Tentoraz si začali s nesprávnym chlapom! Po únosu vnuka berie drsný policajt Frank "Bullet" Marasco spravodlivosť do vlastných rúk.
Policajt Frank Marasco zatkne muža z gangu Kaneovcov, ktorého následne odsúdia na trest smrti. Aby zabránili poprave svojho parťáka, gangstri Carlito a Manual Kaneovci unesú dcéru kalifornského guvernéra Johnsona a tiež Frankovho vnuka Maria. To ale netušia, s kým sa zahrávajú. Drsný policajt Frank Marasco zvaný Bullet sa rozhnevá, vezme spravodlivosť do vlastných rúk a rozhodne sa obe deti zachrániť všetkými prostriedkami. A keď sa raz Frank pre niečo rozhodne, neradno sa mu stavať do cesty... (TV JOJ)

Morholt

Ultrabéčko se vším, co k němu patří. Takže s hromadou neherců a postavami, co se chovají naprosto idiotsky. Ale Danny Trejo jako policejní děda válí a i když ty pohyby už jsou trošku stařecký a v bitkách působí hodně těžkopádně, pořád se na to dobře dívá. Myslím, že Sly by pro něj už měl najít nějakou tu roli nebo aspoň roličku v Expendables. 50% ()

kaposlav

Týto akční veteráni miestami vo filme pôsobia komicky, ale aj tak som s filmom spokojný. Žial ostatných 30 minút už pregýčovali. Mal som pocit, že ľudia umierajú okamžite po zásahu strelnou zranou a je jedno, kde ich trafíte. Vo filme sa mi páčila najmä myšlienka, že USA by mali mať na vlajke zbrane a nie hviezdy. Pekne to ten gangster povedal aj s dôvodmi. Okerem toho, že som udelil 3* musím napísať, že tento film nepotrebujem viackrát vidieť. ()

Wacoslav1

Dannyho Treja mám rád, ale poslední dobou získávám pocit, že se z vyjímkou Machete kde září nejen on, ale i kvalita filmu upisuje kdejaký sračce jenom aby měl další zářez na pažbě. Nevím osobně jestli je to tím, že chce soutěžit o rekord v počtu natočených filmů nebo prostě za každý podobný kousek shrábne odpovídající kapesné, takže se mu to dostatečně vyplatí a na kvalitu se přitom kašle, ale je to škoda tenhle hustej týpek by měl určitě na víc než se producírovat v podobných amatérštinách jako tato. Škoda 1* jen za něj.20% ()

JASON_X

Jedním slovem - spokojenost. Šikovný střihač, kameraman i dablér, dokážou společnými silami vytvořit jakous takous iluzi, že Danny Trejo je herec. Pozornější divák samozřejmě hned v prvním záběru neomylně vidí, že to není pravda. Trejo není herec, Trejo si hraje na herce. Má skvělou držku, možná trochu zhubnul, ale mluví, tváří se a pohybuje se ještě hůř než druhý nejhorší (po Trejovi) herec Arnold Schwarzenegger. Ale přesto (vlastně právě proto) ho mám moc rád. K filmu: Obával jsem se totálního průseru jako byl Bad Ass a tajně doufal v aspoň tak koukatelný biják, jako byl Machete Kills. A díky všem bohům má Bullet mnohem blíž k Machetovi než k Bad Assovi, bavil jsem se náramně a z dobrého rozmaru dávám čtvrtou hvězdu. Milovníci pokleslých a kýčovitě-klišovitých béček budou jásat, ostatní ohrnovat nos, co víc k tomu říct... Jo, že se mi fakt hodně líbila (jako už v Iron Sky) Julia Dietze; jen nechápu, proč by lezla namalovaná do vany... ()

kaylin

Danny Trejo mě prostě baví, a i když v tomhle případě místy hraje opravdu hrozně, jako polda, který udělá všechno, aby zachránil svého vnuka, mi prostě sednul. Je to ten typ herce, u kterého je mi jedno co hraje, hlavně že hraje. Stačí mi to k tomu, abych se snímkem bavil. Navíc cesta dobrého proti hajzlům je tradiční. ()