Prípady 1. oddelenia

• Česko Případy 1. oddělení (viac)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Recenzie používateľa Likan7 k tomuto seriálu (2)

Prípady 1. oddelenia (2014)

Vynikající seriál! Je až s podivem, že v našich hájích může vzniknout tak napínavý a přitom neakční seriál, který se soustřeďuje na postavy, herce a vyšetřovací praktiky, které jsou údajně velmi podobné těm reálným. Z herců vyniká starší, ale o to zkušenější a moudřejší Bolek Polívka, který má vyloženě několik skvělých momentů a samozřejmě Ondřej Vetchý, kterého jsem snad neviděl špatně hrát. Seriál má sice slabší díly, ale má několik vyloženě lahůdkových, které jsou brilantní. První řada byla skvělá, ale druhá byla ještě lepší a například Děti na odpis a Tělo si budu pamatovat asi hodně dlouho. Děti na odpis za silné téma a Tělo na vynikající režii, kdy se dá i z honění podezřelého po republice bez použití tanků a zbraní udělat fantastickou napínavou podívanou! Třetí, závěrečná, po letech ostudu rozhodně neudělala a přišla s tím nejlepším, co jsme na prvních dvou měli tak rádi. Poklona autorům. ()

Season 3 (2022) (S03)

Parádní závěrečná série, která ke konci je možná trochu kostrbatě ukončena, ale žádná pachuť fanoušky seriálu rozhodně nečeká. Případy i vyšetřování je opět na špičkové úrovni, scénář skvělý, herci jakbysmet. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD