Réžia:
Jeong-hwa JeongScenár:
Eun-jeong KimEpizódy(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsahy(1)
Go Dok Mi je nejraději uzavřená před okolním světem ve svém malém bytě, ven se snaží vycházet jen v nejnutnějších případech. Radost ji dělá pozorování mladého muže z protějšího domu, do kterého je platonicky zamilovaná. Ale netuší, že do ní je zamilován její soused Oh Jae Won. Její život se pomalu začne měnit, když se na scéně ocitne Enrique, který se jí pokusí dostat z její ulity. (andiek05)
(viac)Hrajú
Kyeong-pyo Ko
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Psací stroj z Chicaga (2017) (seriál)
Odvážný poslíček (2017) (seriál)
Jiltueui hwasin (2016) (seriál)
Ji-hoon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Death's Game (2023) (seriál)
Gohoeui byeoli bitnaneun bame (2016) (seriál)
Láska z nenávisti (2023) (seriál)
Seul-gi Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Segajisaek pantaji - banjieui yeowang (2017) (seriál)
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Pongdangpongdang Love (2015) (seriál)
Kóki Mizuta
Japonsko
Najlepšie seriály:
Yiootjib kkotminam (2013) (seriál)
Shin-hye Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Minami shineyo (2009) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Lékaři (2016) (seriál)
Soo-jin Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Yiootjib kkotminam (2013) (seriál)
Shi-yoon Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Ssaikopaeseu daieori (2019) (seriál)
Choigoeui hanbang (2017) (seriál)
Yoon-hye Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Neon naege banehsseo (2011) (seriál)
Byeolttongbyeol (2022) (seriál)
Hooayoo (2013) (seriál)
Dae-yeon Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Segajisaek pantaji - woojooeui byeoli (2017) (seriál)
Věrní své pověsti (2017) (seriál)
Aidu aidu (2012) (seriál)
Eun-ah Seo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Signál (2016) (seriál)
Tunel (2017) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Jong-hyuk Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Se-yeong Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sarangbi (2012) (seriál)
Shineui (2012) (seriál)
Hakgyo 2013 (2012) (seriál)
Hyeok-soo Kwon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Objímej mě (2018) (seriál)
Sseokeul (2017) (seriál)
Da-ye Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Yiootjib kkotminam (2013) (seriál)
Akmongseonsaeng (2016) (seriál)
Choong-gil Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Big (2012) (seriál)
Yiootjib kkotminam (2013) (seriál)
Mi-so Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yiootjib kkotminam (2013) (seriál)