Scenárista Marty (Colin Farrell) se zoufale snaží dokončit svůj nejnovější scénář, ale chybí mu inspirace. Tu se rozhodne hledat u svých dvou kamarádů: poněkud výstředního a většinou neza-městnaného herce Billyho (Sam Rockwell) a silně nábožensky založeného Hanse (Christopher Walken), který má za sebou poměrně působivou kriminální minulost. Tihle dva se příležitostně živí krádežemi psů, které po vypsání odměny vrací jejich zazobaným páníčkům. Proti tomuhle výnosnému byznysu má velké výhrady Billyho okouzlující přítelkyně Angela (Olga Kurylenko). Její obavy se mají brzy potvrdit…
Naštěstí Billy a Hans právě jednoho čtyřnohého mazlíčka unesli. Ovšem naneštěstí tenhle pes patří psychopatickému gangsterovi Charliemu (Woody Harrelson), který svého malého psíka nade vše zbožňuje. Charlie je nepředvídatelný, extrémně násilnický a rozhodně nemá potíže zabít každého, kdo má se zmizením jeho psa cokoliv společného. Vypadá to, že Marty bude mít o nadměrné množství inspirace postaráno. Ale dokáže s šíleným Charliem v patách zůstat naživu tak dlouho, aby scénář dokončil? (Bioscop)

Kofolacik

Nema to tu poetickost ktorou srsalo In Bruges, ale zas to ma originalny scenar a neskutocne funny momentky vo forme Christophera Walkena. 8/10 ()

Matt007

Mě se to líbilo celkem dost, takový správně ujetý. Nejlepší psychopat je pro mě Sam Rockwell. Skvěle vybraní herci hlavně tedy Rockwell, Walken a Harrelson. Jako fanouška seriálu Imperium Mafie v AC mě potěšila počáteční scéna s Michaelem Pittem a Michaelem Stuhlbargem. Je pravda, že ,,V Bruggách" se Mcdonaghovi povedlo více ale i tak hodně dobrej film ()

E lan

Originální scénář každým coulem, nadprůměrné herecké výkony, několik vyloženě vtipných scén dělají tento film nadprůměrným počinem. ()

bono22vox

McDonagh je i přes neotesanost svých postav evropský intelektuál, který viděl spousty filmů (to Tarantino taky), přečetl kvanta divadelních her, přelouskal moře knih a očividně prošel klasickým vzděláním, což dává jeho postavám v Sedmi psychopatech punc jakési paradoxnosti - jsou to drsní gangsteři, nelítostní zabijáci, protřelí podvodníčci, ale zároveň v jejich vyjadřování poznáváte vzorce uvažování humanitních vysokoškolských studentů při zuřivých debatách nad pivem či panákem v ranních hodinách. O hvězdu slabší než v Brugach. Takových 75% - bohuzel scénář, který je slabší, kazí z filmu celkový dojem... ()

Pavel82

Výborní herci, pár WTF momentů, suchej humor, někdy až absurdní dialogy a spousta krve. Nechtěl bych tady brát jméno Tarantinovo nadarmo, ale v určitých záblescích filmu mi ho to prostě připomnělo. Aby bylo ale úplně jasno, z něho taky zrovna nějak neuchcávám. ()

Kingjiri

Předem musim říct, že gangsterky a filmy, který rozvíjej příběh kolem několika postav najednou (a děj se stává stále víc překombinovanym), nemám v oblibě. Takže jsem Sedm psychopatů zkouknul vlastně jenom kvůli hereckýmu obsazení. Z tohohle pohledu jsem taky zklamanej nebavil, ale překvapivě jsem ani nebyl příliš zklamanej z příběhu. Zejména první polovina byla dost povedená, nicméně po tom, co se dal Marty s Billym a Hansem na útěk, zábavnost výrazně klesla. Plusový body však dávám za hudbu, závěr i dodatek v titulcích. Za mě tři silnější hvězdy, pokud jste fanoušci tohohle žánru, klidně si ještě jednu hvězdu k mýmu hodnocení přidejte. ()

Durgas

Fúú, super. Naozaj som sa bavil celú dobu, k tomu sa to všetko pekne zliepalo dohromady a vyvrcholenie v podobe "Final Shootout" výborné, aj keď nálada v ňom a aj v úplnom konci už zmiešaná. Rockwell v úlohe šibnutého Billyho skvelý, na jeho hláškach som umieral celý film. Dobrý bol aj Walken, i keď celkom iným spôsobom. Suma-sumárum 85% ()

Mitisko odpad!

