Na malebnej policajnej stanici žandára Ludovica Cruchota (Louis de Funès) a jeho mužov už nič nie je také, ako predtým! Po prvé preto, že strážnicu prednedávnom vyzbrojili tou najmodernejšou technikou, akú si len viete predstaviť – všade sú počítače -, po druhé preto, že na príkaz vedenia sa tím rozšíril o štyri mimoriadne atraktívne žandárky v zácviku! Nečudo, že aj taký perfekcionista a ostrieľaný veterán ako Cruchot má čo robiť, aby vzniknutý chaos aspoň ako- tak udržal pod kontrolou! Netrvá, žiaľ, dlho, a dievčence obrátia celý policajný revír hore nohami – a akoby nestačilo, že svojich mužských kolegov dokonale pripravili o rozum, krátko nato krásky ešte aj ktosi unesie! Takú hanbu a potupu Cruchot pochopiteľne neznesie, musí ju zo seba čo najskôr zmyť, a tak sa spolu so svojím rokmi osvedčeným tímom chaotikov vydá na záchrannú misiu! (TV Markíza)

damapo

Nejslabší ze všech četníků, už se to ani nemělo natočit. Je to nudné a nedá se to vůbec srovnávat s předchozími díly. Hvězdičku pouze za Louis de Funèse, ne za zábavu. ()

Zbygniev

Jako dítěti se mi to líbilo. Když jsem to však shlédl zhruba o deset let později, už mě to tak nechytalo. Je tak trochu vidět, že se jedná skutečně o poslední díl skvělé četníkovské serie. Nemocný Louis de Funes s Michelem Galabru jsou tady již staří, a nepodávají už takový výkon. Věk se holt nedá zastavit, ale přesto pořád dokáží pobavit a jejich snaha se nedá upřít. Moderní doba, která přichází i k nim v podobě počítače, se pro ně zde vůbec nehodí. Velké poděkování těmto dvěma, kteří se hlavně zasloužili zde o humor a pobavili spusty diváků. ()

luhru

Poslední díl ze série četníků je veselým i smutným příběhem zároveň. Kdyby byl natočený o několik let dřív, měl by dozajista větší jiskru. Ale i když vznikl navzdory peripetiím života a následné nechuti herců a štábu dílo dokončit, myslím že je dobře že se dostal k divákům. Kdyby nevznikl a dnes bychom jenom slyšeli o nedokončené práci, možná viděli v dokumentech o Luisi de Funes natočené útržky a četli o čtyřech četnicích, gangu který je unesl aby získal tajný kód a popletovi který vše vyřešil, asi by mi to přišlo dost líto. Co se týká příběhu samotného, tak mi není jasné proč se četníci vlastně přestěhovali do jiné stanice. Z hlediska dějové linie ani tehdejších reálií mi to nedává příliš smysl. Pět hvězd zejména jako ocenění za to, že byla závěrečná epizoda četnické série dotažena v důstojné podobě do konce. ()

anicca

Keď na žandársku stanicu dorazí ženské pohlavie, nemôže sa to zaobísť bez maléru. Absurdné únosy, snaha vykorčuľovať z už aj tak dosť bláznivých situácií a čoraz viac neurotický Luis de Funes...pre mňa pohodovo a dobre namiešaný koktejl jednoduchej komédie od ktorej človek nič moc nečaká. Jedna scéna ale na mňa pôsobila mimoriadne prehnane, tzv. cez čiaru a to pri riadení dopravy kde žandári spôsobia hromadnú autonehodu. ()

SNCIS

"Vy čtyři půjdete do kostela a každý mi přinesete kanystr svěcené vody! A Vy, má drahá, půjdete nakoupit!" - "Vždyť už jsem byla nakupovat. Co mám koupit?" - "Tři melouny! Uděláme si melounové hody." - "A já vám asi půjdu pro cukrkandl, ne?" - 70%. ()

ENDGAMEBOY

Další můj oblíbený film o četníkovi. Tentokrát se objevily krásné četnice. Humor byl stejně skvělý jako ve filmu Četník a mimozemšťané. Za mě 9,90/10. ()