Epizódy(30)
-
13. komnata Jana Cimického (S15E01)
-
13. komnata Báry Vaculíkové (S15E02)
-
13. komnata Jaroslava Samsona Lenka (S15E03)
-
13. komnata Ondřeje Suchého (S15E04)
-
13. komnata Milana Markoviče (S15E05)
-
13. komnata Jiřího Slívy (S15E06)
-
13. komnata Mojmíra Maděriče (S15E07)
-
13. komnata Gabriely Koukalové (S15E08)
-
13. komnata Teny Elefteriadu (S15E09)
-
13. komnata Zdeňka Maryšky (S15E10)
-
13. komnata Renaty Kalenské (S15E11)
-
13. komnata Jana Vodňanského (S15E12)
-
13. komnata Josefa Cardy (S15E13)
-
13. komnata Václava Noida Bárty (S15E14)
-
13. komnata Viktora Dyka (S15E15)
-
13. komnata Jožky Šmukaře (S15E16)
-
13. komnata Karla Zimy (S15E17)
-
13. komnata Petra Baťka (S15E18)
-
13. komnata Ireny Budweiserové (S15E19)
-
13. komnata Zdeňka Podhůrského (S15E20)
-
13. komnata Magdaleny Reifové (S15E21)
-
13. komnata Sandry Pogodové (S15E22)
-
13. komnata Ladislava Raego Phama (S15E23)
-
13. komnata Rostislava Osičky (S15E24)
-
13. komnata Ladislava Potměšila (S15E25)
-
13. komnata Lukáše Drymla (S15E26)
-
13. komnata Pavla Pafka (S15E27)
-
13. komnata Jiřího Klema (S15E28)
-
13. komnata Tomáše Hauptvogela (S15E29)
-
13. komnata Kristýny Frejové (S15E30)
Hrajú
Jorga Hrušková
Československo
Jan Pirk
Československo
Najlepšie seriály:
Poisťovňa šťastia (2004) (seriál)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)
Jiřina Bohdalová
Československo
Najlepšie seriály:
Rozprávky z machu a papradia (1968) (seriál)
Taká normálna rodinka (1971) (seriál)
Chalupári (1975) (seriál)
Aleš Háma
Československo
Najlepšie seriály:
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Útěk do Budína (2003) (seriál)
Na lavici obžalovaných justícia (1998) (seriál)
Pavel Šporcl
Československo
Najlepšie seriály:
Setkání s hvězdou (2011) (seriál)
Milan Pitkin
Československo
Najlepšie seriály:
Cyranov ostrov (2009) (seriál)
Noha 22 (2011) (seriál)
Kameňák (2019) (seriál)
Jan Révai
Československo
Najlepšie seriály:
Rapl (2016) (seriál)
Sex O'Clock (2023) (seriál)
Volha (2023) (seriál)
Lukáš Vaculík
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Ochranca (2021) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Ivo Trajkov
Juhoslávia
Najlepšie seriály:
Rapl (2016) (seriál)
Miesto zločinu Ostrava (2020) (seriál)
Miesto zločinu České Budějovice (2023) (seriál)
Václav Křístek
Československo
Zdeněk Podhůrský
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Tři spory (1981) (seriál)
Největší z Pierotů (1990) (seriál)
Dagmar Havlová (a.z.)
Československo
Najlepšie seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Návštěvníci (1983) (seriál)
Hynek Čermák (a.z.)
Československo
Najlepšie seriály:
Okresný prebor (2010) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)
Lukáš Příkazký (a.z.)
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Okresný prebor (2010) (seriál)
Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)
Ladislav Županič
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Okresný prebor (2010) (seriál)
Magdalena Reifová
Československo
Najlepšie seriály:
Chalúpka na vŕšku (2006) (seriál)
Kamarádi (1969) (seriál)
Jana Eyrová (1972) (seriál)
Sandra Pogodová
Československo
Najlepšie seriály:
Černí andělé (2001) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Skautská pošta 1918 (2018) (seriál)
Aleš Cibulka
Československo
Najlepšie seriály:
Zdivočelá země (1997) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Dobrá čtvrť (2005) (seriál)
Ondřej Soukup
Československo