Heavenly Sword

Heavenly Sword je dobrodružným fantasy točícím se kolem Nebeského meče, s nímž nelze podnikat nic menšího, než se stát bohem a ovládnout svět. Klan Naričina otce meč chrání a vládce druhého, král Bohan, jej chce ukrást. Narika se vydává s Nebeským mečem najít dosud nepoznaného bratra, který je podle legendy coby syn svého otce schopen mečem vládnout. (Geriel)

mpet

Od samotného počátku jsem měl pocit, jako když se koukám na sestříhané cinematic z nějaké hry. Animace mi sice nepřišla špatná, ale občas se postavy pohybovali tak nějak nemotorně a trhaně (skoro jako glitche ve hrách), což mi lezlo dost na nervy. No nakonec jsem asi nebyl daleko od pravdy, protože je to prý na základě hry. A můj názor na sledování her z pozice diváka je dosti špatný, neboť jak říkám: "není nic horšího než sledovat, jak někdo hraje a nemoci do toho zasáhnout," a z tohoto filmu jsem měl bohužel podobný pocit. ()

becki_tu

Hru jsem sice nehrál, ale určitý příběhový potenciál tam byl. Bohužel film působí jako skládačka z in-game cut scén, které tvoří zkratkovitý děj bez jakékoliv přidané hodnoty pro diváka. Animace nevypadá zle, ale při pohybech postav nebo mimice jsou vidět určité nedokonalosti. Jako filmově laděnou upoutávku ke hře bych to bral, jako samostatný film to ale v této podobě moc nefunguje. Pokud bych mohl akční sekvence odehrát s gamepadem v ruce, asi bych byl s hodnocením shovívavější. ()

Kali4

Nezajímavé a nudné. Byl zde přinejmenším jeden prvek, který měl skutečný dramatický potenciál - samotný Heavenly Sword, který vysává životní sílu z toho, kdo jej třímá. Využití této zbraně se ale omezuje především na stereotypní bojování - bitvy jsou jedna jako druhá, bez napětí, přičemž vyloženě působí jako několik in-game videí poslepovaných dohromady jen tak halabala. Celému "in-game cinematic" pocitu, který z toho mám, odpovídá i úroveň dialogů a dramatizace zápletky, která je zkratkovitá, předvídatelná a bez emocí. Abyste dostali film, musíte vyprodukovat víc než jen slepenec in-game videí. ()

Jadro

Keďže som býval gamer, tak niečo ma zlákalo pozrieť si tento remake, dosť úspešnej hry. Pravdu povediac, po celú dobu som sa cítil ako v tých pasážach medzi hernými scénkami, no zaujalo ma prostredie, chuť postáv a fantázia... Je pravda, že celé to pôsobí čudným dojmom, aj sme sa zasmiali, aj sme sa divili, no ako výfič je to si myslím dobrá vec. PS: Na animák, hlavne ženské postavy sú riadne sexi :-) ()

xzajox

Nie úplne podarené dielko. Čo sa týka animácie, tak prostredie, textúry, detaily sú skvelé. Horšie je to z mimikou, fyzikou a pohybom postáv. No to by som ešte zvládol. Horšia je tu práca s hudbou, zvukom a atmosférou. Napríklad počas masívneho boja hudba buď nehrá vôbec, alebo sa k boju nehodí. Namiesto zúrivého rinčania zbraní počuť cinkot noža za opaskom. Takto človek vôbec neprecíti napätie, pozerá sa na krviprelievanie a cíti sa pohodlne, ako pri káve a koláčikoch (s jahodovým džemom). Silné sú tu črty z hry (ktorú nepoznám). Asi 3 alebo 4 fajnové boss fight ma bavili. Naopak nepríjemný bol často pocit, že bola nejaká scéna vystrihnutá, alebo prebehla príliš rýchlo. Trochu ma ešte sklamal koniec. No nie veľmi podarené. S jazvou na oku 3* - 46% ()