Partička

(relácia)
  • Česko Prima Partička (viac)
Česko, 2011, 82x35 min

Réžia:

Dano Dangl

Scenár:

Dano Dangl

Účinkujú:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (viac)

zekkx

Z počátku se mohla zdát jako hlavní tahák dvojice Genzer-Suchánek, ovšem opak je pravdou a jejich humor s již prošlou dobou trvanlivosti je nejslabším článkem tohoto "remaku na remake". Velkým tahounem je nesmírně talentovaný Ondra Sokol, obrovské plus pro něj. // Po čase musím změnit názor na Genzera se Suchánkem.. Jsou prostě skvělí všichni! ()

Macias

Trapnej hloupej humor. Pak zas trapnej velice vtipnej humor. Je to jak na houpačce. Každopádně Suchoš tady nejvíc dokazuje, že je opravdu herec. A je o level vejš než ostatní. Určitě se ale tímhle pořadem nic nezkazilo. ()

MrGregor odpad!

2012-01-02: 2* - Českou (ale i Slovenskou...) Partičku jsem měl celkem rád a bavilo mě jí sledovat i přes nesnesitelného Dangla, který mě vytáčí už svým pouhým příchodem na scénu, jeho buranským projevem nebo jeho přehrávaným a nesnesitelným smíchem... zřejmě jsem ji měl rád, protože jsem myslel, že je to něco nového a originálního... to všechno se ale změnilo, když jsem na internetu narazil na originál - neboli americkou Whose Line Is It Anyway (on to taky není úplný originál, protože jí předcházela UK verze, ale US se mi líbí mnohem víc)... to je pravé zlato, pravá zábava, pravá a dokonalá improvizace!... a pouhé počáteční shlédnutí několika videí na Youtubu změnilo můj pohled na všechny pořady podobného typu, takže jak mohla Partička získat 70% je pro mě nepochopitelné... (2012-1-2 ... bohužel nevím jestli existují české titulky na celé epizody, a na skeče na Youtubu si taky úplně se základní angličtinou nevystačíte... takže pokud nejste zrovna angličtináři budete odkázáni na stránky jako tato) ... 2012-12-17: Je mi líto, ale musím hodnocení zásadně změnit. Stále více prostoru dostává trapná dvojice G+S, vždy sprostá, bez nápadu, tančící kolem "tyče" už i v pseudovtipné vánoční písni (do které se bohužel upsala i má oblíbenkyně Gunčíková). Namísto originální dvojice Sokol + Chmela, to jsou praví improvizátoři, kteří jsou bohužel díky G+S stále taženi ke dnu. Dalším nepochopitelným činem je pro mě opakované zapojování Dangla do her, neschopného jako moderátora, ještě neschopnějšího jako improvizátora... A aby toho nebylo málo, jsme přeci v České republice, a když má něco úspěch, musíme tomu udělat pořádnou mediální masáž, obsazovat je do všech reklam a cpát je do všech deníků (bohužel už ne pouze bulvárních) a ukazovat G+S národu, jako prvořadé celebrity - buranské, sprosté, nevtipné, neoriginální, herecky vyčpělé a jinak časem i lidmi zapomenuté - Bartošová hadr. 2013-01-07: "Upozorňujeme, že tento pořad není vhodný pro děti a mladistvé"... aneb jak ze zábavného improvizačního pořadu udělat přehlídku vulgarit a dětinských narážek - ať žije geniální komediální dvojce G+S. ()

UniqueNett

Osobně si myslím, že nebýt Chmely a Sokola, stála by Partička za starou bačkoru. Genzer se Suchánkem bývali svého času vtipní, ale je tomu už hodně dávno. Ale musím uznat, že Geňa v roli "hádače" je bezkonkurenční! Většinou se dobře bavím, takže 70%. ()

Stíba

Partička je pro mě v podstatě stále to samé, tudíž přiblblá a nevkusná zábava kde se aktérům nedaří absolutně nic vymyslet. ()

Rikky007

Některé hry jsou vážně super, když se povedou, jindy je to zas docela nuda. Pokaždé se na to ale podívám, když mám možnost. Je to dobré osvěžení televizního humoru. Jediný, kdo mi snad trochu vadí je Dano Dangl, který se tváří jako velký mozek projektu, přitom je to kompletně obšlehnutá zahraniční show s minimem dodané invence. Každopádně výběr herců se povedl a o to jde. ()

miawallacova odpad!

