Čerstvý absolvent vysokej školy Will (Miles Teller) si musí nájsť prácu a začať byť zodpovedný sám za seba. Doteraz sa vo všetkom spoliehal na rodičov, teraz skúsi spolu so svojimi kamarátmi vybudovať úspešnú budúcnosť. Podarí sa im zistiť, v čom naozaj vynikajú? (TV JOJ)

liberita

Pohodová komédia o strastiach s hľadaním ideálneho jobu a jeho zaistenia je občas až príliš pritiahnutá za vlasy (sfetovaný učiteľ chémie, zdržanie bodyguardov aby sa hrdinov otec dostal k tomu čo robí rozhodnutia etc.), ale len ťažko niekoho urazí. Anna Kendrick ani Miles Teller mi nikdy neboli dvakrát sympatickí, ich nedostatok hereckej snahy však bohato vynahradia Bryan Cranston, Christopher Mintz-Pleasse a Jorge García. Neodporúčam pred pozretím filmu vidieť trailer, je v ňom zbytočne veľa spoilerov, hneď vám naservírujú hlavné vtipy a váš celkový zážitok bude potom značne ukrátený. ()

Maskott

Už od začiatku mi bolo jasné že sa jedná o jednoduchú priblblú americkú komédiu. Pravdu povediac snímok som si pozrel len kôli Kendrick ktorej tam bolo príliš málo, aj vtipných situácií pomenej, no sem tam mi kútiky tahalo ... Celkom sklamanie :( ()

Cerebrum

Komedie, tedy spíše tragédie generace Y, která nenabízí žádné řešení a spokojí se tak nakonec s pouhým krčením rameny ve stylu 'Systém je hnus, ale potřebuju prachy' a závěrečné řešení je také spíše ve vodách sci-fi. Nicméně scéna s trofejemi je příjemně kousavá a dosti trefná: chválením "mimíska za každý hovnísek" vzniká generace skleníkových květinek s přílíš velkým míněním o svých kvalitách a tím pádem nutně přicházející deziluzí. Samotný film je veleprůměrný, nicméně herecké obsazení je natolik fajn, že prostě nemohu subjektivně jít pod průměrné hodnocení, byť by to bylo oprávněné. ()

Karlos8

Chodíme na základku, potom na střední a život nám přijde bez starostí. Veškeré dny trávíme venku nebo před počítačem. Pak ale přijde maturita a otázka, co bude dál. Co umíš, kdo jsi, co jsi zač, co budeš jednou dělat? Musíš se přeci postavit na vlastní nohy, protože máma za tebe nebude do konce života platit nájem a kupovat drahé oblečení. Musíš se postarat o svoji holku a ještě k tomu platit nájem. Sháníš práci ale nenacházíš, jelikož systém je na hovno. Můžeš mít čtyřicet let praxe v oboru ale stejně to nafučenýho šéfa nenadchne. Proč? Protože si mu ukradenej, potřebuje mladý lidi, kteří nic neznají, jsou blbí a co víc, nemají páru o životě. Jo je to pěkně na nic život, když se musíš modlit o práci a oni ti ani nedají příležitost ukázat, co v tobě je. Pošleš tisíc životopisů a odepíšou ti dva. Jdeš na pohovor a jen se špatně podíváš a končíš. Tamhle jsou dveře kamaráde. Čau. Zodpovědnost kamaráde! ()

słezakjkb

Annu Kendrick jsem nikdy nepovažoval za dobrou herečku, i tak se v průmyslu uznává. Průměr postačí. Klasická americká oddychová komedie. ()

Rhod

Zbytočný film, ktorý nič nedal, ale ani nič nevzal. Jedno šťastie, že bol taký krátky, a že som nestratil až tak veľa času na príbehoch mladých ľudí, ktoré neboli ani vtipné, ani smutné, ani romantické, boli také nijaké. Skúsili, čo urobí ak dajú dohromady ako pár Annu Kendrick a Milesa Tellera, avšak nevyšlo to. Jediné pozitívum pre mňa v tom filme bol Bryan Cranston (ktorému sa aj tak čudujem, že zobral rolu v takom filme), vďaka ktorému sa filmu ušli 2* namiesto tej jednej. Nemalo to nyvyše žiaden šmrnc. Ale jedna výhoda, počas filmu som si stihol aktualizovať všetky aplikácie na mobile a na tablete :) ()

tomino28

Opravdu nerozumím motivaci jak tvůrců, tak herců za tímto snímkem. Ono se zřejmě už během natáčení tohoto díla tak trochu tušilo, že vzniká lehký průšvih, nicméně nakonec se do kin dostalo a zřejmě to byla chyba. Zápletka veskrze žádná, děj nulový a vtip také, to rozhodně nemohlo dopadnou jinak než neslavně. Někdy je vážně s podivem, co všechno může za velkou louží vzniknout. ()

Mastik222

Tenhle film mě dost zklamal. Čekal jsem od něj daleko víc. V poslední době v USA produkují filmy, které nestojí za nic. A tento snímek je toho důkazem. ()

drovi

Skvelé herecké obsadenie a to je tak asi všetko čo sa tvorcom podarilo. Ako sa hovorí nie vždy máme posvícení a tento film je toho príkladom. Pár svetlých momentov tam bolo, ale ani raz som sa pri tom filme nezasmial . Raz pozrieť stačí úplne a človek o nič nepríde aj keď to neuvidí.Škoda ,títo herci majú na viac. ()

Slavule

Hodně dobré! Pokud jste někdy hledali práci, určitě se v tom najdete. Poselství filmu je fajn: je nutné pracovat, ale snad nás to někdy bude i bavit, pokud se do toho opřeme :-) ()

Googooplexer

Úplne stratené to nie je, ale zbytočné o tom písať. Keď si pozriete všetky dobré filmy na svete, toto bude niekde v strede hlavného pelotónu ďalšej vlny. ()