Žiadne vypetie, žiadna úcta k vlastnému životu, žiadna hlbšia myšlienka. Ak pozerajajú toto a tomuto podobné filmy 13 roční ludia tak z nich vyrastú zakomplexovaný retardi lebo vo filme ide vetšinou len o to kdo jako vypadá a nejaké vztahové vezby tam vobec nevidiet. Jednému zabijú ženu ani to s ním nepohne druhý sa nehá strelit do hlavy za psa to je až tak debilné že moja slovná zasoba na to nestačí aby som to správne vyjadril. A určite to nieje ani akčné ani dráma a už vobec nie komédia. Miestami mi to prišlo ako paródia ktorá sa snaží napodobnit nejakú totálnu trapošinu ktorá ešte ani nieje natočená... Radím Vám nepozerajte to ohodnotte "odpad" a máte pokoj ušetríte si čas... ()

dEst28

Celkem chápu, že se tohle někomu líbit nemusí, ale já si tenhle film strašně užil a byla to parádní zábava :) Christopher Walken, Woody Harrelson a Sam Rockewell naprosto parádní. Farrell je tady jednoznačně v pozadí až za těmehla třema. ()

Doski

Film, ve kterém nadávají na ohrané a trapné střílečky a přitom se jim daří docela dobře vyhnout se a okecat pravdě o tom, že Seven Psychopaths jsou vlastně to samé. Ironická hořká komedie s velkou dávkou nadsázky mi docela sedla. Skvělý soundtrack (britská produkce..), dobrá kamera, dobré herecké výkony a fajn scénář. 74% ()

Wann

Sedm psychopatů je film který rozhodně nenudí... zábavný, vtipný, kapku Tarantinovský... Herci skvělí, scénář slabší ale na to bych důraz tolik nekladl. ()

Pilník

Takže buď to byl naprosto úžasnej film a nebo jsem i já tak trochu psychopat, protože mě ten film teda odrovnal.... Skvělá výprava, obsazení.... Dlouho jsem čekal než si ho pustím a čekání se vyplatilo... 80 % Btw Sam Rockwell je fakt pán a někdo si musel pamatovat jeho roli v Sedmé Míli, protože tam byl dost podobný psychopat... Více takových filmů... Sice bylo pár momentů, které krapet nudí, ale převažuje to dobre, tím pádem a s klidem můžu jen doporučit.. ()

pulDag

Film má svá světlá místa (nejsvětlejší - gandhi, hřbitov), ale jinak je poměrně nekonzistentní a postrádající ke konci silnější tah na branku. Na Bruggy to nemá. 3.5* ()

vikino1

Tu jednu dávám za docela zajímavý rozejtí (hned první scéna - ten rozhovor a následné rychlé řešení mě hodně připomínaly nesmrtelné Pulp Fiction), protože dokud vlastně nevíte o čem to je, tak si říkáte, že to může být docela zajímavá gangsterka.. Jenže ejhle, čím víc to plyne tím je to větší sračka o ničem, jako pár nápadů to má ale celkově je to nesourodý příběh o hovnech... A navíc prý v úterý se mu to vlastně nehodí - ještě zavolá.... Krátce po skončení filmu si říkám:"WTF!!!! Jak se k tomuhle mohl upsat Harelson a Farrel a Walken " ??? A těch 70 tady ?????? ()

Mira90

Eeeh...! In Bruges znáte - skvělý, i když pravda docela ,jiný' film. Psychopati mají stejného režiséra, originalitu, Colina Farrella. Je to vskutku šílená jízda, se skvěle vybranými herci, příběh je bohatý na x zápletek a přitom ne zmatený - prostě fajn podívaná. Divná, ale fajn. ()

markotter

Ze začátku to vypadalo, že to bude dost velká prdel a nářez typu Sbal prachy a vypadni, ale pak se to nějak zaseklo a i když se režisér snažil upoutat pozornost nečekanými vraždami a rádoby vtipnými hláškami, moc to nepomáhalo. V Bruggách se mi líbilo mnohem, mnohem víc. ()

Nový film režiséra V Bruggách má obsazení

Nový film režiséra V Bruggách má obsazení

30.10.2021

Režisér a dramaturg Martin McDonagh za svou kariéru natočil doposud jen tři filmy, všechny ale sklidily obří úspěch, pobraly několik prestižních ocenění a samotný tvůrce si díky nim vytvořil pověst… (viac)

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

13.06.2013

Na obrazovky zřejmě nejuznávanější kabelové stanice míří nový sci-fi seriál The Leftovers z tvůrčí dílny Petera Berga (který produkuje a zrežíruje pilotní díl) a Damona Lindelofa (který byl nenáviděn… (viac)

Hvězdy jako psychopati?

Hvězdy jako psychopati?

11.11.2011

Režisér příjemného překvapení V Brugách Martin McDonagh (foto) začne příští týden v Los Angeles natáčet novinku Seven Psychopaths. Sehnal do ní spoustu zvučných jmen, ale neobešlo se to bez problémů.… (viac)