Tím Expendables bude čeliť priamo jednému zo svojich zakladateľov a bývalých šéfov. Conrad Stonebanks s tvárou Mela Gibsona stál pri ich zrode, potom sa však z neho stal odpadlík a dokonca jedno z Barneyho zadaní na zabitie. Prežil a teraz má tento bezcitný obchodník so zbraňami, ktorý sa ničoho neštíti, jediný cieľ: zniesť zo sveta niekdajšieho parťáka a celý tím postrádateľných veteránov. Ibaže plány Expendables sú presne opačné. V každom prípade to bude veľmi osobné. Barney navyše vážne uvažuje o tom, že svojich starých spolubojovníkov pošle do penzie. V radoch Expendables sa preto objavuje čerstvá mladá krv s novým štýlom a znalosťami niečoho takého opovrhnutia hodného ako sú moderné technológie. Novú krv zastupuje Kellan Lutz, Glen Powell, boxer Victor Ortiz a tiež žena! Olympijská medajlistka v jude a zápasníčka zmiešaných bojových umení Ronda Rousey. (TV Markíza)

masiko

Naproste selhani. Po genialni dvojce prichazeji Postradatelni bez hlasek, bez coolovosti... a jeste se tam toci s druhym tymem - jednim troubou ze Stmivani a tremi lidmi odnikud. Ne ze by se na to nedalo koukat, ale je to proste ostuda znacky. Jedinym plusem byl Mel. ()

kristynca

Já to měla radši oldskůlový - když někam chci, tak se tam prostě prostřílím - ta moderní mládež všechno zkazí, spratci votravný! The Expendables? Now they're The DELETABLES! ()

bambusacek

Film zbytečný jak švestky z Hujerovi zahrádky. Nikomu nic nepřinese a kdekdo se z něj posere. Nezaměřitelná, netrefitelná, nebojácná, neohrožená,nevyzpytatelná, nesmiřitelná, nemilosrdná, neprůstřelná, nesmrtelná a hlavně nepostradatelná parta se podívala do tváře své Nemesis v podání Mela, kterej byl snad jedinej v tomhle filmu snesitenej. Děj jalový jak špatně připuštěná klisna , absence jediné kapky krve (což je při 835 mrtvých poněkud zarážející) a celkový dojem rozpačitý. Jedině ta hromada kulek mě dostala do varu. 60% PS: kdo ještě si všiml, že postradatelná partička na konci chlastá Budvara dvanáctku, jedno z mála českých piv, který se vážně dá pít? ()

newmant

Spousta pořádné akce a také omáčky s hluchými místy za **** , ale ten Banderas - ten neměl chybu, ten tu hvězdu přidal :-) ()

Strike

Bohužel, pokud po dvou třetinách akčního filmu si nemůžu vzpomenout na nějakou předchozí akční scénu, tak je problém. Ano, žvanění hodně, ale hlášek pomálu, a akce v podstatě jen na konci a ještě ke všemu ne moc přehledně natočená. Kdo by čekal, že nejlépe udělanou fight scénou 1 na 1 bude mít Ronda Rousey...? Ona jediná stojí za zmínku z ,,nového,, týmu. A to jen proto, že to není chlap. Zbytek členů už si ani nepamatuju. Každej z old týmu je stokrát zajímavější než kdokoli z mladších kolegů. Stejně tak Snipes, Banderas a Gibson, na kterých je vidět, že je točení bavilo a jsou fajn. Oproti tomu se vyskytuje děsivý a nějakou hláškou zoufale nevyužitý Ford. ()

