Dej hudobnej filmovej romance sa odohráva v súčasnosti a zachytáva odvekú túžbu po láske, životnom partnerstve, náprave krívd a omylov, to všetko naprieč všetkými generáciami. Je tiež akousi poctou tvorbe Michala Davida, ktorého hity sa stali neoddeliteľnou súčasťou mnohých filmov. (Continental film)

Cement73 odpad!

wtf ?!? toto čo už bol za grc ! Po pár minutách som už odchádzal od tv do záhrady až som nakoniec videl v podstate len útržky. Ale aj to bolo tak zlé, že neviem nájsť správne slová na takú katastrofu. Vrcholne, ale úplne vrcholne nechutní a nesympatickí Hrušínsky nejml. a ml. Obidvaja by mali v budúcnosti hrať tak maximálne zombie v Walking Dead (bez maskovania podotýkam...). Absolútne zaslúžený odpad: 0% ()

bourec odpad!

Kdybych měl svoji chuť podívat se na ten film řídit hudbou,která je ve filmu obsažená,tak rozhodně film vynechávám.A potvrdilo se ,že v tom filmu je obsažená úplně ta největší žumpa tvorby našich oblíbenejch pohrobků populární hudby.Hodnocení hereckýho umu protagonistů v tomhle filmu bych smrsknul do Hrůši nejmladšího,a sestry Filipa Cíla.Tolik neherectví hned tak nevidíte.O scénáři nelze mluvit,je to snůška blábolů,navíc je toho do hodiny a půl napatláno tolik,že to nemá žádnej smysluplnej konec.A skladbu,kterou zpívá Janžurka s Gottem,nebo pro Gotta sem musel přeskočit.Byla to jen zvědavost,ale dopadlo to přesně tak,jak sem čekal.0%. ()

coinneach odpad!

Pravděpodobně nejhorší režijní debut v historii české kinematografie. Jedná se o spleť na sebe špatně navazujících obrazů bez špetky vtipu, nápadu nebo alespoň náznaku zápletky. Výkřikům typu "Je to tak blbé, že se vám to bude líbit" nevěřte, jelikož Troškovy výlety do Kameňákova jsou oproti této slátanině studnicí inovativního humoru. Nikdy mi nebylo v kině tak stydno. Těch pár bodů je za tři snesitelné skladby Michala Davida 10 % ()

Arsenal83

Neskutočná tragédia a vrchol neherectva v trápnom podaní. Hrušinský nejml. by sa mal vzdať svojho mena, pretože mu robí len hanbu. S tým ksichtom ho skoro ako päťdesiatnika obsadia do role dobre že nie puberťáka. Ďalší neherci sú Cíl a Vojtek, ktorým hodiny herectva dával asi Buratino. Príbeh je tak plytký, že je nakoniec reklamou pre Michala Davida a jeho turné. Vďaka aspoň za pár vkusných pesničiek a občasné objavenie sa Petry Svobody. ()

ludva10

Taky nevidím tenhle film tak špatně jako většina. Prostě je to nutno brát s nadhledem. Trochu zamrzelo, že se to tváří jako muzikál s písněmi Michala Davida, ale těch známých tam až tak moc není. Jako plus, který se přiklonil ke 3* je excelentní Pavel a to, že film točil na nám známých i neznámých místech Plzně. ()

• Tento film podpořil Státní fond ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie a jedním z partnerů je Agrofert. (ČSFD)
  • Film Decibely lásky se točil v Plzni od 14. září 2015 do října 2015. První klapka padla v sanatoriu Vísky nedaleko Plzně. (max21)
  • Jedna z najznámejších pesničiek Michala Davida "Decibely lásky" sa vo filme s totožným názvom neobjaví. (danci7891)