy že jsou hloupé? A copak by se někdo smál vtipům s nějakou "hloubkou"? Člověk se chce přece uvolnit a vypnout. A vůbec, palec nahoru za odvahu postavit se s takovou improvizační show před věčně kritizující český národ. ()

Stumbleine odpad!

Nesmál jsem se. 90% trapnosti a 10% vtipu, přesně to ve mě evokuje slovo "improvizace". A to i u komiků, kteří mají pro improvizaci nadání. Podobné pořady, včetně různých talk show, proto přepínám. ()

bosshunter78 odpad!

trapárna dostala své jméno, tihle rádoby komici by se od dua Kaiser - Lábus mohli učit improvizovat. Nejvíc nechápu čemu se tak velkohubě smíchem trhá pan Dangl. ()

mojma79

Vymenit Suchanka a dam 5 *. Pokud tam bude trapak ... tak to nebude nikdy ono. Igor s Genou excelence. Ondra se obcas topi v chytrem humoru. Ten hloupy mu jde, ale treba na Vydru, ktery je mu nejblize proste nema ... Tri hvezdy se mi zda k situacim, kteryma protagoniste prochazi malo, 5* diky Suchankovi a Sokolovi moc. ()

Oxyk

Místy vtipné, místy trapné. I tak jsem zahrnul podstatně více vtipných momentů. Nadruhou stranu takhle dobře improvizovat umí málo kdo. 4/5 ()

holka218

7.8. 2017 Dříve jsem Partičku nesledovala, ale teď ji mám moc ráda. Některé hry jsou skvělé a některé horší, ale ve všech umí herci skvěle improvizovat. Líbí se mi, že témata si někdy vybírají i diváci. Nejvíce mi sedl asi Sokol a Suchánek. Sokolův smysl pro humor mě opravdu dostává snad ve všech hrách a když se spojí se Suchánkem, tak vznikne něco neskutečného. Na druhou stranu mi moc nesedl Chmela, který mi nepřijde nijak zvlášť vtipný. No a Genzer, ten mi je mi docela nesympatický. Jsem zvědavá na nové díly, ale štve mě, že už v nich nebude Ondra Sokol, který mi opravdu sedl ze všech nejvíce. Myslím si, že už nové díly nebudou tak dobré, jako ty starší. 2.9. 2017 No tak Michal Novotný není tak špatná náhrada, ale Sokol je prostě Sokol. Párkrát jsem se i zasmála, ale některé změny mi přijdou docela přehnané. Například to bití za to, že na otázku dostanou odpověď ne? Tak to je opravdu moc. Nové díly asi nejsou tak špatné, ale ty straší jsou prostě lepší. ()

ESNYR odpad!

31:8:2017 Nová partička v novém formátu v nové sestavě. Totální odpad a největší trapnost na TV obrazovkách za posledních 10 let. ()

chrustie

S přibývajícími roky (pořadu ne mými - jsem pořád stejně mladý a krásný) musím uznat, že partička "uzrála" a tím přidávám i jednu hvězdu navíc. Chlapci vypilovali humor i kostým a dostali se ze závětří nepovedeného TeleTele. Za mě palec nahoru. ()

ZHODNOTITEL

Díly se Sokolem byly lepší a zábavnější než ty, které TV Prima uvádí teď. Bohužel věční hosté táhnou Partičku dolu. V neposlední řadě je to i Michal Novotný, který se na tento humor nehodí a nepřijde mi, že by to uměl. Spousta hostů je ve výsledku lepších, než on. Bohužel z Partičky se stává něco zcela jiného. Mé hodnocení tu zůstává jako jakýsi pomník všech předchozích dílů. ()

anger69

Nepamatuji se že bych se u toho někdy zasmál, a zkoušel jsem to dost krát. Improvizace jim fakt nejde. hvězdu dávám pouze za odvahu. Asi málo hulim. ()

zdeci

Ten pán afektovaný komentátor asi trávil mladí poblíž Jaselskych Bohunic anebo Tchernobylu, jinak to ale může být i horší... ()

mathes

Na poměry české tvorby je to nadstandard. Ano samozřejmě, převzatý formát a bla bla bla, ale upřímně je to pořad, který mě neuráží a pro ústřední kvarteto mam trochu slabost. Jasně, samozřejmě jsou tam momenty, kdy cringe dosahuje kritickych hodnot, ale neni jich moc a hlavně je vidět, že je to baví. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj