Obsahy(1)
Vyvrcholení epické válečné trilogie Nikity Michalkova. přemoci nepřítele za každou cenu – i kdyby přitom jeho země měla vykrvácet. Hon na bývalého velitele divize a hrdinu Kotova zavede Mityu, plukovníka tajné služby, do Citadely - nedobytné německé pevnosti na ruském území, při jejímž obléhání již padly tisíce ruských vojáků... (oficiálny text distribútora)
(viac)Hrajú
Nikita Michalkov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Vojna a mier (1965)
Krutá romanca (1984)
Unavení slnkom (1994)
Oleg Meňšikov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Doktor Živago (2005) (seriál)
Unavení slnkom (1994)
Hlavný podozrivý: Posledný svedok (2003) (TV film)
Naděžda Michalkova
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Unavení slnkom (1994)
Barbier sibírsky (1998)
Čtvrtá brightonská ulice (2021)
Viktorija Tolstoganova
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Tri sekundy (2017)
Kapitán Volkonogov uprchl (2021)
Kazň (2021)
Sergej Makoveckij
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Tři Bohatýři na dalekých březích (2012)
Tri bogatyrja i Šamachanskaja carica (2010)
Maxim Suchanov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Mama (1999)
Strana gluchich (1998)
Odin vdoch (2019)
Inna Čurikova
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Idiot (2003) (seriál)
Koška, kotoraja guljala sama po sebe (1988)
Vassa (1983)
Dmitrij Ďužev
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Mamy (2012)
Ostrov (2006)
Putování s domácími zvířaty (2007)
Andrej Merzlikin
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Rasskazy (2012)
Berascejskaja krepasc (2010)
Franz + Polina (2006)
Artur Smoljaninov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Moj pareň - Angel (2012)
9. rota (2005)
Ivan Carevič i Seryj Volk (2011)
Pavel Děrevjanko
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Babka (2003)
Pjatnica (2016)
Berascejskaja krepasc (2010)
Vladlen Semjonovič Davydov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Oslobodenie II - Prielom (1970)
Oslobodenie I - Ohnivá dúha (1970)
Oslobodenie V - Posledný úder (1971)
Charly Hübner
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Životy tých druhých (2006)
3 dni v Quiberone (2018)
Neger, neger, čierna tvár (2006) (TV film)
Anna Michalkova
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Epidemija. Vongozero (2019)
Barbier sibírsky (1998)
Revizor (1996)
Sergej Ugrjumov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Táta (2004)
Hviezda (2002)
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Sergej Grekov
Najlepšie filmy:
Fartovyj (2006)
Julenka (2009)
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Sergej Serov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Admiral (2009) (seriál)
S novym godom, mamy! (2012)
Plumbum - nebezpečná hra (1986)
Soslan Fidarov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
9. rota (2005)
Na igre (2009)
Povolenie k likvidácii (2018)
Věra Voronkova
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Deník jeho ženy (2000)
Milenec (2002)
Raj (2016)
Tagir Rachimov
Najlepšie filmy:
Plus jeden (2008)
Afgánský zlom (1990)
Antikiller 2: Antiterror (2003)