Epizódy(33)
-
Zápasy osobní, bitvy obecní (S04E01)
-
Návraty (S04E02)
-
Překvapení, překvapení! (S04E03)
-
Konce a začátky (S04E04)
-
O doktora více (S04E05)
-
Série nešťastných událostí (S04E06)
-
Kukuška (S04E07)
-
Druhé šance (S04E08)
-
Ve stínu pohromy (S04E09)
-
Černé dušičky (S04E10)
-
Změna plánu (S04E11)
-
Nabídka, pobídka, hrozba (S04E12)
-
Zranění (S04E13)
-
Každý problém má své řešení (S04E14)
-
Pouta rodinná a jiná (S04E15)
-
Krátký rozum, krátké nohy (S04E16)
-
Špatný den (S04E17)
-
Klín klínem (S04E18)
-
Sklepní tajemství (S04E19)
-
Konec velké hry (S04E20)
-
Lama, ta se má (S04E21)
-
Pomoz si sám, nebo ti bude pomoženo (S04E22)
-
Poznej svého nepřítele (S04E23)
-
Hořká medicína (S04E24)
-
Divadlo (S04E25)
-
Hra (S04E26)
-
Houbeles (S04E27)
-
V pasti a z pasti (S04E28)
-
Boj s démony (S04E29)
-
Dvojí agenda (S04E30)
Hrajú
Jindra Brendlová
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Polda (2016) (seriál)
Dobré zprávy (2022) (seriál)
Lubor Novotný
Najlepšie seriály:
Kukačky (2021) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Jan Urban
Československo
Najlepšie seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ohnivé kura (2016) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Zdeněk Piškula
Česko
Najlepšie seriály:
Génius (2017) (seriál)
Lajna (2017) (seriál)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Lenka Švejdová
Najlepšie seriály:
Modrý kód (2017) (seriál)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)
Doktoři z Počátků (2013) (seriál)
Petr Štěpánek
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Záhada hlavolamu (1969) (seriál)
Miroslav Šimůnek
Československo
Najlepšie seriály:
Bez hraníc (2013) (seriál)
Bez syna neodídem (2012) (seriál)
Přešlapy (2009) (seriál)
Halina Pawlowská
Československo
Najlepšie seriály:
Deväťdesiatky (2022) (seriál) - sprievodca
Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
Jan Čenský
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Ochranca (2021) (seriál)
Návštěvníci (1983) (seriál)
Andrej Lekeš
Česko
Najlepšie seriály:
Doktoři z Počátků (2013) (seriál)
Naďa Urbánková
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (seriál)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Stanislav Lehký
Československo
Najlepšie seriály:
Deväťdesiatky (2022) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Veronika Divišová
Česko
Najlepšie seriály:
Volha (2023) (seriál)
Čapkovy kapsy (2011) (seriál)
Jak si nepodělat život (2019) (seriál)
Michaela Dittrichová
Československo
Najlepšie seriály:
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Martin Písařík
Československo
Najlepšie seriály:
Rapl (2016) (seriál)
Ztracená brána (2012) (seriál)
Dopad (2023) (seriál)
Jakub Kohák
Československo
Najlepšie seriály:
Okresný prebor (2010) (seriál)
Playhouse uvádí (2012) (seriál)
Dokoláč (2000) (seriál)
Zuzana Stavná
Československo
Najlepšie seriály:
Lajna (2017) (seriál)
Svet pod hlavou (2017) (seriál)
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)
Tomáš Matonoha
Československo
Najlepšie seriály:
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Lucie Kožinová
Najlepšie seriály:
Laskavý divák promine (1994) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (seriál)
Petr Janda
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Bylo nás šest (1986) (seriál)
Horákovi (2006) (seriál)
V.I.P. vraždy (2016) (seriál)