Som nesmelý, ale liečim sa

• Slovensko Som hanblivý, ale liečim sa (viac)

Pierre je vrchný pokladník v hoteli a je taký nesmelý, že nedokáže nikomu povedať nie. Jedného dňa sa stretne s Agnes a vášnivo sa do nej zamiluje až tak, že sa rozhodne nasledovať ju do Nice, kde sa zamestná v hoteli, v ktorom je Agnes ubytovaná... (STV)

Peči

Další skvělá "Richardovka". A vůbec - francouzská kinematografie vyprodukovala obrovské množství skvělých (nejen) komedií a považuju jí za jednu z nejlepších na světě. Je to stálá jistota kvality! ()

Vlasek

Nevím, asi jsem nezachytila kouzlo tohoto filmu. Prostě mě neoslovil, nebavila jsem se. Naopak mi přišly některé scény až trapné. Ztřeštěným komediím nefandím. Možná to bude ten důvod. 50%. ()

rubii

kdyby tenhle film viděl parašutista před seskokem, kdy se mu neotevře padák, myslím, že by se celou dobu letu smál, obrazně myšleno :-D ()

michalkop

Na film jsem se díval díky zdejšímu vysokému hodnocení a pozitivním komentářům. Film mě vůbec nenadchnul. U filmu jsem se nudil, o vtipnou scénu jsem snad vůbec nezavadil. Když film budu hodnotit nezávisle na žánru, tak má kvalitní herecké obsazení, děj, dobrou práci s kamerou i střihem, ale když jako KOMEDII, tak v zábavné stránce podle mého smyslu pro humor naprosto selhává - slabých 40%. ()

Janinka73

Výborný film, u kterého jsem se hezky pobavila - ale ta hudba byla dost hrozná. Za tu strhávám jednu hvězdičku. Jinak herecké výkony skvělé! ()

abrat

Fakt asi najlepší film s Richardom. Také filmy sa už dnes netočia. Zaujímavú rolu tam zohral Maccione, ktorý je rovnako humorná postavička ako Richard. Scéna so špagetami a napodobňovaním je neprekonateľná.. ()

soukyd33

Přemýšlím jestli je to vtipné, nebo už spíše trapné. Stále dokola se honit za sukní a dělat se sebe blbce. Jsou i lepší komedie s tímto hercem. Docela se mi líbila ta žena, taková nedostupnost. Co všechno musí člověk pro lásku obětovat? Poznámka: Nejvtipnější scéna za mě byla v kuchyni a mytí talířů. Což není na komedii úplně dobrý. Poznámka: Scénka s hasičem je výborná 2X. Poznámka: Konec je zajímavý, ale dává smysl. Hvězdiček 3 ()

Sa.sa

Super komedie, která nemá chybu a člověk se pobaví, zasměje se a rád se podívá kdykoliv... Mimochodem to rozuzlení stálo za to... ()

andydufrsn

Super francouzská komedie, která sice staví jen na totálním zmatkářství a chaotismu Pierra Richarda, ale staví na něm znamenitě! Řekl bych, že nejlepší Richardova komedie! ()

bloks

Asi najlepší film s Pierrom Richardom. Také scény ako petangue v parku, alebo napodobovanie v reštaurácii pri jedení špagiet, alebo umývanie riadu - to sa hneď tak nevidí. Aj ten jeho kolega, tam zapadol ako vyšitý. ()

PORTER44

Docela příjemná komedie na odpočinek,nechybí typické gagy a scény Richardovského typu ,každou chvíli do něčeho vrazí něco rozbije nebo se ztrapní.Tentokrát hraje v příběhu kde jako pokladník uvidí krásnou ženu ale bohužel je hrozný stydlivka a chce to změnit tak se svým kámošem dělají jednu skopičinu za druhou. ()