Hrdinou napínavého příběhu je řidič kamionu Wellman Santee, který se stane obětí přestřelky, při níž zahyne také jeho přítel, černoch Eddie. O devět měsíců později je Santee odsouzen za vraždu policisty. Během převozu se ho pokusí podplacení policisté zabít. Santeemu se však podaří ubránit a uprchnout. Rozjíždí se pátrání po uprchlíkovi, v jehož čele stojí šerif Cepeda. Santee se zmocní rukojmí, půvabné Rity Merrickové a v jejím terénním voze uprchne do pouště. Velení pátrací akce se ujímají detektivové Severance a Rudisill. Byli to oni, kdo zavraždili policistu a potom zatkli nevinného Santeeho. Policejní uniformy totiž ukrývají nebezpečné vůdce gangu, obchodujícího s drahými automobily. Také se ukáže, že Santeeho rukojmí je ve skutečnosti zástupkyně šerifa Cepedy. Rita si začíná uvědomovat, že uprchlík není takový zločinec, za jakého jej vydává Severance, nakonec pochopí celou pravdu a postaví se odvážnému hrdinovi po bok, aby spolu s ním svedla boj s nemilosrdnými padouchy. A jak už to v takových příbězích bývá, nechybí vedle spousty honiček, přestřelek a soubojů ani láska. (oficiálny text distribútora)

Dr.Gogo

Jako promiňte ale všimli jste si vůbec, že tu Dolphík v maximálním stylu vystřílel celou Autodílnu s asi padesáti zloduchy. Unesl very hot sexy policajtku a odvezl si jí v rudém Ferrari F40 do vyprahlé kalifornské pouště, kde jí patřičně naolejoval kaktusovou šťávou a ona z toho byla vlhká. A ve finále si ještě stihl dát duel bez pravidel na život a na smrt proti černému Lamborghini Countach? Hodnocení pod tři můžou dát asi jenom ti moderní nevyvážení lgbt mileniálové! Ale nás, které po narození míchali vařečkou v kotlích s vroucí vodou plnou VHS pásek místo koření my víme své! ()