Sexy party

• Slovensko Sexi párty (viac)

Van Wilder je nepísaným kráľom provinčnej vysokej školy. Netreba sa čudovať – je to aj preto, že už sa mu darí na štúdiách zotrvávať celých sedem rokov. Ďalšími jeho „prednosťami" sú – pravidelná aktívna účasť na všetkých možných večierkoch všetkého druhu, mixovanie perfektných drinkov a dokonalá znalosť flákania sa. To všetko však platí len do chvíle, kým ho je otec ochotný dotovať. Keď však otcovi dôjde s nevydareným synom trpezlivosť, zarazí mu finančný príjem a mladík sa musí rozhodnúť, čo vlastne s načatým životom. Napokon nájde jednoduché riešenie – bude sa živiť tým, čo robil doteraz – organizovaním veľkolepých večierkov a párty. Do jeho života však nečakane zasiahne upätá a nedotklivá študentka žurnalistiky Gwen Pearsonová, ktorá chce o ňom napísať článok do študentského časopisu. Dozvie sa o ňom však len nelichotivé informácie. Van sa preto chce pred ňou predviesť v tom najlepšom svetle a pod jej vplyvom sa napraví a zbaví sa oidipovského komplexu, ktorý mu bránil doštudovať. Zmení sa však aj Gwen, pretože sa kvôli nemu napokon rozíde so svojím snúbencom, samoľúbym premiantom Richardom, ktorý o ňu vlastne nemal ani záujem... (TV JOJ)

Jarray

Oddechová teenagerovská komedie, ideální pro nalazení pohodové nálady, která v tomto směru splnila mé očekávání. Kromě několika fekálních scén, které si tvůrci bohužel nemohli odpustit však zaslechneme také pár hlášek vtipně synonymizujících souložení. ()

Camel91

Jo napsat reportáž u sukničkáři a králi večírků dobrý nápad, super komedie, Reynolds je sympaťák a Tara Reid taky ještě vypadá super než jí znetvořilo žraločí tornádo nebo to byli plastické zákroky ? teď vůbec nevím ()

as-minor

Mám rád fekálne teenagerské komédie. Dokonca musím uznať, že ma snímok potešil tým, že sa nesnažil - ako jemu podobné filmy - o okázalú typologizáciu jednotlivých vzoriek, respektíve skupín študentov. Čo ma však nebavilo boli ťažkopádne prechody z komediálnej roviny do dramatickej. Akoby medzi nimi neexistovali hranice. Akoby fekálnosť splývala so sentimentálnosťou. Veď to nedáva význam. (V preklade: Fekálne scény nárazovo, alogicky a neprirodzene striedala chvíľková dramatická rovina príbehu) A druhým, závažnejším problémom bolo to, že ma humor moc nebavil. ()

Little_Sawy

Docela v pohode aj keď som väčšinu filmu didn't perceive I don't know, zrejme ten kvázy humor už nieje pre mňa. Sem tam to šťavu malo, čo sa týka Couleových Spermodogov s extra náplňou, alebo aj vedľajších scén čo ma pobavili a na ktorých som sa celkom hehaha. Dávam hviezdy naviac za obsadenatvo člena z (určite viete odkiaľ) akého sitcomu, a druhá je za 3 sekundovú scénu Aarona. Fekálného humoru a aktivít tam je docela dosť, čo je niekedy už celkom otravné. ()

mitush

Tak toto je presne film, ktorý si nechutnosti doslova žiada. Pozerali sme to s kamošmi na chate a bavili sme sa jak puberťáci.Ryan Reynolds sem sadne ako riť na šerbeľ a Kal Penn nemá vadu. ()

Vilda

Některé scénky byly opravdu zábavné a jedna dokonce až nechutně (baštění "krémové" náplně), ale na komedii bych snesl i více toho humoru. Ale jinak myslím že jsem stejné ani víc neočekával. 45% ()

jobina

Stupidní teenegerovská blbina, pár totálně přihlouplých scén, humor dětinského důchodce. P.S. chvílema mne něco na tom bavilo ()

serbero

Niečo na spôsob prci prcičiek. Máme tu bohateho magora čo si mysli , že je cool a top partia a potom tu máme lajdaka , ktorého baví byť na škole lebo je tam sranda. Teenage americká komedia so svojimi typickymi fekalnymi vtipmi. Podojiť buldoga a semenom naplniť kolačky pre verejného nepriateľa čislo jedna bolo dosť už aj na mňa. ()