papadoce

Tak konečne som videl tie slávne Autá. To, že som videl ako prvú dvojku malo svoje výhody. Jednotka je o triedu lepšia a to najmä svojim príbehom. Animáciu komentovať nebudem, keďže je to na jednotku a dokonca tu zaznelo zopár vtipov. Jednotke by som vyčítal snáď asi len zbytočne natiahnutú minutáž. Takmer 2 hodiny sa na rozprávku nehodia. ()

Martini98

Sice je to jedno velké klišé, dokola recyklované, ale i tak mne to víc než překvapilo. Originální a emočně nabitý snímek, nejen pro děti. ()

MFloyd

Už jsem asi unavenej z těhle šablonovitejch animáků. Prostě hrdina, co to posral, jeho kámoš, hroznej retard a potom ještě ženská, která jím opovrhuje a nakonec se do sebe zamilujou. Fakt "originální". No a jak tohle dopadne, to už snad ani nemusím říkat. Odmítám dávat víc jak 3*, dokud neuvidím něco lepšího. Jediný co oceňuju, jsou ty animace, to je vše. ()

rezzzy

Ne, že by mě tak bavila autíčka, naopak mě téma autozávodů dost nebere (např. u Rivalů jsem trochu trpěla). Ke všemu ze zboží v hypermarketech s potiskem Cars jsem měla kopřivku samo o sobě, a k tomuto animáku proto dopředu trochu averzi. Jenže mám obrovskou slabost pro cestu napříč usa, Routte 66 a americké country. Tenhle snímek na to, jak se ukázalo, zabrnkal velmi vlezdozadkovsky. Ale aby to nebylo jen o vyplnění mých oblíbenostiček. Na konto kladných bodů nelze nepřičíst, jak důkladně a pečlivě si někdo vyhrál s propracováním charakterů postav, to se vidí málokdy i v hraných filmech. Plus super soundtrack. Mimochodem, ve scéně s traktorkrávama a kombajnvolem jsem se málem uřehtala do bezvědomí, takže říkám - tohle prostě chceš vidět! :) ()

Mkartaylas56

Už jako malý jsem Auta naprosto žral a jsem neskutečně šťastný, že mi to vydrželo až do teď, protože se jedná o můj suverénně nejoblíbenější animák, což se už nikdy nezmění (tím jsem si jist) a navždy to zůstane mou srdcovkou. 100% ()

wolverine

Asi po dvanácti letech jsem si pustil Auta. Musím říct, že jsem si to užil víc než v dětství. Celkem mě překvapil konec, protože jsem ho za těch dvanáct let zapoměl. Nejlepší scény jsou ty potitukové. Narážky na Toy Story a Příšerky s.r.o. mě dostali. XD Fakt povedený film. ()

Patrik_Sal

Absolutně skvělá pohádka nejen pro malé děti, ale i starší publikum. Tento snímek je v podstatě definice mého dětství. Pamatuji na doby, kdy jsem na to poprvé koukal s mladší sestrou a Burák se ihned stal mým favoritem. Větší vztah mám sice k druhému dílu, to ovšem nedělá tento film o nic horší a Pixar dokazuje, že jejich pohádky jsou to nejlepší z nejlepších. 9,5/10 - 5* ()

Nemmonn

Když jsem poprvé Auta viděl jako malý, od té doby to v televizi jelo pořád dokola a já byl z toho pokaždé odpálen. Když se na tento film podívám dnes, asi už chápu proč jsem se tehdy na film nemohl přestat dívat. Úžasné postavy, vztahy, atmosféra, je to krátké, takže to rychle uteče, skvělý soundtrack, je to zábavné a emotivní. Pokud jste ho neviděli, nevím na co čekáte, Pixar prostě ukazuje že to s animovanými filmy prostě umí a že to není jen pouze pro děti, ale úplně pro všechny. ()

riza-do

Tenhle film má kouzlo, jak už to u filmů pro děti bývá nechybí ponaučení i zábava pro děti a dospělé v podobě motoristického humoru. ()

