dundu

Auta pro mě byla fantastická na poprvé v roce 2006 a jsou stejně fantastická i posedmé v roce 2014. Vím, že je spousta lidí považuje za neoriginální film s předvídatelným scénářem, pro mě však nemají jedinou chybu. Po téměř dvou hodinách plných humoru (pro děti i dospělé), morálních ponaučení a skvělé líbivé animace jsem zase litovala, že už to končí. Velké plus navíc za český dabing. ()

Nechic

Úžasný a gradující děj. Svět, kde živými bytostmi jsou auta je ztvárněný do posledních detailů a jak diváka jednou pohltí, už jej nepustí. ()

Bombicka

Jsem velký fanda animovaných filmů ale těch dobrých je opravdu málo, z počátku to vypadá jako klasická animovaná pohádka která musí zaujmout jen věkovou kategorii do 5 let. Ovšem po úžasném českém i anglickém dabingu po 5 minutách změníte názor a za dalších 5 minut kdy závod dopadne tak jak by asi opravdu nikdo nečekal změníte názor ještě více. O konci ani nemluvě :) Rozmazlený měsťák ztracený na vesnici, který se zamiluje do právničky která je vlastně úplným povahovým opakem zmiňovaného závoďáka. Opravdu úžásný příbeh plný velmi dobrých příkladů pro děti, nikdy se nevzdávat, neodsuzovat lidi za vzhled, pomáhat si. Dal bych plný počet, ale - celkový nápad o mluvících autech tu už byl hodněkrát a byl i dříve podobně ztvárněn. ()

Maulincio

I když serial závodů NASCAR není v Čechách, Moravě a Slezsku 2x populární, tak Auta si "dobyla srdce" snad úplně všech. Zajímavej originální příběh a perfektní grafický zpracování zase jednou ukázalo že je PIXAR 1. mezi animovanými filmy. Ať už je vám kolik chce a máte děti nebo ne a nebo je vám -náct a rodiče vám lezou krkem, tak s Autama nemůžete udělat chybu, když hledáte odpočinkovej film na večer. ()

Tishe

Animovaný Doktor Hollywood, ale co si budem povídat, Michael Fox může být rád, cover verze "slavných" rolí jiných herců, mnohdy dopadnou hůř. ()

Pythonator

Pixarovská špička. Koho by to napadlo, že se z příběhu plného popelnic, bez zvířátek a lidí dá natočit tak skvělý film. Osobně mám sice radši dospělejší konkurenční animáky od Foxů a Dreamworks, ale Auta můžu. Společně s Úžasňákovic famílíi je to asi nejlepší Pixar. Kam se hrabe Nemo. A to mám přírodu a rybičky tisíckrát radši než auťáky. ()

NeOn1702

Tohle je možná můj vůbec nejoblíbenější animák. Opravdu je to pro mě srdcovka. Super téma, výborná animace a hlavně výborná zápletka. Blesk s Burákem jsou skvělá dvojka. Může se na to podívat snad každý, a každý si tam něco najde. Ve filmu je spousta humoru. Možná se až příliš dramaticky, a tak trochu dětsky, rozebírali vztahy mezi postavami (hlavně Burák s Bleskem), ale to se dá pro zbytek filmu vydržet. ()

KraLuban

Splněný sen každého malého kluka...a i spousty velkých:). Nádherně udělané, úžasná fanatazie tvůrců v ohledech "jak by asi žila auta", jednoduchý ale dobrý příběh. Jeden z nejlepších animáků - prostě skvělé! Extra body za traktory:). ()

Jarinek82

Nejsem příznivcem "animáků", nějak mě neberou. Ale jakožto otec se prostě u nějakých snímků chtě nechtě posadit se svým synem musím. A pravda je, že Auta jsou super film, který mám dokonce tak rád, že se s nadšením na něj podívám znovu. Asi ne tolikrát, jako můj tříletý syn, který to může vidět pořád dokola, ale rozhodně povedený snímek s hezkým příběhem. ()

soukyd33

Natočit film s auty co mluví v animovaném podání? Proč ne? Tohle se povedlo. Příběh pěkný, scény jsou výborné a vtip tomu také nechybí. Doporučuji. Hvězdiček 5***** ()

DeJiF

Je to fakt moc fajn animák, na tohle jsem se strašně rád díval jako malej a i teď si to rád pustím znova. Super animace a příběh o sobeckém závodníkovi, který si v zapadákově aut, kterými normálně pohrdá najde opravdové přátele a tým, skvělý film s ponaučením a nádherným závěrem na konci. ()

FuLister

Tohle je pro mě jeden z nejlepší animáků, který mě baví dodnes a dodnes i mě dojímá a to je co říct. Co mi přijde taky jako naprosto boží věc českého dabingu je moderátorská dvojice s Karolem Kolákem. No nemějte to rádi. ()

Krnac

10/10 vzhľadom na cieľovku. Pre mňa osobne 8,5/10. Film ktorý má síce pár nepríjemne trapných momentom (ktoré mi ako dieťaťu nevadili) ale má výbornú atmosféru a nápady, film si u mňa prešiel skúškou časom a môžem len doporučiť. ()

Bogrant

Dôvtipnejšie, efektnejšie, trefnejšie a zaujímavejšie, zábavnejšie a hlavne vyspelejšie. V Pixare to nehrajú už len na malé deti, ale rozširujú si svoje obzory, nie len Autá, ale napr. aj Ratatouille alebo Hore sú toho jasným dôkazom. ()

Endor

Tento animovaný film je pro mě jednoduše řečeno srdcovka, neboť jako malý jsem ho sledoval prostě pořád a i po spoustu letech dokážu k tomuto filmu zasednout a bavit se. Celkově film v dnešní době hodnotím 9/10. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

24.12.2012

Vánoce bez pohádky? Nebojte, máme pro vás hned dvě. I když jedna z nich bude vlastně letní hit. Možná. Studio Disney původně chtělo uvést Planes, spin-off k pixarovských Autům, rovnou na DVD a blu… (viac)

Soukromé „topky“ předních uživatelů ČSFD.cz

Soukromé „topky“ předních uživatelů ČSFD.cz

30.12.2010

Adios, Hombre... :-(

Adios, Hombre... :-(

27.09.2008

A taky Luku, Butchi, Gondorffe či Johne Rooney. Paul Newman, jeden z největších sympaťáků filmového plátna vůbec a ikona své generace, dnes ve věku 83 let podlehl rakovině plic. Je zhola zbytečné… (viac)

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (viac)