Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

DAPDO

Film o tom, jak se dva balíci z ameriky dostanou mezi smetánku v Evropě a musí odhalit pachatele vražd, aby nezústalo podezření na nich. Z těch pěti žánrů, co jsou u filmu uvedený, bych čtyři škrtnul a nechal jen komedie. A já mám rád úplně jinej styl humoru, než mají Amíci ve svejch komediích, takže jsem se u filmu asi třikrát pousmál, to je všechno. Ale není to zase tak strašnej film, v pohodě jsem vydržel do konce, jednoduchej příběh a zápletka, všechno srozumitelný, herci taky celkem ok. A ještě dodatek, máme prý jeden z nejlepších dabingů na světě, tenhle dabing byl ale tak uječenej, až to trhalo uši. ()

dalziel

Synonymum priemernosti. Neublíži ani nepomôže.Pravdepodobne Netflix projekt financovaný cestovnými kanceláriami ,ktoré predávajú dovolenky do Európy. ()

moviechecker

Po Hubieho Halloweene som od tohto nič neočakával, ale nakoniec som bol milo prekvapený. Áno, Jennifer už poriadne zostarla, ale spolu so Sandlerom predviedli príjemnú jednorazovku, ktorá síce neohúri, ale aj napriek tomu, že sa majstro Červenák nezasmial, mňa celkom pobavila. ()

Maximilianus

Taká pohodová Sandlerovka. Vtipu tam moc nie je, resp. vidieť, že ho tam chceli dať, ale je to veľmi slabé a aj keď možno nie trápne, tak je úplne bezpredmetný. Prekvapivo pre mňa fungovala detektívna zložka a napätie. Na začiatku je veľa zaujímavých postáv, ktoré sú potenciálnymi vrahmi a je zaujímavé sledovať, ako sa ústredná dvojica snaží odhaliť jeden či viac zločinov. 6,3/10. ()

zapalik

Škoda. Vyloženě špatné to nebylo, ale chyběla tam jiskra, nadšení. Jako by to dělali jen pro velké prachy. Ten product placement byl přehnaný. Nejhorší byl ale režisér a ten, kdo to stříhal. Nejlepší fóry totálně zabili nulovou gradací, neuměním vybudovat atmosféru nutnou i pro komedii. Celkově zklamání promrhaným potenciálem. A přitom stačilo málo. Mohla to být fajn oddechovka, kterou si člověk pustí jednou za pět let, takhle si to už znovu nikdy nepustím. ()

Shaddy1

Tentokrát Sandler příjemně překvapil. Jeho filmu jsem dal alespoň jednu hvězdičku naposled v roce 2011. To nic nemění na faktu, že jeho postava byla strašně otravná a kdyby ve filmu Sandler vůbec nebyl, mé hodnocení mohlo být o hvězdu vyšší. Film doporučuji ke shlédnutí pouze v případě, že v neděli ležíte doma po včerejší flastačce a nedokážete si utřídit myšlenky. Někdo tady psal, že obdivuje Jennifer, že vypadá jako dvacítka. No nevím, možná jako dvacítka, které se po tváři projela žehlička. ()

Kingjiri

Detektivní parodie, která sice díru do světa neudělá, ale dlouhou chvíli ukrátí. Jennifer Aniston je hlavnim tahounem, Adam Sandler je místama dokonce sympatickej a potěší i obsazení vedlejších rolí. Humor funoval tak půl na půl a akce nebo napětí mohlo být mnohem víc. Typickej zástupce žánru "neurazí, neadchne", jako brainless oddechovka však Murder Mystery docela funguje. Třetí slabá hvězda za evropskou výpravu , casting a pár vtípků. ()

