Hollywood Undead: Desperate Measures

09. Young
10. Everywhere I Go
11. No. 5 (DZ1)

Lucasion

You motherfu**er! - Iam sorry Charlie.... - Iam fuc*ing hate you Johnny První ucelené dvd této kapely. Hollywood Undead patří určitě mezi mé oblíbené artisty. Asi bych řekl moji favoriti na poli hudby. Desperate Measures je napůl koncert a napůl rozhovory se všemi členami kapely. Jejich skladby nemají jenom perfektně napsané texty, ale mix rapu a rocku je tu prostě dokonalý. V tomto živém podání je to orgasmus pro uši. Velmi brzo sejmou svoje masky, nicméně na pódiu to dokáží rozjet opravdu parádně. Finální No.5 si dokonce pozvou svoje fandy na stage a zazpívají to s nimi. Kapela je ve starším seskupení, takže předzpívat bude tedy ještě Deuce, kterého později nahradil Danny. Moji favorité Charlie Scene a Johnny 3 Tears si to na jevišti opravdu užívají a i v zákulisí je vidět, že jsou to zkrátka sympaťáci, jak se patří. Samotné tedy prostřihy na rozhovory jsou dobrým zpestřením a fanoušek se dozví třeba, jak přišli ke svým přezdívkám, či příhody z Tour a nebo jaké to je slyšet se v rádiu. Za mě tedy velmi vydařené video mých favoritů. Vykřičené hlasivky mám ažaž. Hollywood Undead rule! Oblíbené Songy: Sell Your Soul, Undead, Black Dahlia, Young. (100 %) ()

Eruzione

Tyhle kluky jsem si hodně oblíbil, krásně kombinují hip hop/ rap s tvrdší hudbou. Nový album "Day of the dead" se hodně povedlo! ()

RyuzakiSE

Super, má nejoblíbenější kapela s perfektníma textama, mix nejrůznějších žánrů je opravdu fascinující! Hlavně v jejich podání. Je slast je slyšet z CDéčka či tak, ale ještě úžasnější to je, když je slyšíte zpívat/rapovat naživo! DM je skvělý dokument, ve kterém poznáváme členy (trochu starší seskupení, když tam byl ještě Deuce místo Dannyho) HU blíže. Jsou to opravdu sympaťáci. Moji favoriti jsou jednoznačně Charlie Scene a Johnny 3 Tears. Za mně je to 5* hodnocení, výborně! ()