27Raven

70% Cars jsou fajn - dobry vtipy a skvela animace, ale mrzi me u nich ten dej. Je to uplna vykradacka Doktora Hollywooda a tuctu dalsich filmu - macho z mesta se dostane na venkov a vsechny nenavidi, ale nakonec se vsichni maj radi.. Ze zdejsich obdivnych ohlasu jsem mel asi prehnana ocekavani. Nejlepsim filmem od Pixaru jsou pro mne porad Uzasnakovi. ()

Jara_II

Jeden z nejlepších animáků od Pixaru. Pro mě osobně dost přelomový film, díky němu jsem začal shánět i další moderní animáky kterým jsem se do té doby vyhýbal velkým obloukem. Vlastně jsem zjistil, že jsem ještě pořád napůl dítě...mimochodem děti tendle film taky bere, není to tak dávno co jsem viděl dvě pobíhat po vesnici a křičet: "čau čááu jsem Blesk McQueen" :) ()

unrocker

Nečekal jsem že by mě tohle mohlo nějak dostat, ale ano supéér filmeček který má hodně málo slabin , které jsem snad ani nenašel... Příběh , scény skvělé gegy a nápady to jsou zkrátka Auta tak neváhejte a ponořte se do světa pohádek nebudete litovat... :) ()

Krčma

Nemůžu jinak, než dát maximum co mi tento systém umožní. Samozřejmě, že si uvědomuji, že nesleduji co do příběhu nějaké originální dílo. A že jsem většinu už viděl stokrát. Ale čert to vem! Prostě jsem se po dvě hodiny nechal unášet v moři emocí a tak to mám rád. Chvíli jsem cítil radost, chvíli smutek, díky určitému retro stylu i nostalgii. A když si Blesk s Porsche vyjedou na projížďku za město, tak (ano přiznám se) ani jedno oko nezůstalo suché. Pochopitelně na konci nechybí i nějaké to poučení, a tak můžeme být spokojeni úplně všichni. ()

HonzaCZ

Velmi pěkné zpracování, pěkný příběh. Bylo ale pár míst, kde jsem se trochu nudil. Nevím, co jsem čekal, ale také mě zklamala přítomnost tří klasických příznaků amerického filmu - americká vlajka, zpívali tam, tančili tam...ale toho už se asi nezbavíme. Jinak nám tento film poskytl příjemnou atmosféru pro hezky strávený večer s těmi nejbližšími. ()

Fanak

U někoho jiného by to na 4* bylo, ale od Pixaru jsem čekal víc. Jelikož nejsem ani blázen do aut, ani nepocházím z amerického maloměsta, je můj dojem poměrně umírněný. Animace je sice skvěla (především závody a reklamní znělky), ale příběh především v první polovině mírně uspává. Je to hezké ale Úžasňákovi (nebo třeba Aardmanův Spláchnutej) jsou o třídu lepší. ()

LukeSharp

Že mě takhle dojme animák to jsem nečekal.Nadvláda Pixaru pokračuje.Naprosto úžasné po vizuální stránce,dějově,všechno klape jak má.Po mnoha zmršených animácích zase jeden,který kvalitou hraje úplně jinou ligu. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

24.12.2012

Vánoce bez pohádky? Nebojte, máme pro vás hned dvě. I když jedna z nich bude vlastně letní hit. Možná. Studio Disney původně chtělo uvést Planes, spin-off k pixarovských Autům, rovnou na DVD a blu… (viac)

Soukromé „topky“ předních uživatelů ČSFD.cz

Soukromé „topky“ předních uživatelů ČSFD.cz

30.12.2010

Adios, Hombre... :-(

Adios, Hombre... :-(

27.09.2008

A taky Luku, Butchi, Gondorffe či Johne Rooney. Paul Newman, jeden z největších sympaťáků filmového plátna vůbec a ikona své generace, dnes ve věku 83 let podlehl rakovině plic. Je zhola zbytečné… (viac)

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (viac)