Louis C.K.: Live at the Beacon Theater

Paul Koestner

Účinkujú:

Louis C.K.

Desmi

Louis to říká otevřeně a s nadhledem. To ale nestačí. Neškodilo by trochu vtipu. Nevím úplně proč, ale když se koukám na komediální show, tak se prostě rád zasměju. To se mi tady nepovedlo. ()

mirec2211

Výborné. Skvele som sa pobavil. Paradoxne ma k tomuto doviedlo jeho posledné dielo "Oh my God" a po jeho zhliadnutí som proste musel pozrieť aj toto. Človek, ktorý sa živý tým, že vypráva hlúposti, neslušné veci a ľudia ho tým milujú. Kam to spejeme? V každom prípade, ho začínam milovať aj ja. Na rôzne témy sa pozerá s nadhľadom a humorom jeho vlastným a mne veľmi podobným a sympatickým. Dávam 4*, keďže nie úplne všetko bolo super a zábavné. ()

Von Kempelen odpad!

Já vlastně stendapy nikdy moc nemusel, ale Dylan Moran a Ricky Gervais mi ukázali, že to může bejt slušná prdel a dobrá zábava. Ve vzácný dlouhý chvíli jsem se odhodlal hledat jejich konkurenci a bohužel jsem narazil třeba na tohle tragický vystoupení s opravdu primitivním humorem korunovaným projevy hysterickýho smíchu stádoidního publika. Nevtipný, jenom kurevsky sprostý, děs a bída. ()