Antaeus

Chcieť napísať niečo pekné a s hĺbkou, napíšem, že nám séria zreje dielmi ako kvalitné vínko. A aj keď toto sa raz SKO-RO zlomilo (scéna obliehania už bola predsa len trošičku "za"), stále sa dá vychutnávať plnými dúškami. Žral som BAnDerASSa, ktorý ale dostal na môj vkus primálo priestoru. Nedokážem si predstaviť niekam letieť a niekoľko hodín byť s ním zavretý v malom priestore po celú tú dobu. Odskočil by mi vršok hlavy. Alebo by mi minimálne pukla lebka. Mne ako divákovi liezol na nervy! Úžasné. Ten chlap ešte stále vie hrať. Ako áno, môžeme si tu siahodlho zafilozofovať na tému "desať statočných verzus armáda malého (fiktívneho) šťátu" a ako našich desať nenahraditeľných nedokážu poraziť ani pomocou tankového práporu. Ale úprimne: chceme to? Kto čakal realitu, mal ísť na dokument. Toto bola ultranálož všetkého možného, čo len na rozum príde: od pästí a nožov a pištolí, cez pušky, autá, motorky, člny, lode, lietadlá, vrtuľníky, raketomety až po delá, tanky a atómové zbrane! Nie som si istý, či tu nešlo náhodou skôr o skrytú reklamu zbrojovky Vsetín, než o "seriózny" spektákl. Hlášky mi sadli ako riťka na šerbel (//(Malý) "TEN VEĽKÝ MA NEMÁ RÁD. (Sláj) ON NEMÁ RÁD NIKOHO. (Veľký) ČO VRAVEL? (Sláj) ŽE ŤA MÁ RÁD."//), akcia výbušná (ako inak, že?), proste masíčko. Moje očakávania boli naplnené. A aby som sa už nerozpisoval.. Stručne sa dá film zhrnúť ako: bum bum prásk kecy prásk hláška bum bum sentiment kecy prásk hláška titulky. ()

Caine

Peklo. Zklamání jak... ...to město odkud to zrovna píšu! Totálně zrušili základní koncept této série. Kdo se chce dívat na ty mlaďochy, ať si najde ty sračky ve kterých hrajou! Ale měla mě varovat už úvodní scéna s osvobozováním vězně z jedoucího vlaku. Jako vůbec ta nesmyslná linie děje s rozpuštěním toho gerontteamu byla otravná, zbytečná a nudná. Stejně bylo všem jasné jak to dopadne. V první polovině filmu jsem dokonce utrpěl několik mikrospánků. Závěrečné akční orgie sice nikoho asi nenechají spát, ale zase docela nuda - žádný pořádný nápad, zato snůška hloupostí a nelogičností. Ve finále bylo na place tolik "hvězd", že nikdo nemohl dostat pořádnej prostor (až teda na Slye, což by ale zase možná dost lidí uvítalo). Takže z toho vzniknula přehlídka krátkejch štěků bez vtipu. Takovej scénáristicko-režisérskej bordel by nezachránil ani Chuck Norris. Jedna hvězda za Banderase, i když až takovýho kokota z něj dělat neměli - asi by nemohl přežít s takovou ani jedno bojové nasazení. Druhá hvězda za to, jak musí v USA skřípat zubama management Budwaiseru. ()

toi-toi

Niekde sa stala chyba. Stallone asi nepochopil čo pre fanúšikov znamená značka Expendables - sentimentálne "back in the days" a recesia protagonistov pri pohľade na svoju kariéru. Toto zmizlo. Sylvester má neosuper akčňák, ktorý je rovnako pitomí ako celé nulté desaťročie pre hercov ako Snipes alebo Lundgren.. Druhá polka potešila viac (Banderas, Gibsonova scéna v aute, hašterenie s mladými...) ()

Mattij

S tímto filmem si čím dál tím víc uvědomuju, jak moc mi chybí v nových filmech Mel Gibson. I tady by si zasloužil mnohem mnohem víc prostoru, protože nic lepšího ve filmu nenajdete. Snad každou scénu, kde se vyskytoval, jsem lačně hltal a i když od těchto cápků nečekám a ani čekat nechci žádné hereckého výkony, od něj se mi ho dostávalo více než za 100 mrtvol, které stejně ani jednou nebyly v záběru (díky Ti PG-13) a všech ostatních herců a komparzistů dohromady. Poprvé už mi začali dokonce trochu vadit i nudné bulharské lokality, ale co mi scházelo nejvíc byl vtip, který byl tak dokonale vyšperkován ve dvojce. Jeden Antonio a jedna hláška "Get to the chopper" to opravdu nezachrání. A i když mám slabost na Harrisonovy úšklebky, tady jich také bohužel moc není [70%]. ()

Gore

Film zachraňuje vcelku velkolepé finále, jinak by to byl vyloženě průser a místy nudná zbytečnost. Mladý tým totálně bez charismatu (co taky chtít od takových 'megahvězd' jakým je Kellan Lutz, že?) a zbytek je spíše vrásčitým cameem. ()

