Gympl s (r)učením omezeným - Série 2 (2013) (séria)
Obsahy(1)
Bachař ve škole navrhne ředitelce, že pro zvýšení prestiže školy budou hostit fyzikální olympiádu a že z každého ročníku vybere nejschopnějšího studenta. To se líbí Koberové, která doufá, že Bachař vybere její dceru, aby jí to přidalo body pro přijímačky na medicínu. Za oktávu bude na olympiádě reprezentovat Renata, ale jen s podmínkou, že ji bude Lukáš Vaněček do té doby doučovat... (TV Nova)
(viac)Hrajú
Hana Gregorová
Československo
Najlepšie seriály:
Tisícročná včela (1983) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Lajna (2017) (seriál)
Ondřej Rychlý
Československo
Najlepšie seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Trapasy (2007) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Eva Salvatore Burešová
Česko
Najlepšie seriály:
Jak si nepodělat život (2019) (seriál)
Špecialisti (2017) (seriál)
Krejzovi (2018) (seriál)
David Gránský
Československo
Najlepšie seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ohnivé kura (2016) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Jordan Haj
Československo
Najlepšie seriály:
1864 (2014) (seriál)
Až po uši (2014) (seriál)
Extraktori (2023) (seriál)
Vojtěch Vondráček
Česko
Najlepšie seriály:
Svet pod hlavou (2017) (seriál)
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
Božena (2021) (seriál)
Anastasia Chocholatá
Česko
Najlepšie seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Jana Altmannová
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Svet pod hlavou (2017) (seriál)
Lilian Malkina
Estónsko
Najlepšie seriály:
Metóda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Neviditeľní (2014) (seriál)
Dobrá čtvrť (2005) (seriál)
Ludmila Zábršová-Molínová
Československo
Najlepšie seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Návštěvníci (1983) (seriál)
Pan Tau (1971) (seriál)
Milan Slepička
Československo
Najlepšie seriály:
Príbehy včelích medvedíkov (1984) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Cesta za oceán (2020) (seriál)
Fabián Povýšil
Najlepšie seriály:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)
Jan Maršál
Česko
Natálie Halouzková
Česko
Najlepšie seriály:
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
Polda (2016) (seriál)
Špunti na cestě (2022) (seriál)
Vojtěch Machuta
Česko
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Život je hra (2018) (seriál)
Miroslav Hrabě
Československo
Najlepšie seriály:
Expozitúra (2009) (seriál)
Zločiny Velké Prahy (2021) (seriál)
Hraběnky (2007) (seriál)
Karel Hynek
Najlepšie seriály:
Na střední (2011) (seriál)
Kriminálka Anděl (2008) (seriál)
Vinári (2014) (seriál)
Veronika Divišová
Česko
Najlepšie seriály:
Volha (2023) (seriál)
Čapkovy kapsy (2011) (seriál)
Jak si nepodělat život (2019) (seriál)
Pavel Navara
Najlepšie seriály:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)
Karolína Šafránková
Česko
Najlepšie seriály:
Špecialisti (2017) (seriál)
Mužketýři (2021) (seriál)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)