Gympl s (r)učením omezeným - Série 2 (2013) (séria)
VOD (1)
Obsahy(1)
Bachař ve škole navrhne ředitelce, že pro zvýšení prestiže školy budou hostit fyzikální olympiádu a že z každého ročníku vybere nejschopnějšího studenta. To se líbí Koberové, která doufá, že Bachař vybere její dceru, aby jí to přidalo body pro přijímačky na medicínu. Za oktávu bude na olympiádě reprezentovat Renata, ale jen s podmínkou, že ji bude Lukáš Vaněček do té doby doučovat... (TV Nova)
(viac)Hrajú
Dana Batulková
Československo
Najlepšie seriály:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Čapkovy kapsy (2011) (seriál)
Oběti (1999) (seriál)
Lucie Benešová
Československo
Najlepšie seriály:
Nadměrné maličkosti (2004) (seriál)
Arabela sa vracia (1993) (seriál)
Horákovi (2006) (seriál)
Jan Šťastný
Československo
Najlepšie seriály:
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Karel Heřmánek
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Vlak detstva a nádeje (1985) (seriál)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Václav Vydra nejml.
Československo
Najlepšie seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Vlak detstva a nádeje (1985) (seriál)
Zuzana Bydžovská
Československo
Najlepšie seriály:
Vlak detstva a nádeje (1985) (seriál)
Tisícročná včela (1983) (seriál)
Z hříček o královnách (1994) (seriál)
Jan Révai
Československo
Najlepšie seriály:
Rapl (2016) (seriál)
Sex O'Clock (2023) (seriál)
Volha (2023) (seriál)
Marta Jandová
Československo
Najlepšie seriály:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)
Doktoři z Počátků (2013) (seriál)
Kamila Sedlárová
Československo
Najlepšie seriály:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Polda (2016) (seriál)
Polnočná spoveď (2023) (seriál)
Václav Kopta
Československo
Najlepšie seriály:
Okresný prebor (2010) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Svet pod hlavou (2017) (seriál)
Milan Šteindler
Československo
Najlepšie seriály:
Metóda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Česká soda (1993) (seriál)
Daniela Šinkorová
Československo
Najlepšie seriály:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
O ztracené lásce (2002) (seriál)
Ohnivé kura (2016) (seriál)
Kristýna Leichtová
Československo
Najlepšie seriály:
Tři tygři (2019) (seriál)
Sex O'Clock (2023) (seriál)
Súkromné pasce (2008) (seriál)
Květa Fialová
Československo
Najlepšie seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
F. L. Věk (1970) (seriál)
Libuše Švormová
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Kukačky (2021) (seriál)
Josef Polášek
Československo
Najlepšie seriály:
Večery Analogonu (2002) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Komediograf (2003) (seriál)
Jiří Zapletal
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Josef Kubáník
Československo
Najlepšie seriály:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Polnočná spoveď (2023) (seriál)
Temný Kraj (2017) (seriál)
Monika Absolonová
Československo
Najlepšie seriály:
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Princezna ze mlejna (1994) (seriál)
Redakce (2004) (seriál)
Miloslav Mejzlík
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
České století (2013) (seriál)