ER

Komedie,kdy se chování ústřední dvojice odehrává až v civilním duchu v rámci vražedného příběhu jako z pera Agathy Christie, pobaví. Nečiní to nijak okázale,ale spíše v rámci manželských"šťouchanců", což ti, kteří jsou delší dobu ve svazku manželském dokážou ocenit. ()

bearmeedek

Nemohlo mě nic překvapit, protože jsem byl předem dostatečně varován. Přesto jsem do toho šel. Protože fotbal nesnáším, rozdělím film na třetiny. První třetina je rozhodující jestli přestat nebo pokračovat. Konverzační humor mezi Aniston a Sandlerem je debilní a nepříjemný. Navíc Sandler tam vadí sám o sobě. Druhá třetina je parodií na klasické detektivky a první vraždou se film stává možností vydržet u velmi nenáročné oddechovky. Třetí třetina se už podobá jednoduché komedii. Nebudu nikomu doporučovat, ale pokud chcete něco na večer pustit svému psovi, neuděláte chybu, je to v češtině (můj pes neumí číst). 50%. ()

vikino1

Začátek vypadal slibně, ale před půlkou se z toho vyklubala lehce podprůměrná "komedie" plná nesmyslů. Film není (kromě té luxusní jachty) ničím vyjmečný. Na nože, nebo Vražda v orient expresu jsou o 4 levely výš. ()

E lan

No, no, je to tak o fous na ***. Trapný Sandler se dá těžko snést, Aniston ujde, ale sem tam se člověk dobře zasměje. Tak budiž... ()

Likan7

Hercule Poirot po lobotomii. Novy Jennifer Aniston sice dokáží zachránit kde co, ale tady to už bylo fakt o fous. Ona to je vlastně přiznaná parodie na Vraždu v Orient expresu. Sandler tu hraje naštvanýho, hladovýho policajta, kterému takové role nějak nesedí. Jen tu hraje trochu nahlouplou manželku, které to nesedí už vůbec, a pitvoří se víc, než je zdrávo, a než by jí slušelo. Jinak je to nenáročná "zábava", šíleně přitažená za vlasy, pocitově dost dlouhá a s několika wtf momenty - Jen vidí mrtvolu, šílí a začne řešit krásnou tapetu (?). ()

rublik05

Původně mě Vražda na jachtě nijak zvlášť nezaujala, snímek mi přišel takový mdlý, trapný a vlastně vcelku o ničem. Nedávno jsem se k filmu opět vrátil, a to z důvodu brzkého uvedení jeho pokračování. Tentokrát to však bylo o poznání milejší a příjemnější setkání, než v době vydání snímku v roce 2019. Vraždu na jachtě táhne především sympatická dvojice Adam Sandler a Jennifer Aniston. Chemie mezi nimi funguje, jejich postavy jsou uvěřitelné, obstarávají také drtivou většinu vtipných scén, z nichž některé jsou už trochu na hraně trapnosti, nicméně humor jako celek víceméně funguje a já se místy náramně bavil. Příběh není nijak zvlášť složitý, má však slušné tempo, několik zvratů i překvapivý závěr, šikovně kombinuje detektivní prvky s prvky parodie, tvůrci si nicméně mohli dát více záležet na dialozích. Z mého pohledu se snímek pohybuje lehce nad průměrem, jedná se o příjemnou nenáročnou podívanou. Jsem moc zvědavý, jak se povede letošní pokračování. 6/10. ()

Fidsta

Vcelku fajn film kombinující žánr detektivního krimi a komedie, ovšem v obou směrech nechává potenciál nenaplněný. Mohl z toho být dobrý snímek, takhle je to jen další odfláknutý průměr - není to totiž ani dost dobré krimi, ani dost dobrá komedie. Některé gagy se povedly, ale jinak humor dost velká slabota a mnohdy na sílu, krimi zápletka mě bavila, stačilo ji svižně dotáhnout a né jí zdlouhavě rozpatlávat. Jennifer Aniston je absolutní prototyp béčkové herečky a dle mého tedy není a nikdy nebyla ani kdovíjak krásná, což je vlastně jediná věc, za kterou je celoživotně opěvována. Výsledek někde mezi dvěma a třemi hvězdičkami, asi zůstanu u tří za poslední scénu odkazující na legendární předobraz. ()

Oonika

Tohle mi neuvěřitelně sedlo, miluju filmy, co si umí udělat srandu sami ze sebe. Adam Sandler a Jennifer Aniston byli oba skvělí, těším se na další díl! ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (viac)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (viac)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (viac)