Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

solisoli

Parodický príbeh na komédiu, akčnú detektívku s päťdesiatničkou Aniston, ktorá sa ale nestratila. Veľmi pozitívne, že sa nesnažila skrývať svoj vek prevlekmi, čo rozhodne neubralo na jej veľkosti a šarme. Príbeh v deviantnej forme pozliepaný do toho, čo tu už v minulosti bolo, ako maku. Nudnosť zastrešovaná leskom na pokraji patového prepadu. Sranda, typicky Hollywoodska bola, aj keď viac menej trápna, ale bola. ()

DonBraso

Adam a Jenn si role užívaj a špičkování je znát celý film.To je vlastně to hlavní a vše ostatní nemá cenu řešit.K dobru je závěrečná honička a rozuzlení.70% ()

Domas88 odpad!

Tohle není ,už ani vtipné a Anistonová (ty vyhořelá sopko táhni), bylas dobrá v Přátelích? hm super, ale to prošté antibiotika taky a dát si je po 20letech , taky zdechnete,.... ()

IZFNP

Začína to dobre, nápad s "murder mystery" prostredím mi prišiel na tento typ filmu originálny, bohužiaľ hrdinovia nie sú moc sympatickí a čím dlhší film je, tým viac drhne. ()

TerP

Oddychovka v podání Jennifer Aniston. Jen utrápený Adam Sendler byl tentokrát hodně ve stínu výraznější kolegyně. ()

Dejf4

Odlehčená, hodně nenáročná detektivka se špetkou humoru. Ale mít jen sympatickou a sehranou ústřední dvojici nestačí. Chce to i trochu zápalu a to tady postrádám u všech. 4/10 ()

Uroboros

Už jenom Jennifer poletující v sexy kostýmcích je u tohoto filmu na tři hvězdičky. A zbytek za další kousek. Příjemná komedie s nádechem detektivky u které jsem si výborně odpočinul a pobavil. ()

pafka

Prvni tretina mela zadelano na urcite 4 hvezdy, ovsem pak se dej presunul z jachty na pobrezi a tam uz humor ustoupil jakesi poklesle akci a bylo po vsem. Pritom u toho zacatku jsme se velmi dobre bavili, i kdyz Netfilxovy dabing me ze zacatku usiloval dost o vychyleni me nervove rovnovahy. Se Sandlerem je vzdy sranda a myslim, ze to zaplat buh neztraci s nim smrnc. Jennifer si neni moc podobna, asi ji trosku upravili vizaz, ale podle fotky nekoho jinyho :). ()

Mikecat

Zhliadnuté kvôli zvedavosti dvojici Sandler & Aniston v jednej komédii, ktorá veľmi komédiou ani nebola, napodobenina Johny Englisha vo veľmi zlom prevedení, dobrý príbeh, ale slabé dialógy a málo vtipných scén. ws ()

blazma

Komedie s Sandlerem nemám moc v lásce, nic méně někdy člověk chce vypnou a odreagovat se, zasmát se naprosté hlouposti, ale zároveň aby to nebylo úplně hloupé. Takový pocit jsem měl právě z této komedi. Jasně komedií s detektivní tématikou máme spousty a mnohem lepší, i přesto se i tahle nemusí nijak stydět. Filmy nemusí pokaždé perfektně oslnit, hlavně aby totálně nepohořel. A to se tomuto filmu dle mého povedlo, příjemný průměr. ()

Kinofil

|| R || Netflix || Rozpočet: $60 mil. || Klasická Sandlerovka, u které nechybí, že není v kinech, protože se stejně na ni po pár dnech zapomene. Ano, na nudný páteční večer je ideální, ale i Sandler sám uměl lepší komedie. Zvlášť když se pouští do žánru, ze kterého si lze snadno dělat legraci z klišé, přitom Vražda na jachtě je sama o sobě nepovedené klišé. Zápletka není dostatečně chytrá a zajímavá, aby mě zajímala a vtipy nejsou úderné, aby se aspoň smál. Příliš ukecané, málo akce, málo humoru. Promarněná šance hereckého páru Sandler/Aniston. 50%. ()

megajalec

Vražda na jachte ako komediálny odkaz a pozdrav Agathe Christie a jej Vražda v Orient Expresse, ku ktorému sa na konci prihllási. Ja som sa bavil (dokonca na moje prekvapenie celkom fajn), detektívna linka bola napínavá, manželsko - vzťahová tiež ušla. Na Aniston sa skvele pozerá, na Arterton tiež. Nie sú to síce čisté 4, ale s prižmúrením očí. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (viac)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (viac)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (viac)