Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiálny text distribútora)

Chen

Nedávám tak nízké hodnocení jen kvůli tomu, že je módní kritizovat Novu (i když často oprávněně), dávám tak nízké hodnocení, protože je to opravdu katastrofa. Naše mutace byla "vykastrována", bylo odseknuto vše, co je na originále tak zábavného. Všichni víme, že spíše než o soutěžení jde o co nejlepší pády, co se stane v našem případě? Vytvoří se pravidla, ke kterým je snad potřeba příručka - penalizace sem, penalizace tam. Vizuální zpracování - bolestně chybějí malůvky a střih je opravdu zvláštní, zmatený, ale přesto nedynamický. Komentář - Bouček mi nevadí, mám ho relativně rád, ale tady jen suše konstatuje (překroucená) fakt a humor se nám nějak vytratil. Měl bych ještě více poznámek, ale jsem už moc unavený na to, abych je tu vypočítaval. On Wipeout - Souboj národů mluví sám za sebe, není třeba delšího komentáře. ()

rowdys

Veru hej, túto show robili vždy zábavnou len suchým humorom nasiaknuté kruté komentáre moderátorov, no čo z nej, keď tí naši komentujú len z povinnosti, nezáživne a s ohranými frázami a umelými ksichtami. To už radšej vypnúť zvuk a nechať to komentovať popíjajúce partie ľudí v bare, čo sa v mojom lokále osvedčilo. Za to ale hviezdice možno dať akurát tak barmanovi a nie tejto relácii. Je to však o niečo dôstojnejšia zábava ako Farmy a Šéfky, tak aspoň tú jednu. ()

Oyer

Je zvláštní že ostatním japonským, americkým a já nevím jakým ještě podobným soutěžím dáváte tolik hvězdiček. Tady, kde alespoň můžete namísto stejných japončíků fandit celým týmům reprezentující jednotlivé státy včetně ČR (vlastně československý - tomuto spojení nerozumím...), to vám moc nevoní... Úroveň soutěží podobná jako u desítky ostatních, které v poslední době zaplavují obrazovky. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Odpornost! To jako někoho na nově napadlo, že bude strašně fajn se podílet na tomhle podvyživeném parazitu na původním pořadu? To si vážně někdo myslel, že když si budou hrát na novodobé Hry bez hranic v rámci wipeoutu, že jim na to lidí skočí? No dle ohlasu jim to u někoho vyšlo. U mě rozhodně ne. Po dvou dílech považuji za naprosto nemorální tohle udržovat při životě. Neustálé opakování informací, umělohmotné emoce a naprosto nesnesitelný Bouček v roli moderátora, který se snaží loudit spektrum emocí z naprostých banalit a ani trochu mu to nejde. Navíc je tu fail v použití názvu souboj národů podruhé pro soutěžní typ pořadu. Ne že bych chtěl vedení Novy nějak podezírat, nicméně čas od času by to chtělo drogy vynechat a ušetřené peníze s čistou hlavou investovat někde rozumněji. ()

seko0408

Preco sa naschval hadzali do vody ? Zrejme si neuvedomili ze toto je sutaz a nie aqapark. Ako moj kamos povedal: " vodu mohli vypustit, bolo by to zaujimavejsie ". Vraj suboj narodov... ale narod nemoze zato ze ich reprezentuju take trdla. Moja trpezlivost sa nato pozerat skoncila, ked sa Kramar postavil na beziaci pas. ()