Flopik

Jáaaj čo sa to stalo.Oproti dvojke to kleslo a to neskutočne.Začiatok pohode , no neskôr to tak poľavilo z tempa.Výber novej partie bol tak nudný , a celkovo sa mi veľmi nepáčil.Nechápal som ani dôvodu odpísania starých členov , veď predsa aj v dvojke sa šli pomstiť tak prečo nemohli teraz.A predsa hlavným ťahákom filmu je hviezdne obsadenie , nechápem koho nápad bol polku filmu nechať Starú partiu sedeť na riti. Koniec bol perfektný , to niet pochýb.Strieľanie bitky proste typické Expendables.Bohužiaľ koniec nestačí aby som mal z toho dobrý pocit.Jet Li mi tam neskutočne chýbal tak ako aj v dvojke.Ak to zhrniem Koniec perfektný aj začiatok , hudba skvelá no to medzi tím je nemastné neslané.Dúfam že 4 bude lepšia. ()

majec4

Tomuto filmu nepomohli ani vsetky hviezdy dokopy. Mat PR pred uvedenim filmu je potrebne, ale aj toto vysledne hodnotenie (vratane mojho ;-)) je podla mna len vysledok PR. Ten scenar neviem odkial vyhrabali. Uplne ze zlyyy. Otvorene poviem, ze cela tato seria je pre mna znesitelna len pre ten zavan nostalgie. Snad sa avizovana 4 nedostane na platna kin. Ako ozivenie sveta filmu som prve dve casti akceptoval a celkom som sa pobavil, ale uz nasli dno a dalej by som si na ich mieste netrufal. Do stvorky zoberu okrem Frasiera aj Marka zo Step by Step?? ()

husokachna

Vydržel jsem to až do konce první (druhé) akce a snad poprvé v životě jsem po deseti minutách vypnul film. To je tak hloupý, že ani nemám příměr. Jedna hvězdička za nejtrapnějšího Wesleyho Schnipse. ()

Blue.Shark

Podle různých komentářů a zkazků jsem čekal, že to bude hrůza. Obavy se ukázaly být víceméně liché, přestože musím uznat, že třetí díl megamonstrózní akčňárny v určitých chvílích ztratil dech. Laťka je nasazena vysoko a film se jí celou dobu drží zuby, nehty, ale potom přijde veletoč s novým týmem a najednou si říkám: "Co to? Bylo to potřeba?". Ne, že by mlaďáci neměli co nabídnout, ale taková rychlá výměna mi přišla jako pěst na oko. A přes Gibsonovu zvláštní auru jsem spíš měl pocit, že Sly si šel vyřídit účet s hodným strejdou Melem, který si to vlastně ani nezasloužil. Efekty každopádně dobré, akce byla spousta a známých tváří taktéž. Zas takový příšvih to není. ()

poet

Slabší priemer... Scenáristicky slabé a tak trochu rasistické (prečo nech si každý domysli :))... Akcia nebola zlá a zopár postáv tomu celkom dávalo vtipny nadhľad (Gibson, Schwarzenegger), ale niektoré tam boli celkom odveci ( Banderas, Ford). Ked človek vypne mozog tak sa celkom zabaví aj ked od takej kanonády hviezd by človek čakal niečo zaujímavejšie. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy

13.05.2017

Sylvester Stallone opustil Postradatelné a vrhá se do vysněné spolupráce s Jackiem Chanem. Jejich společný projekt se jmenuje Ex-Baghdad, točí se kolem útoku na ropnou rafinerii v Mosulu a bude ho… (viac)

Expendables 4 se rozpadají

Expendables 4 se rozpadají

09.04.2017

Od třetího dílu Postradatelných uplynuly 3 roky a je dost možné, že se nikdy nedočkáme pokračování. Důvod? Neshody mezi producentem Avim Lernerem a Sylvesterem Stallonem, které skončily Slyovým… (viac)

Expendables 4 jsou na cestě

Expendables 4 jsou na cestě

10.10.2015

Po třetích Expendables to s populární akční sérií moc růžově nevypadalo. Američané nechali v kinech tristních 39 milionů dolarů a nebýt tržeb ze světa, které film nakonec vytlačily přes stěžejní… (viac)

Expendables míří do televize

Expendables míří do televize

07.03.2015

Akční parta Sylvestera Stalloneho si naposledy nevedla moc dobře. Ať už to bylo únikem Expendables 3 na internet, absencí krve nebo něčím jiným, jednalo se o nejhůře přijatý a nejméně výdělečný díl… (viac)