Anální otvor se mi stahuje a po těle mám husí kůži. Pokud mám tyto pocity vyvolané sledováním TV, vím, že je něco v nepořádku. Tohle není humor dle mého gusta. ()

1Legend1

PO shlédnutí více epizod zvedám na 5*. Zábava tak hustá, že by se dala krájet, to fakt sedí. Geňa se Suchošem jsou prostě boží! 95% ()

AngelG

No jo kritizovat by uměl každý, ale sednout si tam a vypotit ze sebe během pár minut něco, aby to bylo vůbec smysluplné, natož VTIPNÉ, to už by těm borcům tam venku asi brzy sklaplo.. Myslím si, že v tomto případě by se mělo hodnotit hlavně to, že improvizovat půl hodiny, bez sestříhání i hodinu a půl, by jste nezvládli s prstem v nose, jak si tady někteří stále myslí.. proto dávám rozhodně 5 hvězdiček, protože tohle je přehlídka talentu.. ale bohužel jak je známo, tak u nás prostě dokáže zabodovat maximálně naše bezkonkurenční Ulice.. ()

Hanoda

Snad jediný pořad na který se dá v TV dívat ( + samozřejmě Ano šéfe)... Nestalo by se mi, že bych se u nějakého dílu výborně nebavil, doufám že takovýchto pořadů bude v TV přibývat. ()

longercz

Složité začátky, po tak asi 20 dílech na to ale přišli a je to vážně sranda. Až na to zpívání to beru, a to jsem velký fanoušek Whose line... ()

Sgt.Cliffer

Prvních pár dílů mě bavilo, dokonce bavilo velice velmi, ale od cca 8. dílu už to byl jen zaseknutej gramofon. Začlo to kýčovatět a skončil jsem u 10. dílu. Už jsem v koukání nepokračoval a ani do budoucna pokračovat nehodlám. Musím dát jen 1* protože to celkový halali co kolem toho bylo, mě to znechutilo. Jinak 1,5* ()

P. J. D.

Upřímně jsem zklamán tímto přechvalovaným pokusem, který je podle většiny lidí vtipným. Mne takový bohužel nepřišel, protože jsem zvyklý na zahraniční klasiku Fast and Loose a Whose Line Is It Anyway?, která tento okopírovaný (jak příhodné pro naše televizní stanice) pokus hravě strčí do kapsy. Ale nebudu házet jenom špínu na tento "pořad". Nějaké schéma to má a scénáře se to do jisté míry drží - má to nějaký smysl. To je však bohužel vše a za zmínku ten zbytek nestojí (snad jen dvakrát za celý večer jsem se pousmál a to je bohužel málo). Tento počin od Primy bohužel u mne moc neuspěl (přitom tato televizní stanice má i zdařilou a dobrou tvorbu). ()

Ozzy2 odpad!

Nechápu Chmelu,že se k tomuto propůjčil.Improvizovat a ještě být vtipný, to zvládne hodně málo umělců a ti, co to ovládají jsou placeni zlatem( viz. třeba Horníček, nebo Burian).Tenhle odpad, co nemá s herectvím nic společného je otřesný.Humor pro naprostý gumy, kteří se smějí u tohohle a Na stojáka.No a ten čobolák, co se tam řehtá jako kůň a má držku dokořán jako hroch, to je co?? ()

feryk odpad!

Pokus o jakože improvizovanou zábavu se vždy a pokaždé zvrhne, jak je už u Suchánka a Genzera zvykem, v laciný a trapný "humor" plný homofobních narážek. On to vlastně ani humor neni, jen neustálé plácání blábolů se sexuálním podtextem, což je zřejmě nějaká jejich neuskutečněná představa, které ani nedávají smysl. Obecenstvo a ti co to sledují se asi zasmějí všemu co řeknou... třeba strom... tyčka... vložka...bum... hahaaaaa...hahaaaa... pořad pro imbecilní jedince. ;) To už je zlatej Kaiser s Lábusem. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj