Obsahy(1)
Eduard Hrubeš společně se svými hosty uvádí gejzír humoru a poťouchlostí domácího videa pro všechny, kteří se rádi smějí. (oficiálny text distribútora)
Účinkujú
Veronika Žilková
Československo
Najlepšie filmy:
Česká soda (1998)
Ochranca (2021) (seriál)
Deskový statek (2008) (divadelný záznam)
Eduard Hrubeš
Československo
Najlepšie filmy:
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Náš táta Bezlíček (1973) (TV film)
Školní výlet (2012)
Vlastimil Harapes
Československo
Najlepšie filmy:
Ako dostať otecka do polepšovne (1978) (TV film)
Ako vytrhnúť veľrybe stoličku (1977) (TV film)
Marketa Lazarová (1967)
Martin Dejdar
Československo
Najlepšie filmy:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (TV film)
45 let Ypsilonky (2011) (divadelný záznam)
Miroslav Žbirka
Československo
Najlepšie filmy:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Hity 89 (1989) (koncert)
Miro Žbirka: 40 rokov na scéne (2020) (koncert)
Iveta Bartošová
Československo
Najlepšie filmy:
Hity 89 (1989) (koncert)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (koncert)
Heidi Janků
Československo
Najlepšie filmy:
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (koncert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
F.T. na cestách (1988)
Josef Mladý
Československo
Ivan Mládek
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Július Satinský
Slovenský štát
Najlepšie filmy:
Vesničko má středisková (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (TV film)
Traja veteráni (1983)
Miloslav Šimek
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert) - moderátor
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Jiřina Bohdalová
Československo
Najlepšie filmy:
Dům na nebesích (1984) (divadelný záznam)
Těžká Barbora (1960) (divadelný záznam)
Pohádky pod sněhem (1985)
Lucie Bílá
Československo
Najlepšie filmy:
Dracula (1996) (divadelný záznam)
Anjel Pána 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (divadelný záznam)
Pavel Zedníček
Československo
Najlepšie filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Bratři Karamazovi (1981) (divadelný záznam)
Tichá bolest (1990)
Jan Rosák
Československo
Najlepšie filmy:
Radúz a Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Lukáš Vaculík
Československo
Milan Lasica
Slovenský štát
Najlepšie filmy:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (TV film)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (divadelný záznam)
Traja veteráni (1983)
Pavol Habera
Československo
Najlepšie filmy:
Hity 89 (1989) (koncert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (koncert)
Evanjelium o Márii (1992) (divadelný záznam)
Petr Vichnar
Najlepšie filmy:
Deti Nagana (2023)
Hany (2014)
Saskia Burešová
Československo
Najlepšie filmy:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Kudy kam? (1956)
Velká filmová loupež (1986)