Pěst Ježíšova

(festivalový názov)
  • Španielsko Fist of Jesus

Ježíš je vždy připraven podat pomocnou ruku těm, kdo ji potřebují, existují však i jiní. Ti, kteří zakusí jeho pěst. (Festival krátkých filmů Praha)

Torgal

Pôvodne som chcel dať tejto blbine štyri hviezdy za vtipné rozsekávanie zombii rybami a hromadu kečupu čo okolo toho je, ale potom som videl Bagmana a tam bol podobný masaker spracovaný ešte originálnejšie a vtipnejšie, takže zaokrúhľujem smerom nadol. 7-/10 ()

PEZ

Jezis drti zombikov potom ako ich sam stvoril. :) Vtipna jednohubka plna gore efektov. Napad s obesencom ma pobavil. Je vsak dobre, ze to nema viac ako 15 minut - za tu stvrhodinku sa napad vycerpal. ()

ortoncz

Nechápu jak někdo mohl natočit něco tolik šíleného a bizarního za tak krátkou dobu. Ale musím říct, že Ježíš ma koule. 80% ()

Kadas97

Ako veselo tu máme interpretované sväté písmo. J&J against Zombies. Film je preplnený dobre fungujúcimi vtipmi a vtipnými scénami. To, že to je po hororovej stránke silno podpriemerné vyvažuje dokonalá komediálna stránka a ťahá film do plusových hodnôt. 8 z 10 ()

Brinkley

Jako nadšenecká čtvrthodinka na YouTube bez připomínek, i když onen masakr motorovou rybou byl už zbytečně natahovaný. Co mě na celé této srandě ovšem překvapilo ze všeho nejvíc, je samotná země původu. ()

Hashirama

Ježíšova pěst je amatérským skorofilmem, stoprocentně zábavným, akorát tak dlouhým a nevyhnutelně nasíratelným. A také opětovným důkazem, že k úspěšnému filmu stačí nápad a zapálení pro věc. Nelze pochybovat o tom, že se konzervativní účastnice venkovských jarmarků, tedy ty, co přečkají srdeční příhodu ne nepodobnou té z Umučení Krista, vzbouří a očistí nejednoho účastníka tohoto projektu až do čista. Ale koho by to štvalo, tento film tu je a už tu taky zůstane, za což můžeme být rádi a koncilovat o tomto tématu dlouhá léta. ()

GameboyNES

Ten Ježíš byl fakt hustej týpek. Konečně někdo natočil pravdivej dokument o jeho práci. Porcování zombíků rybí kostrou bylo výborný. Fakt že jde o pravdivý doment dokazují i zombie kovbojové. 100% ()

altaica

PRO MUŽE:Jestliže po natočení Posledního pokušení Krista obdržel Martin Scorsese od katolické církve závazek, že ho nikdy nepohřbí ve svěcené půdě, pak potěš Chesus, co čeká autory tohoto zvěrstva. V pravé poledne zkombinovat Bibli a zombie horor je nápad k nezaplacení a provedení zde je z kategorie luxusních. SPOILER : Podle autorů to Ježíš ještě neměl natrénovaný, když vzkřísil Lazara. Kapku se to zvrhlo a Lazar si jako premiérové zombie pošmáknul na okolo stojících čumilech. Vampyrismus a zombika byly v té době nejnakažlivější nemoci šířené rafnutím kamkoli. Chesus a 2x mrtvý Jidáš versus parta zombie. Říká se, že za pomoci pár ryb a krapet chleba nasytil tisíce, tady za pomoci ryb nafiletoval zombice. A zombíky taky. Velmi naturalistické pojetí, drastičtější scény než v Umučení Krista. Vřele doporučuji.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Pokud, madame, máte i nadále v sobě pozůstatky vaší klášterní výchovy slovutného řádu Nevěstky Kristovy, dobře vám radím ať vás ani nenapadne si to pouštět. Pokud jste však hlava otevřená a nezatížená katechismem, jistě oceníte i tento alternativní výklad jedné z biblických pasáží.          HLÁŠKA:No, nakonec jsme na víru nikoho neobrátili. Hm, ale minimálně jsme odeslali slušnej počet duší do Království nebeského. ()

Uter123

JUDÁŠ: Zase si sa chcel ukázať. Vždy chceš byť v strede pozornosti. „VSTAŇ A KRÁČAJ, VSTAŇ A KRÁČAJ“ . „Ježiš. Nikdy som to predtým neskúšal, je prirodzené, že sa do toho nedostanem na prvý krát. Za 15 minút sa tomuto španielskemu týpkovi podarilo viac ako hoci ktorému režisérovi, slastný melancholický začiatok, cez WTF momenty, po záchvaty smiech až k potlesku na záver. Bravo. ()

Sakee

O tom, kterak se Ježíšovi nezdařilo oživit Lazara. Namísto, aby vstal z mrtvých, stal se z něj nemrtvý. Jak už tu zmínil Verbal, je velmi zábavné, jak film respektuje historická 'fakta', tedy to, co nám předhazuje bible. Po dlouhé době se mi stalo, že jsem u horroru plakala smíchy. A to nejen já, ale všichni kamarádi, co byli v kině se mnou. Nemůžu než plný počet, takhle se podle mě má dělat béčko. ()

Shanen29

Krátkometrážní film perfektní,ale měl bych obavu z celého snímku,zřejmě by filmovému týmu došly do 30 minut nápady,jelikož tak vysoký level je velmi těžko zvládnutelný. ()

G04T

Skvělá čtvrt hodinová splatter lahůdka! Rozhodně lepší než Brutal Relax, tady fungoval humor. U brutal relax jsem se ani jednou nezasmál. Totální výsměch Ježíšovi! ()

faraoon

Příjemně překvapen shlédnutím tohoto dosud nepublikovaného evangelia ve kterém se Josefův levoboček poprvé vyjevil nikoliv jako pouhý lehce pomatený asketický tlučhuba na houbičkách nýbrž jako chrabrý Zombijec, který po boku pokrevního soudruha Jidáše nebojácně porušil paragraf a s výkřiky "živého nezabiješ" vypálil rybník všem nemrtvým, cha. Novodobí apoštolové Muňoz a Cardona fenomenálně korigují bibli dosud nepublikovanou  rekonstrukcí záchrany lidského druhu vybitím nemrtvých. Tento jediný, režisérsky a vědecky dokázaný zázrak však evokuje kacířskou myšlenku a sžíravou představu zda-li se nemrtví spasením nedostali do nebe ve kterém by mohli neohroženě pokračovat a nasekat řádnou paseku. Pak pravděpodobnost, že búch byl uhryznutím transformován na Zombíka je matematicky velmi vysoká. Nakonec vysvětlovalo by to jeho zločinnost a nesmrtelnost, ne ??? ()

dur.dur

Zmaten jsem poslouchal solidně nejsilnější potlesk (festival krátkých filmů) právě u tohoto filmu. A smích. Možná snad v hledišti sedělo až moc pozérů, kteří vemou zavděk jakékoli prvoplánovitě "kontroverzní" zoombie kejdě. Bezobsažná nuda po prvních třech minutách. ()