Lucy (Scarlett Johansson) je typická "blbá" blondína, čo sa vždy zamiluje do toho najväčšieho darebáka v okolí. Ten posledný ju práve zaplietol do obchodu s drogami, ktorý riadi všetkého schopný pán Jang (Choi Min-sik). Než sa stačí poriadne rozpozerať, má v bruchu zašitý balíček obsahujúci extrémne silnú syntetickou drogu, ktorý má prepašovať do Európy, ak chce prežiť. Nešťastná náhoda alebo skôr brutalita strážcov, ktorí ju majú strážiť pred odletom, zapríčiní, že sa zásielka roztrhne a jej obsah sa začne vstrebávať do Lucynho tela. Že sa jedná o naozaj výnimočný "matroš", zistí vzápätí, keď bleskurýchlo zlikviduje všetkých strážcov a utečie na slobodu. Vo všetkých smeroch je zrazu oveľa silnejšia, oveľa viac vníma, rýchlejšie uvažuje, dokonca si osvojuje nadľudské schopnosti. Môže za to práve tá neznáma substancia, ktorá výrazne zvýšila percento využitia jej mozgovej kapacity. Toto číslo navyše stále rastie a Lucy si uvedomuje, že z daru by sa mohla stať smrteľná hrozba. Vyhľadá preto profesora Normana (Morgan Freeman), najväčšieho odborníka na ľudský mozog, aby jej skúsil pomôcť. V pätách má však Janga a jeho zabijakov, ktorí nechcú o svoju kuriérku za žiadnu cenu prísť. (TV Markíza)

Ruxx

1/5 stejně jako u paralelních světu perfektní nápad ale spatně realizované, zklamání, nebýt Scarlett a Freemana dávám odpad =D ()

cesp

Asijská mafie, pašování drog, bouchačky, jízda v protisměru, pražská náplavka, cesta do minulosti, Morgan Freeman, dinosauři..... trochu mi chyběli zombíci... ()

Oxymoron5

Dr. Manhattan ze Strážců naprcal Všemocného a narodila se jim apaticky vyhlížející Lucy, která jeda va velmi kvalitním matroši, kvůli jehož vynalezení určitě umřelo hodně těhotných maminek. Naspeedovaná Lucy prolítává filmem a v kapse má i celý děj, podle něhož je všechno nic a všichni jsme čas a čas v kině to byl asi promrhaný, ale pořád lepší, než jít na Letsdensnindža. Scarlet je krásná žena, ale dívat se jí pořád do obličeje, je nuda a ty prsa, který jednou poposkočily to nezachrání. Ale Richardova smrt na začátku vážně pobavila. Smůla Lucu, třeba příště. ()

64B

Po shlédnutí jsem byl ve značných rozpacích. Jednou stranou nehorázný BUM - film se mi líbil, sakra, mít tak využívání kapacitky víc jak 20%, to bych se měl .. na druhou stranu - vymyšlená blbost, lezou z ní černý pařáty a nakonec vyflusne flashku. Takže pade na pade. Beru to jako druh zvláštního filmu, který asi nikomu nedoporučím, ale ani ho před nikým tajit nebudu. ()

TarzanLesni

Zajímavý nápad, zajímavé efekty, avšak na Lucy mě nejvíce zaujali záběry z dokumentů sestříhaných do děje filmu (například, jak gepardi loví gazelu). ()

Syna.1990

To 1% mozku, které využívám, mi nestačilo k tomu, abych uviděl kvalitu tohoto filmu! Dokonce ani Scarlettka, kterou mimochodem řadím na 1.místo ve svém žebříčku TOP hereček, nedokázala uspokojit mé očekávání. 3/4 filmu to celkem šlo, řekl bych 50 - 60%, ale ten konec..? Výroba hyper flashky počítačem z mordoru? Nemám slov. ()

luciebenadova

Kdosi říkal že slečna bude mít drogu ve vagíně. A nakonec zklamání, moje jmenovkyně ho měla jen v břiše. Ne že bych neměla ráda ultimativní ženy které jsou tak sexy že nepotřebujou ani 100% mozku k tomu aby z nich chlapům padaly kalhoty, ale mě přišlo, že i kdyby to mělo dvacet minut, o nic nepřijdeme. A metrixovskej konec mě teda vyloženě sral. ()

Mykhaluu

Chtěl bych poděkovat babičce, že hlídala a mohli jsme jít do kina! :) A taky bych chtěl poprosit pana Bessona, aby nenatočil filmy jako: "Lucy, Lucy", "Lucy 3", "Lucy 4" a dal si klidně pořádnou pauzu k hledání dobrého scénáře k filmovému zpracování... P. S. Jasně, že to bylo celé megacapina! Ale tak hezky podaná, že to úspěšně zastírala až do rozsvícení v Cinestaru. No a ex post už si na chytrého hrát a strhávat to nebudu... :) ()

ratpile

Animé + Limitless + Watch Dogs + 2001 + evropská autohonička + Besson + LSD = Lucy. Scénář na hraně třeskuté zábavy s pokusy o přesah a totálního braku. Vizuální lahoda, zábavná akce, Rkové scény s čínskou mafií, spousta vtipu, zběsilé tempo. PŘEDEVŠÍM pak extrémně badass, k sežrání krásná, živelně, luxusně hrající Scarlett Johansson. Darmo mluvit, ta holka prostě dokáže během tří vteřinového záběru prožít databázi emocí a přitom se zdá že vlastně ani nehnula brvou. Tahle patlanice mě fakt nehorázně pobavila. ()

Veniss

Hm, asi jsem čekala něco jinýho, protože bych jinak nemohla být takhle zklamaná. Všechno špatně, scény bez zjevné návaznosti, divný chování postav, zkrátka scénář se moc nepovedl. Takže tedy zapomenu na příběh a chci si jízdu, ale... jen Lucy sedne za volant, auta lítaj kolem, desítky mrtvých v ulicích, s policajtama moc nehne, a ta scéna, jak jde Jang zastřetit Lucy. Celou dobu jsem mu v duchu napovídala, tak dělej, žádný zírání kolem, jinak to nestihneš, víme, jak to s takovým přístupem obvykle dopadne. Za dobrej nápad a za Lucyiny digitální modrý oči dávám dvě hvězdičky, a to jsem byla ještě štědrá. ()

lucky.loo

Jediné co bych filmu vyčetl je jeho krátká stopáž, ale díky tomu jsem měl alespoň pocit, že film neměl mrtvé místo. Bavil jsem se jím možná i o to více, že jsem od něho nic, díky někdy až přespříliš velké kritice místního velenáročného osazenstva vůbec nic neočekával. Hodnocení: 80% ()

Scarlett Johansson v Ghost in the Shell

Scarlett Johansson v Ghost in the Shell

06.01.2015

Když se v rozmezí čtvrt roku objevíte ve dvou akčních filmech, které vydělají 714 a 458 milionů dolarů, nabídky na další výbušné role se k vám jen pohrnou. A přesně to je případ Scarlett Johansson,… (viac)

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz